به زودی بازگشت به کار پس از بهبودی بدون نیاز به نگرانی در: Yediyurappa

کارناتاکا وزیر

B S Yediyurappa که در حال حاضر تحت درمان COVID-19 در یک بیمارستان در اینجا به روز دوشنبه گفته بود وجود دارد بدون نیاز به کسی به نگرانی و او به زودی بازگشت به کار پس از بهبودی.

در ویدئو منتشر شده توسط دفتر رئیس جمهوری گفت: سلامت مردم از دولت بود اولویت او و درخواست آنها را به دنبال اقدامات مانند حفظ فاصله و با پوشیدن ماسک برای کنترل گسترش ویروس.

“شب گذشته حدود 8:30-9:00 به عنوان به زودی به عنوان من می دانم که من تاج مثبت من به بیمارستان آمد و من تحت درمان است.

پزشکان پس از آزمایش های شب گذشته و امروز صبح باید گفت که هیچ مسائل وجود دارد و من بهبود می یابند و به زودی” Yediyurappa گفت: در این پیام ویدئویی.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای هر کسی که به نگرانی در اولین من بهبود می یابند و خود را از افراط در وظایف من,” او گفت:.

او اشاره کرد که چندین نفر از شخصیت های برجسته مانند – BJP ملی رئیس جمهور J P Nadda وزیر دارایی Nirmala Sitharaman نخست وزیر سابق H D Deve Gowda سابق رئیس وزرای Siddaramaiah و H D Kumaraswamy و seers مختلف mutts را بركت داد و خواست برای بهبود است.

رئیس جمهوری شب گذشته بود توییتی اطلاع رسانی است که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و بستری شدن به بیمارستان برای درمان است.

Manipal بیمارستان که در آن Yediyurappa پذیرفته شده است گفت: وزیر بود “به خوبی انجام می دهند” و “بالینی پایدار” و او را از نزدیک تحت نظارت آن تیم است.

Yediyurappa گفت: او در تماس مداوم با مقامات و باید وجود داشته باشد بدون اختلال در دولت عملکرد.

به دنبال مردم نعمت او گفت: سلامت 6.5 کرور مردم از دولت اولویت خود را.

“مهربانی با حفظ فاصله فیزیکی پوشیدن ماسک تنها با در نظر گرفتن چنین اقدامات پیشگیرانه می تواند ما خلاص شدن از شر تاج,” او اضافه شده است.

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>