با $100-bn, سنگاپور در حال برنامه ریزی برای بدترین تغییر آب و هوا

سنگاپور دارای شهرت برای برنامه ریزی های آینده. وقتی که می آید به تغییر آب و هوا, آن را برنامه ریزی برای بدترین.

در حالی که دولتها در سراسر جهان در حال تلاش برای دیدار با اهداف از توافق پاریس — نگه داشتن دمای جهانی افزایش به حدود 1.5 درجه سانتیگراد و افزایش سطح آب دریا به کمتر از 0.5 متر — سنگاپور است devising a S 100 میلیارد دلار (72 میلیارد دلار) طرح برای حفاظت از این شهر در برابر درجه حرارت و سیلاب چندین بار آن سطوح است.

تجزیه و تحلیل هواشناسی خدمات سنگاپور مرکز تحقیقات آب و هوا در سنگاپور نشان می دهد که در بدترین سناریو مورد سیل می تواند به افزایش تقریبا 4 متر مقاطعه در اثر طوفان مانند موج — افزایش که غرق شهرستانها از نیویورک به شانگهای و لندن در صورت تکرار در سطح جهان است.

نخست وزیر Lee Hsien Loong به نام تغییر آب و هوا یک ماده از “مرگ و زندگی” یک تهدید برای موجودیت این کشور را به عنوان مهم به عنوان دفاع ملی. “همه چیز باید خم در زانو برای حفاظت از وجود ما کشور جزیره” لی گفت: در مرداد ماه در روز ملی رالی — سنگاپور نسخه دولت از آدرس اتحادیه.

سنگاپور دلیلی برای نگرانی. با توجه به دولت خدمات آب و هوا در شهرستان شده است گرم دو بار به عنوان به سرعت به عنوان متوسط جهانی در طول شش دهه گذشته با افزایش درجه حرارت حدود 0.25 C در هر دهه است. آن را فقط به حال خود داغترین دهه در تاریخ ثبت شده و اگر جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای در حفظ و افزایش در نرخ ارز روزانه درجه حرارت می تواند در رسیدن به اوج از 35C به 37C (95-99 فارنهایت) توسط 2100.

در قلب سنگاپور طرح ساحلی انطباق مطالعه به سفارش ساخت و ساز ساختمان و قدرت در سال 2013 و به دولت ارائه شده سال گذشته است. BCA کاهش یافته است به ارائه جزئیات این گزارش گفت که دولت در حال بررسی یافته اما این گزینه برای دولت به شمار می رود گسترده و متنوع از استفاده از حرا به حفاظت از سواحل به سیل تصحیح ایستگاه های مترو و توسعه سبز “اسفنج” مناطق است که می تواند جذب سیلاب.

ساحلی و سیل صندوق حفاظت خواهد شد راه اندازی اولیه S 5 میلیارد دلار سرمایه گذاری, وزیر هنگ Swee کیات گفت: در بودجه خود و سخنرانی در فوریه. 18. او گفت: S 1 میلیارد دلار خواهد بود و متعهد به پژوهش های شهری و راه حل های توسعه پایدار, تمرکز بر روی چیزهایی مانند انرژی های تجدید پذیر و خنک کننده است.

“اگر ما شروع زود هنگام و بلند مدت فکر می کنم ما می توانید شروع به آماده سازی” هنگ, که همچنین معاون نخست وزیر گفت: در تلویزیون بلومبرگ مصاحبه در فوریه. 19. صندوق “اجازه خواهد داد که ما را به این اقدامات است که لازم است.”

یک سوم از سنگاپور از جمله آن منطقه مرکزی کسب و کار کمتر از 5 متر بالاتر از سطح دريا. و ساحلی طرح در نهایت می تواند شامل میلیاردها دلار هزینه برای محاصره این کشور در محافظ polders و دایک و یا اتصال زنجیره ای از جزایر دور از ساحل با barrages برای ایجاد یک غول مخزن لی گفته بود.

“توسط سنگاپور زیاده? هیچ. واقعیت این است که تا کنون overshot علمی پیش بینی آب و هوا اثرات” گفت: Vinod توماس استاد مدعو در Lee Kuan Yew دانشکده سیاست عمومی در سنگاپور است. “این است که لازم و شاید حداقل بیمه.”

این شهر هیچ غریبه ای به عقب هل دادن دریا. پس از آن برای اولین بار احیای پروژه در اوایل قرن 19 سنگاپور مساحت زمین رشد کرده است بیش از 25 درصد است . درایو 15 دقیقه ایست از آسمان خراش های مالی منطقه است و شما می توانید 15 کیلومتر (9 مایل) کشش از سواحل و پارک ها که در آن مردم محلی چرخه اردوگاه و کباب satay و هات داگ.

این همه انسان ساخته شده بخشی از یک احیای پروژه در 1960s و 70s که هزینه بیش از S 600 میلیون دلار. در حال حاضر سنگاپور می خواهد به صرف بیش از 100 بار که بیش از 50 تا 100 سال است. که در بالا از صدها میلیون نفر در حال حاضر صرف شده در پروژه های مهندسی برای جلوگیری از جاری شدن سیل.

در سال 2008 کشور افتتاح S$226 میلیون مارینا سد که مهر و موم کردن سنگاپور رودخانه برای ایجاد یک مخزن و عقب نگه دریا.

در آن برنده جایزه فرودگاه کارگران فرش taxiways و اجرای ستون کار برای یک غول پنجم ترمینال خواهد بود که بزرگتر از تمام پایانه های دیگر ترکیب شده است. طراحی شده برای رسیدگی به 150 میلیون مسافر در سال هنگامی که آن را به اتمام در حدود سال 2030 ترمینال 5 ساخته شده است که در زمین بالاتر در حدود 5.5 متر بالاتر از سطح متوسط دریا و شامل 10 کیلومتر زهکشی به نگه داشتن باند فرودگاه روشن است.

در انتهای دیگر این جزیره شهر در حال ساخت بزرگترین ترمینال کانتینر در Tuas که در آن اسکله خواهد بود بیش از 5 متر بالاتر از سطح فعلی به سطح دریا.

دولت در سال 2011 برداشته حداقل احیای سطح از 3 متر تا 4 متر بالاتر از سطح دریا بوده و بالا بردن سطح بزرگراه ها مانند Nicoll درایو در امتداد شمال شرقی ساحل.

به صندوق دفاع در برابر گرمایش جهانی دولت انتظار دارد فردی وزارتخانه برای پرداخت هزینه های کوچکتر در مقیاس پروژه ها از بودجه خود را. بزرگتر دراز مدت زیرساخت مانند دیواره های دریا و احیای زمین می تواند به معنای فروش بدهی و یا بهره برداری از ذخایر دولت عمده خروج برای یک ملت است که به طور سنتی تامین مالی هزینه از مالیات بر درآمد.

ایده این است که مطمئن شوید که هر نسل منجر سهم عادلانه و بدون مزاحمت برای نسل های آینده گفت: یک سخنگوی وزارت محیط زیست و منابع آب. با هیچ کشور به عقب نشینی به سنگاپور هیچ چاره ای اما برای سرمایه گذاری بلند مدت برای دیدار با اثرات تغییر آب و هوا, سخنگوی گفت.

سنگاپور از جهان سوم ثروتمندترین کشور با تولید ناخالص داخلی سرانه می توانید استطاعت به پرداخت اما کشورهای فقیر ممکن است مانند یک لوکس.

مانند بسیاری از کشورهای ثروتمند ساخته شده است که اقتصاد خود را بر سوخت های فسیلی سنگاپور کربن است که برای اندازه آن است. این 0.0005 درصد از جمعیت زمین اما کمک اطراف 0.11 درصد از انتشار جهانی — بزرگتر از برخی از کشورها بیش از 50 برابر اندازه آن است.

چریستینا فیگورس یکی از معماران پشت توافق پاریس یک بار کنایه آمیز است که سنگاپور را یاد باغ های خلیج می تواند تبدیل به “باغ در زیر خلیج” اگر جهانی تولید گازهای گلخانه ای هستند به شدت کاهش می یابد.

سنگاپور متعهد به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای شدت — سنج کربن خروجی هر واحد از فعالیت های اقتصادی — 36 درصد بین سال های 2005 و در سال 2030 سال از آن انتظار انتشار آن به اوج. دولت گفت این به روز رسانی خواهد شد هدف خود را به زودی. کشور تولید 52.5 میلیون تن از انتشار گازهای گلخانه ای در سال 2017.

صنعت منجر 60 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای و سه چهارم می آید که از پالایش نفت و پتروشیمی ارشد وزیر امور خارجه در امور تجارت و صنعت Koh Poh Koon گفت: مجلس در ماه اکتبر 2019.

جالب اینجاست که یکی از آسیب پذیر ترین نقاط کشور است, Jurong, جزیره یک منطقه مسطح از تا حد زیادی اصلاح شده زمین درست کردن ساحل جنوب غربی. این یکی از بزرگترین پالایش نفت و مجتمع های پتروشیمی با گیاهان متعلق به شورون شرکت Exxon Mobil Corp و Royal Dutch Shell Plc.

آن را سخت به غلو اهمیت سوخت های فسیلی به سنگاپور اقتصاد است. این شهر خانه به جهان سوم بزرگترین تجارت نفت hub پشت نیویورک و لندن و آن را در میان جهان بالا پالایش مراکز. بخش نفت و گاز به ارزش حدود 80 میلیارد دلار و سنگاپور می شود 95 درصد از برق خود را از گاز طبیعی است.

“سنگاپور نمی توانید تصور کنید که در آینده سوختن نفت و گاز و فکر می کنم بقیه را تبدیل به کم کربن گفت:” توماس در Lee Kuan Yew مدرسه. “اگر بازیکنان بزرگ مانند سنگاپور نمی جداسازی خود را به دور از سوخت های فسیلی مبتنی بر رشد و تغییر آب و هوا را تسریع خواهد شد و دیگر وجود خواهد داشت هر گونه رشد است.” او گفت: سنگاپور هدف باید صفر خالص کربن تولید گازهای گلخانه ای در عرض 15 سال است.

یک گام سنگاپور در حال شکل گرفتن است در جنوب شرقی آسیا اول کربن مالیات وضع S 5 دلار در هر تن در امکانات است که برای تولید 25000 تن CO2 در سال یا بیشتر. این میزان می تواند افزایش به 15 دلار در تن تا سال 2030.

دولت نیز سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر و پانل های خورشیدی قادر به قدرت حدود یک چهارم از خانواده ها تا سال 2030. حتی به طوری که تنها 4 درصد از مجموع تقاضای انرژی از 1 درصد در حال حاضر.

بخشی از مشکل این است که وجود دارد بسیار کمی زمین برای بزرگ خورشیدی مزارع. دولت برنامه ای برای نصب پانل روی بام از آن 10,000 مسکن عمومی ساختمان. شرکت برق Sembcorp خورشیدی در سنگاپور نیز با هدف ایجاد یکی از بزرگترین شناور خورشیدی در مزارع — به اندازه 45 زمین فوتبال — در یک مخزن.

پس از سال ها با چند وسایل نقلیه الکتریکی در خیابان دولت آغاز شده است به آغوش فن آوری با اولین ناوگان اتوبوس های عمومی به خیابان های این سال است. هنگ گفت: دولت قصد دارد فاز از وسایل نقلیه با موتورهای احتراق داخلی توسط 2040.

مرکزی به سنگاپور داغتر آینده است, تامین امنیت, تامین مواد غذایی خود را. کمتر از 1 درصد از این جزیره استفاده می شود برای کشاورزی و کشور به واردات 90 درصد از مواد غذایی خود را.

با قیمت زمین در میان بالاترین در جهان, تلاش برای خرید قطعات از دولت برای کشاورزی است مانند “درخواست برای ماه” گفت: الان Lim که رشد می کند ردیف کاهو و ریحان در گلخانه در پشت بام یک ساختمان صنعتی. خود کشاورزی عمودی شرکت ComCrop یکی از ده ها تن از سرمایه گذاری است که با استفاده از فن آوری های مانند هیدروپونیک و انرژی خورشیدی به رشد تولید است.

“ما نمی توانیم تکیه بر واردات مواد غذایی برای همیشه” گفت: Lim که 38,000 فوت مربع سایت تولید تا شش برابر بیشتر از تولید با استفاده از 90 درصد آب کمتر از معمولی مزرعه از اندازه آن است.

این غذا سنگاپور آژانس انجام یک مطالعه در اثر تغییر آب و هوا در مزارع محلی و با هدف قرار دادن 30 درصد به صورت محلی تولید مواد غذایی تا سال 2030.

چالش واقعی رو به جزیره است و آب. سنگاپور دارای یک شبکه از مخازن به گرفتن بیشتر از آن آب باران است و قادر به بازیافت حدود 40 درصد از آن آب نیاز دارد. در پایان این سال آن را نیز باید پنج گیاهان آب شیرین کن. دولت می گوید که سرمایه گذاری های جدید را از آن خود کافی و در عین حال هنوز اقدام به خرید وارد آب از مالزی برای بخش زیادی از عرضه آن به خصوص در خشک آب و هوا. و تقاضا انتظار می رود که به دو 2060.

جدید ساحلی دفاع برنامه ریزی می تواند حتی بزرگتر مخازن. ضمن اینکه دولت در ارائه بودجه برای شرکت ها برای معرفی آب-صرفه جویی در فن آوری های مانند در سایت بازیافت سیستم ها و تشویق مردم به استفاده از آب موثر تر است.

یک منطقه که در آن سنگاپور شده است در میان رهبران در طراحی شهری. در سال 2005 مقامات معرفی داوطلبانه سبز-برنامه ساختمان برای پروژه های جدید است که تبدیل به افق شهر با برج ها و مجتمع های آپارتمانی بخور در سبز.

حداقل 80 درصد از ساختمان آن خواهد بود که با استانداردهای سال 2030 و دولت در حال توسعه و حتی قوانین سختگیرانه تر است که ترویج فوق العاده پایین انرژی صفر-انرژی مثبت, انرژی, ساختمان, سخنگوی وزارت محیط زیست و منابع آب گفت.

یک نمونه اولیه بود Parkroyal در Pickering یک هتل و پیچیده دفتر طراحی شده توسط 25 ساله مستقر در سنگاپور شرکت معماری WOHA بود که در سال 2013 تکمیل و شامل خنک کننده طبیعی از پوشش گیاهی و باد و سنسور که قطع آبیاری در زمانی که باران است شناسایی شده است.

طرح های دیگر شده اند springing تا در سراسر جزیره است. CapitaGreen 40-طبقه بلوک تکمیل شده در سال 2014 توسط این کشور بزرگترین ذکر شده توسعه دهنده CapitaLand Ltd. یک گلبرگ مانند ساختار در تاج ساختمان است که تساوی در هوای سرد در ارتفاع 242 متر (794 پا).

زیر Marina Bay منطقه مالی نهفته است یکی از بزرگترین منطقه های خنک کننده شبکه ارسال آب سرد از طریق 5 کیلومتر از لوله های هوا-وضعیت ساختمان ها در این منطقه است. سیستم خنک کننده کاهش هزینه های بیش از 40 درصد با توجه به اپراتور SP ،

به عنوان سنگاپور چهره چشم انداز نیاز به انطباق با بسیار گرمتر آینده توسعه دهندگان در حال حاضر در تلاش برای در آغوش پایداری گفت: Richard Hassel یکی از موسسان WOHA. “ما مانند وحشت,” او گفت:. “ما شده است وحشت برای 25 سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>