زنان در نیروهای مسلح: فرمانده ارتش استقبال SC حکم می گوید: نقشه راه آماده

فرمانده ارتش ژنرال M M Narvane روز پنج شنبه با استقبال از دیوان عالی اعطای کمیسیون دائمی و فرمان به زنان در ارتش است. در اولین واکنش رئیس ستاد ارتش (کام) گفت: این حکم آورده حس وضوح و هدف به هزینه درآمد کافی استخدام افسران برای بهره وری بهتر از این سازمان است.

“من باید مطمئن باشید که همه در ارتش هند از جمله زنان افسران داده خواهد شد و فرصت های برابر برای کمک به ملت و همچنین پیشرفت در حرفه خود. تصمیم دادگاه عالی این است که یک خوش آمدید, تصمیم گیری به عنوان آن را به ارمغان می آورد حس وضوح و هدف” به طور کلی است.

صحبت کردن در مورد اجرای این جهت که نیاز به تعمیرات اساسی در سیاست و هنجارهای فرمان رئیس گفت: “اولین وظیفه ما در دست است که مطابق با SC سفارش; ما را ساخته اند یک نقشه راه برای پیاده سازی آن است.” حروف فرستاده شده به زنان افسران پرسیدن که آیا آنها ترجیح می دهند دائمی راه اندازی COAS گفت.

وی افزود: “ما در دیوان داوری دائمی راه اندازی زنان بسیار فعال کردن; ارتش بوده است و دفاع از برابری جنسیتی. ارتش هند قائل است هر سرباز مبتنی بر دین و کاست و عقیده و یا حتی جنسیت. چشم انداز از ارتش هند بوده است مانند این طول است و به همین دلیل ما شروع به كاركرد زنان افسران به عنوان اوایل به عنوان در سال 1993.”

Army

کوتاه خدمات کمیسیون زنان افسران Anjali Bisht, Seema سینگ و Sandhya Yadav فلش نشانه پیروزی خارج از دیوان عالی کشور است. PTI

دادگاه راس آن حکم را رد کرد وزارت دفاع این استدلال که “(هند) سربازان هنوز ذهنی تحصیلات به پذیرش زنان افسر در فرماندهی واحد” از آنجا که آنها (مردان) هستند “عمدتا برگرفته از روستایی پس زمینه.” زنان در حال حاضر در حال خدمت در نقش های رزمی در نیروی هوایی که در سال گذشته واجد شرایط خود را برای اولین بار زنان خلبانان جنگنده.

فرمانده ارتش صحبت کرد و در تعدادی از مسائل از جمله در جریان مذاکرات مربوط به پاکستان در Financial Action Task Force (FATF) عمومی بیان “پاکستان ممکن است مجبور به تجدید نظر در استراتژی که حتی چین متوجه آنها نمی تواند به همه آب و همه وقت”. جهانی گروه در روز سه شنبه توصیه می شود در ادامه از پاکستان در “لیست خاکستری” برای شکست خود را به بررسی ترور بودجه و تصمیم نهایی گرفته خواهد شد در روز جمعه.

صحبت در مورد وضعیت در جامو و کشمیر به طور کلی گفت: ترور حوادث اخیر با رکود و ارتش حفظ فشار بر گروه های تروریستی. او به تازگی تعداد بازدید پست رو به جلو و بررسی آمادگی عملیاتی.

در پیشنهاد ایجاد یک تئاتر فرمان به طور انحصاری برای J&K, او گفت: وجود خواهد داشت بحث مفصل قبل از هر چیز نهایی است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>