‘زنان گردان واگن’: بلانشت وزن در Weinstein حکم


کیت بلانشت مجموعه تلویزیونی بدون تابعیت به عنوان یکی از رویدادهای جشنواره فیلم برلین که در آن وضع اسفناک پناهندگان و آوارگان است یک موضوع غالب در یک برنامه از بیش از 300 فیلم.

بدون تابعیتکه می گوید موازی داستان از زندانیان و نگهبانان در استرالیا بازداشت مهاجر مرکز روی صفحه نمایش خواهد شد از هفته آینده در ABC در استرالیا. دو روز پیش در برلین, Netflix اعلام کرد که آنها خریداری کرده بود آن را برای بقیه جهان است.

Cate Blanchett at the Berlin Film Festival.

کیت بلانشت در جشنواره فیلم برلین.اعتبار:دی

بلانشت که یک محرک و تهیه کننده اجرایی در این سری و همچنین ظاهر شدن در آن صحبت در مورد این سری در یک مرحله مصاحبه در این جشنواره با همکاری سازندگان Tony Ayres و الیز McCredie.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم از گفتن داستان – و بسیاری از افرادی که گفتن داستان اما شاهد داستان ها – سر در گم توسط چگونه به عنوان یک گونه ما را که در آن ما هستند,” او گفت:. “این یک سوال اساسی بشر: ما چگونه به اینجا رسیدیم?”

تبلیغات

بلانشت تا به حال از یک درگیری طولانی با مسائل مربوط به پناهندگان از جمله خدمت به عنوان سفیر حسن نیت آژانس پناهندگان سازمان ملل از سال 2016. او به این آمار و ارقام در نوک انگشتان: 70 میلیون آواره در جهان نیمی از آنها کودکان با متوسط جابه جایی زمان از 19 سال است.

Dominic West, Cate Blanchett, Jai Courtney, Soraya Heidari, Asher Keddie, Yvonne Strahovski and Burhan Zangana, attend the Berlinale Series Premiere for Stateless.

Dominic West, Cate Blanchett, Jai Courtney, Soraya حیدری آشر Keddie, Yvonne Strahovski و برهان Zangana شرکت در برلیناله سری برتر برای بی وطن.اعتبار:دی

“در چه هزینه ما حفظ مرزهای ما? چه جنبه های اساسی از انسانیت ما به ما اجازه فرسایش? به عنوان یک پدر وقتی که من رفتن به فیلم با آژانس پناهندگان سازمان ملل و ببینید کودکان در بازداشتگاه های قلب من می شکند و من فقط نمی دانند که چگونه ما می توانیم اجازه می دهد که به اتفاق می افتد,” او گفت:.

سری توسعه آغاز شد و در سال 2013 اما سازندگان تصمیم به آن را در اوایل 2000s که مهاجران بودند و در عین حال ارسال می شود تا خارج از ساحل است. اردوگاه های واقع در سرزمین اصلی مانند داستانی باکستر مرکز در بی وطن شد قطعا از راه دور اما قابل دسترس بیشتر را به حمایت از گروه ها و رسانه ها از جزیره مانوس خواهد بود.

“در زمان ما شروع شد و داستان آن در پردهی سکوت گفت:” آنها ،

در همان زمان آن را “به شدت سیاسی” همراه به طور فزاینده ای تلخ تقسیم. او در مقایسه با سطح بحث با بحث های عمومی در سراسر تصویب اصلاحیه حقوق برابر در ایالات متحده موضوع آخرین سری Mrs امریکا.

“وجود دارد یک سطح گفتمان عمومی است که به نظر می رسد که قطعا خارج از فرهنگ ما طوری است که تفرقه و اختلاف و بحث است به نحوی تبدیل به haranguing,” او گفت:. بسیار مسائل پیچیده نیاز به ظریف بحث از مناطق خاکستری که فقط نمی گیرد. بنابراین من فکر می کنم در حال حاضر درام محل که در آن شما می توانید در حال حاضر تمام کسانی که دیدگاه.”

در یک بحث تا حد زیادی محدود به بی وطن, بلانشت را در پاسخ به یک سوال در مورد انشعابات Harvey Weinstein اعتقاد.

زمان به جلو حرکت می کند, او گفت:. “من فکر می کنم زنان باید برای بیش از حد طولانی شده است از یکدیگر جدا شده اما من متوجه شده ام که songlines بین زنان ایجاد کار باید عمیق تر. زنان در حال گردش واگن در یک حس منحصر به فرد اما باز در مورد موانع یا مشکلات و یا لحظات از شکست است.”

یک تغییر حداقل او دارای رکورد است.

“چند سال گذشته هر مجموعه من شده است من را از طریق پیاده روی در صبح و من را کمی تصویر, فقط برای خودم, از, بود که پشت دوربین است. یک روز صبح من یک زن در میان 35 نفر. و من فکر کردم ” من انجام این کار را برای 20 سال است. من شده اند تنها زن در مجموعه, در مقابل دوربین و یا به عنوان یک عضو خدمه برای 20 سال’,” او گفت:.

“اما در چند سال گذشته من Mrs امریکا و بی وطن و بود برابری وجود دارد. و من فکر کردم ” من واقعا لذت بردن از این. آن را در مورد ساخت که تغییر دائمی است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>