گرگ مقابله اسپرز بالا-چهار ضربه منچستر یونایتد و اورتون قرعه کشی


لندن: گرگ پرداخته اند یک ضربه بزرگ به تاتنهام بالا-چهار امیدوار و پیشرفته خود را به عنوان آنها دو بار از پشت آمد به پیروزی 3-2 در لیگ برتر.

در روز یکشنبه بازی منچستریونایتد و اورتون به خود جلب کرد آتشین روبرو می شوند که دیدم بازیکنان آینده به ضربات و اورتون مدیر کارلو آنچلوتی قرمز زده برای مقابله با داور.

Matt Doherty scores for Wolves against Spurs on Sunday.

مت Doherty نمرات به صورت گرگ در برابر تاتنهام در روز یکشنبه.اعتبار:گتی ایماژ

تاتنهام دو بار چراغ Wanderers از طریق استیون Bergwijn و Serge Aurier اما گرگ ضربه به عقب در هر زمان به عنوان مت Doherty و Diogo Jota وارد قبل از Raul Jimenez به ثمر رساند برنده در تاتنهام ورزشگاه.

نتیجه منتقل بازدید کنندگان بالاتر از تاتنهام در جدول و در عرض فقط سه امتیاز از چلسی که اشغال نهایی لیگ قهرمانان اروپا مدرک تحصیلی محل.

تبلیغات

خوزه مورینیو که از بین بردن و از بازیکنان کلیدی در تمام مناطق زمین خواهد این را به عنوان یک فرصت بزرگ از دست رفته و پس از بازگشت به عقب شکست برابر بالا-چهار رقبای آنها قطعا در حال حاضر نمی توان به عنوان مورد علاقه های شما برای دریافت وجود دارد در پایان فصل است.

Raul Jimenez celebrates scoring for Wolverhampton Wanderers.

Raul Jimenez جشن ثمر رساند برای ولورهمپتون واندررز.اعتبار:PA

گرگ ها ساخته شده است نور خود را پنج شنبه شب در لیگ اروپا سفر به اسپانیول و انجام یک رکورد قابل توجه در لندن که در آن آنها در حال حاضر بدون شکست در نه بازی پس از بازگشت خود را به لیگ برتر در سال 2018 است.

در ضمن منچستر یونایتد, یکی جای جلوتر از گرگ ها در هدف تفاوت آنها پس از جلب 1-1 در اورتون.

دومینیک کالورت-Lewin به اورتون اولیه منجر قبل از برونو فرناندز تساوی برای ایران هر چند اورتون محروم بودند اواخر برنده توسط VAR.

Referee Christopher Kavanagh sends Everton's manager Carlo Ancelotti off after showing him a red card.

داور کریستوفر Kavanagh می فرستد اورتون, مدیر کارلو آنچلوتی پس از نشان دادن او یک کارت قرمز.اعتبار:AP

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>