زن متهم بچه بچه به صورت سوم دادگاه قبل از یک قاضی

یک زن متهم به سوء استفاده جنسی فرزند خوانده او بیش از 30 سال پیش را به صورت یک قاضی-تنهایی محاکمه با وجود پیگرد قانونی تماس های که مورد بهترین خواهد بود شنیده می شود توسط یک هیئت منصفه.

دو مجرم توسط داوران و زندانی و دو بار موفق در داشتن محکومیت نقض توسط دادگاه تجدید نظر این زن در حال حاضر در حال آماده شدن برای یکی دیگر از محاکمه مجدد او سوم دادگاه به طور کلی پس از دادگاه شهرستان به تصویب پیشنهاد او را مورد او شنیده می شود توسط یک قاضی تنها و بدون حضور هیئت منصفه.

زن در دوشنبه خوی دادگاه که گفته بود او را محاکمه خواهد شروع این ماه است.

دولت ویکتوریا در سال جاری مورد تایید قاضی-تنهایی دادگاه پس از محاکمه با حضور هیئت منصفه متوقف شد با توجه به کوروناویروس. وجود دارد بدون بازگشت تاریخ برای محاکمه با حضور هیئت منصفه.

نامادری مورد سوم قاضی-تنهایی دادگاه تایید شده اما اولین جایی که دادستان مخالف برنامه است. زن 60 نمی توان نام برد به طوری که به او شناسایی قربانی ادعا. او ذکر شده است تحت نام مستعار Leona Ritchie.

تبلیغات

Ms ریچی است که متهم به سوء استفاده از فرزند خوانده او در سال 1980 زمانی که او در اواسط 20s و او در سنین نوجوانی خود است. او با رد اتهام جرائم تا کنون اتفاق افتاده است.

قبلی جلسات دادگاه گفته شده است زن و شوهر – ادعا قربانی پدر – کشف این جفت ارز تا حدودی برهنه و بوسیدن روی نیمکت یک شب و خواسته که به اغوا آنها. او طرفه با شریک زندگی خود را بیش از خود پرسید که این پسر مادر بیولوژیکی آمده و او را.

یک هیئت منصفه در سال 2016 در بر داشت نامادری به جرم دو فقره زنای با محارم و دو ناخالص شرمی اما دادگاه تجدید نظر نقض او اعتقادات در سال 2017. یکی دیگر از هیئت منصفه او را گناهکار در محاکمه مجدد در سال 2018 اما دادگاه تجدید نظر در سال گذشته نقض او اعتقادات و دستور داد دیگر محاکمه مجدد. حقوقی و احکام تشکیل مبنایی برای موفق تجدید نظر.

Ms Ritchie در خدمت دو 11-ماه نانامی به بازی در زندان است در اصل محکوم به خدمت شش سال و سه ماه و یک غیر مشروط دوره سه سال و سه ماه. او در حال حاضر به قید وثیقه.

او را برای اعمال یک قاضی-محاکمه فقط به شنیده می شود به دلیل پتانسیل برای تاخیر طولانی در انتظار محاکمه با حضور هیئت منصفه. پلیس اول به اتهام او بیش از شش سال پیش.

دادستان مخالف او پیشنهاد و استدلال هیات داوران بود بهترین برای تصمیم گیری در مورد که در آن استانداردهای جامعه مورد بررسی قرار گرفتند که اعتبار شاکی شواهد یک کلید در نظر گرفتن.

اما قاضی علامت قمار راضی بود آن را در منافع عدالت است که دادگاه اقدام قبل از یک قاضی که به معنای آن می تواند شروع به زودی. او گفت: در این مورد تا به حال یک “تا حدودی شکنجه تاریخ” و از آن مهم دولت عدالت ادامه داد: در این بیماری همه گیر.

موضوع تاخیر شد “توجه بسیار قدرتمند” و با اشاره “به شدت” به سوی یک قاضی-تنها محاکمه قاضی قمار حکومت.

قاضی مایکل Bourke را بشنود محاکمه به جای یک هیئت منصفه. انتظار می رود شاکی را ثبت شواهد برگزار خواهد شد به قاضی Bourke پس مرد ندارد برای ورود به شاهد جعبه دوباره.

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید نیاز به پشتیبانی شما می توانید با ملی تجاوز جنسی داخلی و خشونت در خانواده خدمات مشاوره در 1800RESPECT (1800 737 732), تاسیسات 131 114 یا فراتر از آبی 1300 224 636.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>