پس از تاخیر اولیه و فرانسه و در نهایت مورد قبول سازمان بهداشت جهانی است بخشنامه به انجام تست توده به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما با کمبود تجهیزات و سوالات بیش از اطمینان از برخی از آزمایشات آن را اثبات می تواند سخت برای به اجرا درآوردن. با همه چشم ها در حال حاضر در مجموعه امانوئل پاکسازی را دوشنبه شب در سخنرانی در بحران مردم فرانسه بدانم که اگر رئیس جمهور خود را برای رسیدگی به این مسئله بسیار مهم است.

تبلیغات

“تست تمام ساکنان و کارکنان زمانی که اولین مورد تایید شده است گفت: وزیر بهداشت Olivier Véran در مارس 6, در حالی که اعلام راه اندازی یک “گسترده غربالگری عملیات” برای Covid-19 عفونت در فرانسه خانه های قدیمی شده اند که در خصوص برخورد با این بیماری همه گیر.

در حالی که قریب به اتفاق عملیات در نظر گرفته شده برای افراد مسن زندگی در موسسات و کارکنان مراقبت از این بخش آسیب پذیر از جمعیت دولت فرانسه در حال حاضر در حال کار برای گسترش تست و نمایش فیلم برای مردم گسترده تر است.

به عنوان دولت ارزیابی آینده مستند استراتژی خروج از بحث زمانبندی و مدل برای آرامش محدودیت اقدامات تست شده است تبدیل به یک عامل کلیدی در بازگشایی تدریجی حالات. کارشناسان بهداشت عمومی معتقدند که یک “تست و ردیابی” رژیم مانند یک اجرا در این هفته در ووهان چین استان است که منبع coronavirus حیاتی است.

پاکسازی دولت مواجه شده است و انتقاد در آن مخلوط پیام در تست و استفاده از ماسک و پس از coronavirus شروع به گسترش در فرانسه.

اگر چه رئیس جمهور فرانسه لذت می برد محبوبیت دست انداز خود را برای دست زدن به بحران دولت او متهم شده است underplaying سودمندی coronavirus آزمون به عنوان به خوبی به عنوان ماسک صورت, چرا که آنها می دانستند فرانسه ندارند به اندازه کافی از هر دو.

آنها مسائل پاکسازی است به احتمال زیاد به مقابله با او در سخنرانی خود, دوشنبه, مارس 13 سومی تلویزیونی نشانی از Élysée کاخ ریاست جمهوری پس از بحران آغاز شد.

اعلام سخنرانی هفته گذشته دفتر ریاست جمهوری گفت: پاکسازی در حال صرف چند روز گذشته صحبت به “تعداد زیادی از عمومی و خصوصی بازیگران – فرانسوی و بین المللی – در آنچه در خطر مربوط Covid-19” و آماده شد “تصمیم گیری خواهد شد که اعلام کرد در روز دوشنبه”.

در مارس 16, روز پاکسازی اعلام کرد سخت در سراسر کشور مستند سازمان جهانی بهداشت (WHO) صادر شده و یک سیاست روشن رهنمود به مبارزه با این بیماری است. “ما یک پیام ساده برای همه کشور: آزمون, آزمون, آزمون” که گفت در توییتر ارسال.

تست و یا مهار اولویت

اما کشورها باید به دنبال سیاست های مختلف تعیین شده توسط سطوح متفاوت از ظرفیت و آمادگی در coronavirus تست. کره جنوبی و تایوان و آلمان ساخته شده تست یک اولویت پس از آغاز بحران عظیم غربالگری اقدامات لازم برای شناسایی و جداسازی افراد بیمار و شامل بگیرد. با توجه به کم مرگ و میر در این کشورها این ثابت کرده است که یک اقدام موثر نسبت به مدل های تصویب شده در فرانسه و ایتالیا و اسپانیا که اجرا مهار اقدامات به عنوان یک اولویت است.

او در مارس 16 نشست خبری که سر Tedros Adhanom Ghebreyesus بود هشدار صریح در کشور بیش از حد متمرکز بر اجتماعی فاصله در حالی که sidelining اقدامات تست. “شما نمی توانید مبارزه با آتش blindfolded. و ما می تواند به توقف این بیماری همه گیر اگر ما نمی دانیم که آلوده است,” او گفت:.

چند روز بعد در 21 مارس وزیر بهداشت Véran اعلام کرد که فرانسه را غربالگری ظرفیت که تا آن زمان بوده است, محفوظ است, اولویت افراد از جمله بهداشت و درمان کارگران و افراد مسن و افراد با جدی از قبل موجود شرایط پزشکی.

‘من داد. من نمی توانم بگویم اگر آن را coronavirus’

وجود دارد به طور گسترده به دو دسته از آزمون ها برای coronavirus, عفونت های, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) وب سایت:

– مولکولی آزمایشات بالینی شناخته شده به عنوان زمان واقعی معکوس-رونویسی واکنش زنجيرهای پليمراز (rRT-PCR) و یا گاهی کوتاه به روش PCR (polymerase chain reaction) آزمون

– خون و یا آزمایشات سرولوژی.

در فرانسه تست PCR در حال حاضر در دسترس به هر کسی با تجویز پزشک. برای این آزمایش نمونه های جمع آوری شده با استفاده از نازوفارنکس سواب و آورده است به تخصصی آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل. این باید انجام شود در یک زمان کوتاه — از این رو اصطلاح “واقعی واژه” – از آنجا که این آزمون را نمی خواهد نشان می دهد حضور این ویروس در صورتی که بیمار است و دیگر هیچ علائم.

در حالی که این آزمون در نظر گرفته بالینی موثر توسط مقامات بهداشت و درمان در زمین تدارکات از قبیل در دسترس بودن کیت و پرسنل می تواند چالش است. “من شروع به سرفه زمانی که من محدود با همسر باردار و پسر من است. دکتر من تجویز آزمون توضیح داد:” مارک ساکن پاریس حومه, Yvelines.

اما Marc منطقه یا کمون ندارد تخصصی تاسیسات و تست تنها می تواند انجام شود در یک کشور همسایه کمون. “اما من وقت ملاقات به تعویق افتاد به دلیل تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی که در آن نمونههای ارسالی غیرمنتظره بود با درخواست. پس از یک هفته من سرفه رفته بود. من داد تا. من نمی توانم بگویم اگر این کوروناویروس” او گفت:.

تجربه خود را بر ظرفیت مقابله با چالش ها هنوز هم مقامات بهداشتی در فرانسه. “ما كارمندان اما ما فاقد تجهیزات تست حفاظت و ابزار برای انجام تجزیه و تحلیل — نه به ذکر این واقعیت است که تنها یک صد و یا آزمایشگاه مجاز به تجزیه و تحلیل این نمونه ها” توضیح دکتر کلود کوهن رئیس اتحادیه ملی پزشکی و زیست شناسان در مصاحبه با فرانس 24.

“در آلمان شده اند بیشتر واکنشی در خرید تجهیزات و آنها باید از این ظرفیت برای تولید برخی از انواع آزمون ها. در فرانسه ما یک مشکل بزرگ از وابستگی [واردات] و بازار بین المللی برای این نوع از تجهیزات بسیار تنگ است,” او اضافه شده است.

در اواخر ماه مارس وکلا به نمایندگی از یک گروه از 92 مراقبت های بهداشتی کارگران خواسته دولت فرانسه به انتشار جزئیات بیشتر در Covid-19 تست مجوز قرارداد. هفته بعد در مارس 2, فرانسوی, نخست وزیر Édouard Philippe اعلام کرد “قابل توجه” افزایش در آزمون از 20,000 تا 30,000 یک روز در یک مصاحبه با تلویزیون فرانسه ایستگاه TF1.

انجام آزمایش خون از عبور از آزمون ؟

در حالی که تست PCR برای تشخیص وجود ویروس در سطح بالایی از قابلیت اطمینان همین نمی توان گفت برای سرولوژی برای اندازه گیری ایمنی به این بیماری است.

مطالعات در حال حاضر در جریان بررسی اثربخشی این روش که شامل شناسایی آنتی بادی نشان می دهد که یک بیمار آلوده شده است به منظور ارزیابی خود از سطح ایمنی است. سلامت ادارات و شرکت ها در سراسر جهان نیز مجموعه ای برای باز کردن تست جدید برای ارزیابی گسترش ویروس.

در فرانسه آزمایش خون در حال حاضر در حال انجام توسط برخی از آزمایشگاه. آنها مجاز به شرط این که آنها را به “م” برچسب نشان می دهد که آنها را ملاقات کرده اید هنجارهای اتحادیه اروپا. اما “هیچ یک از این آزمایش تایید شده توسط مقامات علمی” تاکید کوهن. “برچسب کاملا شاخص قابلیت اطمینان و هیچ کشوری انجام این آزمایشات به طور معمول در جامعه است. از سکوت دولت در مورد این موضوع غیر قابل درک است.”

صحبت کردن به فرانسه 24 ژان ماریانی استاد بازنشسته در دانشگاه سوربن دانشگاه همچنین هشدار داد در برابر گزینه علامت نخورده باشد شور و شوق بیش از آزمون. “ما نمی توانیم توده غربالگری قابل اعتماد بدون آزمون. این یک عنصر ضروری برای توان به دست آورد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” او اشاره کرد.

امکان برآورد سطح ایمنی جمعیت یک عامل کلیدی در جلوگیری از همه گیر و روش بالا بردن بسیاری امیدوار است. در فرانسه به جاهای دیگر مسابقه برای تست در حال حاضر آغاز شده است. در 9 آوریل گراند Est منطقه در شرق فرانسه است که به شدت ضربه توسط coronavirus راه اندازی چند میلیون یورو برای خرید طرح. “این آزمايشهاي باید در دسترس به عنوان آغاز هفته آینده گفت:” الکساندر مورا رییس ستاد بزرگ Est منطقه “زمانی که ما برخی از بهره وری خود را.”

(این مقاله ترجمه شده از نسخه اصلی در فرانسه.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de