Wodonga شهردار خواستار آزادی حرکت برای ساکنان در NSW مرز


شهردار Wodonga می گوید بسیار مهم است که ساکنان در مرز ویکتوریا و نیو سات ویلز مجاز به سفر آزادانه به طوری که آنها می توانید دسترسی و کار و خدمات بهداشت و دیدن خانواده به عنوان مقامات آماده سازی را تعطیل گذرگاه به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

مرز را از 11.59 ب. ظ روز سهشنبه پس از ویکتوریا ثبت 127 موارد COVID-19 روز دوشنبه. اما سیستم اجازه خواهد اجازه می دهد تا ساکنان به سفر در طول مرز که در آن لازم است.

Wodonga mayor Anna Speedie in April this year.

Wodonga شهردار آنا Speedie در ماه آوریل این سال است. اعتبار:Simon Dallinger

Wodonga شهردار آنا Speedie گفت: ساکنان زندگی می کردند که در آلبری و Wodonga شد بخشی از یک جامعه و به طور منظم سفر در سراسر مرز.

“ما خانواده ها در هر دو طرف” او گفت:. “ما در یک نظام سلامت است. آن را بسیار به چالش کشیدن زمانی که اقتصاد ما در عمل به عنوان یکی و جامعه ما در عمل به عنوان یکی.”

تبلیغات

Cr Speedie گفت: جدی سلامت اقدامات باید حفظ شود برای اطمینان از آزادی حرکت می تواند ادامه.

“ما نیاز به اقدامات معقول در محل قادر می سازد که جامعه ما و اقتصاد ما به کار گیرند در غیر این صورت ما در حال رفتن به رئال صدمه به کسب و کار و جامعه.”

گردشگری شمال شرق اجرایی Bess نولان-آشپز گفت: ایمنی و بهداشت باید برای اولین بار می آیند و از او خواست هر کسی رفت و آمد از ملبورن به اطمینان حاصل شود که آنها تا به حال هیچ نشانه و نه ترک هر گونه نقاط.

“آخرین چیزی که ما نیاز به دیدن هر COVID-19 نفر را در شمال شرق ویکتوریا. همه ما فقط نیاز به بازی بخشی از ما و به دنبال آن قوانین,” او گفت:.

Ms نولان-طبخ زندگی در Beechworth اما یک پسر است که سفر به مدرسه در آلبری در طرف دیگر مرز در هر روز. او گفت: بسیاری از دیگران خواهد بود در یک وضعیت مشابه است.

“این بسیار معمول است برای کودکان و نوجوانان نزدیک به مرز برای رفتن به مدرسه فقط در سراسر مرز.”

Ms نولان-آشپز گفت: آنها هنوز در انتظار برای جزئیات بیشتر را ببینید که چگونه سیستم اجازه را به کار گیرند.

نیلی شایر شهردار جنی اوکانر گفت که این منطقه قرار گرفته بودند تکرار چالش های اقتصادی در 12 ماه گذشته با بسیاری از گردشگران تعلیق بازدیدکننده داشته است خود را sincethe bushfires که ویران کرد بسیاری از مناطق اطراف آن.

“ما در حال دیدن کسب و کار بستن درهای خود را که فقط حلق آویز در طول fire فصل” Cr اوکانر گفت.

“مردم تحت واقعی مشکلات وجود دارد و یک نگرانی واقعی در مورد کسب و کار است که بسیار وابسته به گردشگری و بسیاری از روز معلق که پایین آمدن از NSW.

“آنها با تکیه بر کمک های مالی و حمایت دولت و وقتی که خشک چشم انداز بسیار تلخ برای بسیاری از آنها است.

“این سخت است برای درک اینکه چگونه مردم را برای زنده ماندن در شرایط فعلی است.”

او همچنین گفت که بسیاری از ساکنان این منطقه را در نظر نمی آلبری و Wodonga – که نشستن در اطراف در 5 کیلومتری از هم جدا – جدا شهرهای بلکه یک مرکز منطقه ای کشیده در سراسر مرز دولتی و یک رودخانه است.

“آن را احساس نمی کند مانند شما در حال رفتن ایالتی – شما فقط رانندگی در سراسر رودخانه است.”

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *