“به نوبه خود از” یک اصطلاح است که به ما مسابقه از خارج از کشور می تواند برجسته چهار شنبه ملکه الیزابت مخاطرات جلسه در رویال رندویکک با Verry Elleegant قدیمی و Nettoyer به طوری شگفت انگیز در گذشته خود را شروع می شود.

آن جوانه بهتر با آکسفورد تن از مسابقه آسمان را لیز Jelfs به جای شن صدای Gary هارلی کوک در coalfields و پس آموزنده در استان مدار.

Highly-touted Japanese import Danon Premium brings some extra class to day two of The Championships.

بسیار تبلیغ, ژاپنی, واردات Danon حق بیمه به ارمغان می آورد برخی از کلاس های اضافی به روز از مسابقات قهرمانی.اعتبار:AAP

البته شرایط می تواند به کمک چشم نواز پدیده که دوباره وعده به تحریک بزرگ در سراسر جهان مخاطبان تلویزیون است.

شاید Doncaster-استرالیا دربی جلسه هفته گذشته نبود استثنایی اما شتاب کولت (Adrian ناکس) و Nettoyer (Doncaster) بودند برجسته به عنوان Verry Elleegant در Tancred در Rosehill باغ های قبلی روز شنبه.

تبلیغات

با افتخار ما مسابقه است درخشید در دشوار COVID-19-سرند بار است که دیده می شود این ورزش را متوقف کرده و در بسیاری از حوزه های قضایی است. نه تنها ما شتافت اما تولید بالا-کلاس چمن اقدام از برجسته thoroughbreds و کسانی که آنها را.

انگلستان به عنوان مثال وضعیتی وخیم از بسته شدن. پیتر Savill رئیس سابق بریتانیا Horseracing هیئت مدیره با توجه به احترام تماشاگر نویس, رابین Oakley حفظ “که موفق به حمل در پشت درهای بسته, به, ما, مسابقه, از دست رفته یک فرصت بزرگ برای به نمایش گذاشتن به جهان محروم از لذت است.”

خوب بیشتر از استرالیا برداشت تا کمی و ارائه یک استاندارد بالا با منوی امروز داشتن یک بین المللی عطر و طعم: قوی بریت ماندن عنصر در Addeybb (ملکه الیزابت) و جوان حقه باز (سیدنی جام) به علاوه یک لیبرال داش از عطر و طعم در Danon حق بیمه از ژاپن است.

هرگز تحسین بزرگ از مهاجمان با توجه به منفی در مورد اسب من را دیده اند آنها داده اند امروز به قهرمانی می کنند تا به عنوان یک عمده بالابر و تست خواهد شد که به نوبه خود از پای مردم محلی است.

بدیهی است که ملکه الیزابت آمده است یک راه طولانی از آنجایی که من همسر هری Darwon بریده افتتاحیه فصل با اقیانوس آبی در سال 1954 زمانی که من gatecrashed از طریق یک سوراخ در حصار از یک Doncaster خیابان پایدار ترک سند چشم انداز از سوارکار اسب دوانی شدن ابریشم و سم فلاش گذشته در نیم مایل است.

اقیانوس آبی بود ضعیف ترین برنده تأکید او نقص از 44kg در یک رویداد که رفت روی گروه 1 وزن برای سن در استاندارد این میدان نبرد از قهرمانان و یکی از بهترین استرالیا نژادها. نرم اتحاد چپ خاطرات ماندگار, گرفتن نوبت به یکی دیگر از سطح سه سال گذشته اما آن را حتی بیشتر زمینه امروز.

Danon حق بیمه می آید در اینجا با اعتبار هنوز Verry Elleegant تولید ترس در هنگام قطع و سست توسط جیمز مک دونالد در Tancred در Rosehill دو هفته به عقب. بله مادیان در حال آمدن است به 2000 متر است اما سه-خارج-از-شش رکورد بیش از فاصله و یکی از یکی در ستاد. JMac روشن است به ژاپنی stayer امروز و نش Rawiller طول می کشد در Verry Elleegant امروز. امیدوارم او به او را در آن مهار طولانی است که او می تواند عاقلانه. تا حدودی چموش, مادیان می تواند پرتاب سر خود را در اطراف مانند او دندان درد. او نیاز به دست مهربان.

Rawiller ممکن است نیاز همه مشهور خود را دست و پا gyration بیش از مرحله ی دوم به گذشته “جوان لستر” تام Marquand در Addeybb. شاید Verry Elleegant نمی تواند زمانی که آنها درگیر شدند و در Rosehill دو شروع می شود اما مادیان زده بود برای یک ماجراجویی یک به نوبه خود از پا ثابت شده است که بسیار موثر برای کولت شنبه گذشته در آدریان ناکس بیش از 2000. او به گسترش 2400m امروز که در آن شن بیشتر از درخشندگی می تواند نقش عمده ای بازی.

گلن, رئیس, طول می کشد بیش از کون سبزه روی کولت و نیز نشستن در Nettoyer یک کوه دشوار بنابراین astutely دست توسط جیمز Innes jnr در Doncaster که در آن او به صورت فشرده تحت 51.5 کیلو افزایش می یابد اما به 57kg یک steadying عامل امروز در Coolmore میراث. به چه میزان خواهد بود و مسلم در هنگام بازدید رئیس دکمه “برو” را که در اقیانوس آبی عصر یک وضعیت که باعث Ken Howard یکی از مسابقه بزرگ تماس گیرنده برای صدا کردن “او در پایان خواهم یک شات از یک تفنگ”.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im