ویلی نلسون و هنک ویلیامز جونیور را تیتر افتتاحیه Born & Raised جشنواره موسیقی که پروموتر AEG ارائه توصیف به عنوان یک “جدید یاغی تگزاس قرمز و خاک کشور, موسیقی و تجربه کمپینگ” در حال وقوع در پریر نهر جشنواره موسیقی زمینه در پریر اوکلاهما بیش از آخر هفته از ماه ژوئن 6-7 با قبل از جشنواره حزب اتفاق می افتد در تاریخ 5 ژوئن. این رویداد ویژگی های بیش از 25 اعمال از جمله headlining مجموعه از ویلی نلسون و خانواده و هنک ویلیامز جونیور همراه با اجرای برنامه از جیمی جانسون ویسکی مایرز, شاه توت, دود, Margo, قیمت, سفت راجرز گروه تیرانداز جنینگز پارکر McCollum و بسیاری از; پایین را نگاه کنید برای ترکیب کامل.

“Born & Raised جشنواره موسیقی به زندگی با یک ایده برای جشن یاغی تگزاس و قرمز خاک موسیقی کشور است. به ما وجود ندارد و بهتر است به جای آن از اعماق قلب اوکلاهما زادگاه خاک قرمز” گفت: جشنواره تولید مایک DuCharme AEG ارائه. “این ژانرها در حال نشان دادن یک تجدید حیات در حال حاضر در صحنه موسیقی. مردم می خواهند به جشن ریشه های خود را و گوش دادن به موسیقی است که آنها را به یاد که در آن به دنیا آمده و بزرگ شده است. هنگامی که به دنبال شروع یک سال از این رویداد ما می تواند از فکر می کنم هیچ کس بهتر از ویلی نلسون و هنک ویلیامز جونیور به تیتر هر روز.”

پیش فروشی عبور می کند برای Born & Raised در دسترس خواهد بود ابتدا روز شنبه, مارس 12 با پرنده زود هنگام قیمت-فروش به جمعه, فوریه 14 در ساعت 10 صبح مرکزی زمان. آخر هفته کلی پذیرش می گذرد شروع در $89.50 با این سایت متعلق به صندلی شروع در $159.50. VIP بسته های شروع در $469.50 شامل نزدیک محفوظ و صندلی VIP پارکینگ به علاوه دسترسی به Red River سالن با خصوصی unplugged جلسات با انتخاب هنرمندان (اعلام می شود) غذا آب و نوشابه در طول تعطیلات آخر هفته. چادر و کمپینگ RV گزینه نیز موجود است. علاوه بر این, Born & Raised با همکاری GovX به ارائه تخفیف عبور به صورت نظامی و اولین پاسخ دهندگان با شروع در $79.50. جمعه شب قبل از حزب در تاریخ 5 ژوئن در دسترس خواهد بود به هر کسی با یک آخر هفته منتقل می کند; صف جزئیات بیشتر به زودی. به ثبت نام برای پیش فروش, مشخصات کامل و قیمت گذاری و بسته بندی جزئیات و خرید می گذرد, رفتن به www.bornandraisedfestival.com. برنامه های پرداخت در دسترس است.

کامل صف برای Born & Raised جشنواره موسیقی فجر به شرح زیر است:

ویلی نلسون و خانواده

Hank Williams Jr.

جیمی جانسون

ویسکی مایرز

Blackberry دود

مارگو قیمت

شیدا راجرز گروه

تیرانداز جنینگز

پارکر McCollum

Stoney Larue

Jack Ingram

هیز Carll

ویلیام کلارک سبز

کودی کانادا و رفتگان

پل Cauthen

مسطح سواره نظام

گروه کافر

شین اسمیت و پرستاران

بطری موشک

مایک و Moonpies

ژاک Bryan

الیزابت طبخ

Kendell مارول

تیم مونتانا

جاناتان Tyler & شفق شمالی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im