با Infinite, ‘بد’ مایکروسافت هدف از tweens ادراک تغییر

شاید پول می توانید خرید را دوست دارم. یا حداقل مایکروسافت خواهد بود برای پیدا کردن.

روز یکشنبه غول فن آوری اعلام کرد در یک پست وبلاگ که آن را ادامه خواهد داد برگزاری مذاکرات برای خرید Infinite در ایالات متحده باز کردن امکان استفاده از آن مالی ممکن است برای خرید بی شیفتگی از tweens.

مایکروسافت اعلام کرد پس از آن مدیر اجرایی rahmani صحبت با رئیس جمهور تهمت که تهدید به ممنوعیت بسیار محبوب شرکت رسانه های اجتماعی که متعلق به چین ByteDance به دلیل امنیت ملی ترس. روز دوشنبه آقای ترامپ گفت که Infinite خواهد تعطیل در ایالات متحده در سپتامبر. 15 مگر اینکه مایکروسافت یا شرکت های دیگر آن را خریدم.

یک معامله برای Infinite — که برنامه شامل کلیپ های ویدئویی تبدیل شده است wildly محبوب در میان جوانان کاربران گوشی های هوشمند — می تواند به مایکروسافت یک شرکت شناخته شده برای پایگاه داده و سیستم عامل و کنترل یکی از بزرگترین و تاثیر گذار ترین شبکه های اجتماعی در کشور است.

“مایکروسافت است که به عنوان پدر بزرگ خود را, شرکت, است و تلاش برای تغییر آن است” گفت: Dan ایوس یک مدیر عامل و یک تحلیلگر در Wedbush اوراق بهادار. “مایکروسافت می رود از یک بد شرکت به بسیاری از زير 25 به طور بالقوه به عنوان لگن به عنوان Infinite اگر آنها این کار انجام شود.”

همچنین بخوانید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول Infinite بان کی مون اگر ما معامله فروش رسیده سپتامبر 15

مایکروسافت کاهش یافته است به نظر فراتر از آن پست وبلاگ.

زیر نظر آقای نادلا که رئیس اجرایی در اوایل سال 2014 مایکروسافت تبدیل این شرکت به یک غول از محاسبات ابری. آن را به یک ارزش بازار بالاتر از 1.5 تریلیون دلار و بیش از $130 میلیارد دلار به صورت نقدی.

اما مایکروسافت تا به حال نه یک مسیر روشن به خدمت مصرف کنندگان جوان فراتر از آن بازی های ویدئویی کسب و کار. این شرکت که در پشت ایکس باکس کنسول بازی و صاحب فوتبال بسیار محبوب بازی سازی می باشد. به عنوان رسانه های اجتماعی به رشد عظیم مصرف کننده و کسب و کار — Facebook به تنهایی ارزش بیش از $720 میلیارد — مایکروسافت تا حد زیادی از دست رفته. زیر نظر آقای نادلا, مایکروسافت, بزرگترین ادغام شده اند از جوامع آنلاین کسانی که شبکه های قلاب کاربران بلکه نیاز به یک مجتمع cloud-computing زیرساخت است که مایکروسافت می تواند ارائه.

در سال 2014 آن را خریداری شرکت سوئدی است که ایجاد کمیته مبارزه با سانسور برای $2.5 میلیارد دلار و در سال 2016 آن را به دست آورد LinkedIn شبکه های اجتماعی حرفه ای برای $26.2 میلیارد دلار است. در سال 2018 مایکروسافت خریداری GitHub یک شبکه آنلاین برای توسعه دهندگان نرم افزار برای $7.5 میلیارد دلار است.

اگر تاریخ راهنمای, نوجوانان و tweens ممکن است نیاز به نگرانی که مایکروسافت خواهد شد ظروف سرباز یا مسافر تا محصول آنها را دوست دارم. با کسانی اخیر خریداری, مایکروسافت, افزایش مالی و فن آوری منابع در شرکت های اما تا حد زیادی به آنها اجازه اجرا به طور مستقل.

زمانی که کریستف Wanstrath از بنیانگذاران GitHub مورد معامله در تماس با سرمایه گذاران پس از آن اعلام شد, او گفت: راه مایکروسافت به کار گرفته کنکوری و LinkedIn به او نشان داد “چقدر جدی آنها در مورد رشد کسب و کارهای جدید در حالی که حفظ استقلال و هویت.”

همچنین بخوانید: مایکروسافت نزدیک شرط بندی بزرگ در Infinite پس از خطرناک LinkedIn معامله نشان می دهد وعده

تحلیلگران می گویند که بیمار رویکرد موفق بوده است. تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس لینک شده بود در حال رشد سریع تر تحت مایکروسافت مالکیت نسبت به قبل از آن را به دست آورد.

Infinite با آن سرگرم کننده هوش مصنوعی ابزار و بیش از 100 میلیون کاربر در ایالات متحده به احتمال زیاد جا که الگوی. موفق می شود به صاحب آن نیاز به اجرای فن آوری و حفظ آن در جامعه است. معامله مورد بحث شامل خرید Infinite دفاتر در ایالات متحده و کانادا و استرالیا و نیوزیلند. ByteDance شرکت مادر از Infinite, خواهد ادامه خود را به رسانه های اجتماعی برنامه دفاتر در پکن.

مایکروسافت نیز ارائه می دهد چیزی دیگر غول تکنولوژی رقبا نمی: صلح در واشنگتن است. آمازون, Facebook و گوگل باید بادقت در میان ضد تراست موشکافی ساخت فیلمهای مقابله با آشکار سیاسی چمدان نچسب. دیگر از آن بازی کسب و کار مایکروسافت است که به طور عمده در کسب و کار بازار.

و آن اتحاد استراتژیک پیمایش آقای تهمت واشنگتن است. در حالی که این شرکت انتقاد کرده است برخی از رئيس جمهور در سیاست مانند مهاجرت محدودیت های آن برنده مشخصات بالا, $10 میلیارد دلار قرارداد برای ارائه محاسبات ابری به پنتاگون است که بسیاری از تحلیلگران انتظار داشتند آمازون دریافت کنید. آمازون رقابت این جایزه گفت: آن بود که با انگیزه های سیاسی.

مایکروسافت کمرویی محاکمه به دادگاه چین برای بیش از یک دهه تنها با متوسط موفقیت است. آن موتور جستجو بینگ یکی از آخرین باقی مانده پورتال به اینترنت جهانی در بخشی به دلیل خدمات به کارگردانی کاربران در چین به دولت حساب های رسانه ها در مورد اختلاف موضوعاتی مانند دالایی لاما. حتی پس از بینگ پایین گرفته شده است به طور خلاصه به سال گذشته است. در حالی که مایکروسافت ویندوز و دفتر کار مشترک در چین آنها تا حد زیادی نسخه های سرقت شده; این کشور به حساب کمتر از 2 درصد از مایکروسافت درآمد.

آقای نادلا گفتگو با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای ارام کردن رئیس جمهور نگرانی در مورد Infinite امنیت حداقل به طور موقت. نگرانی دولت آمریکا این است که برنامه به طور بالقوه می دهد دولت چین دسترسی به آمریکا داده های کاربر. مایکروسافت در بیانیه ای گفت: “اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات خصوصی از Infinite آمریکایی به کاربران منتقل می شود و باقی می ماند در ایالات متحده است.”

در یکشنبه شب خبر از ادامه مذاکرات به سرعت به دست آورد ستایش از قانونگذاران جمهوری خواه.

سناتور لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی که صحبت با مایکروسافت مقامات چند بار مورد معامله توییتی که مذاکرات بین Infinite و مایکروسافت شد “برنده-برنده در ساخت.” و نماینده کوین مک کارتی از کالیفرنیا به خانه رهبر اقلیت گفت: آن “خواهد محافظت از آمریکایی ها داده های افزایش رقابت و امن خلاق پلت فرم برای میلیون ها نفر از کاربران است.”

مایکروسافت گفت: آقای ایوس این تحلیلگر “متوجه وجود یک پنجره در ابرها که فقط باز و آنها را به پرواز را از طریق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>