Wiz Khalifa شگفتی L. A. مدرسه دانش آموزان با ساز اهدای

رپ Wiz Khalifa شگفت زده کرد یک گروه از دانش آموزان در لس آنجلس الیوت هنر آهنربا آکادمی on Feb. 13 با اهدای سازهای موسیقی است. این جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه هنرمند همکاری با موسیقی ملی آموزش و پرورش غیر انتفاعی Little Kids Rock برای فاش کردن.

بچه های کوچک سنگ ماموریت را فراگیر و فرهنگی مربوط به موسیقی برنامه های آموزش و پرورش به مدارس سراسر پاسادنا و L. A. “یادگیری از برنده جایزه هنرمندان ضبط مانند ویز به معنای جهان به دانش آموزان ما و الهام بخش آنها را به نگه داشتن کار نسبت به تحقق رویاهای خود گفت:” الیوت هنر آهنربا آکادمی اصلی لری Touloumian. “ما فوق العاده سپاسگزار برای بچه های کوچک سنگ برای آوردن این یک بار در طول عمر فرصت برای ما دانش آموزان و تشویق تلاش های خود را در آموزش موسیقی است.”

اضافه شده Wiz Khalifa: “موسیقی همواره بخش عظیمی از زندگی من است. من می خواهم به مطمئن شوید که بچه ها از نسل امروز همان اگر نه بهتر است فرصت هایی که من کردم. از آن شده است برای ایجاد این اتفاق می افتد با بچه های کوچک سنگ”

پس از او پیچیده خود را “شایسته قرار گرفتن در معرض تور تابستان” با French Montana Moneybagg Yo, Chevy Woods, و, DJ, درام, 420 پسند هنرمند به تازگی کاهش یافته و هفتمین mixtape تحت عنوان “این تنها علف های هرز برو.” او نیز ساخت یک نام برای خود به عنوان یک بازیگر انجام. در علاوه بر این به نوبه خود به عنوان شخصیت مرگ در اپل TV plus’ “دیکنسون (که در ماه نوامبر منتشر شد از 2019) او همچنین برنامه ریزی برای ایجاد یک ظاهر مهمان در فاکس سری انیمیشن های “دانکنویل.”

Little Kids Rock در سال 2002 تاسیس شد و به بیش از 950,000 دانش آموزان با بیش از نیم میلیون نفر از کودکان و نوجوانان در حال حاضر شرکت در برنامه های همکاری در سراسر کشور.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>