زنان در فیلم و تلویزیون در حال سقوط از طریق ترک در انگلستان Coronavirus بحران

عضویت در سازمان های زنان در فیلم و تلویزیون انگلستان نشان داده است که بیش از 90 درصد از پاسخ دهندگان از دست داده اند و تمام درآمد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 تاثیر مخربی بر صنعت محلی.

249 اعضای که در پاسخ آمده از تمام زمینه های صنعت از کارگردانی و در محل نقش به مدیریت تولید و صنعت-بر اساس شغل.

این WFTV بررسی نشان داد که 39 درصد از پاسخ دهندگان از دست داده اند شغل خود را به طور کامل در حالی که 31 درصد داشته اند زمان کار لغو و بدون درآمد در آینده. حدود 26 درصد می گویند پروژه ها شده اند متوقف ترک آنها را بدون یک منبع درآمد.

در جای دیگر 4 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که تا به حال فیلم و تلویزیون کار لغو شد اما برخی از درآمد نورد با توجه به کار های دیگر در سایر صنایع.

لیز تاکر صندلی WFTV انگلیس گفت: “بررسی ما نشان می دهد که چگونه COVID-19 بحران ایجاد حاد مالی پریشانی. آن را به خروج از اعضای ما واقعا نگران و نگران در مورد چگونه آنها پرداخت صورتحساب خود را اجاره و رهن در ماه های آینده.

“در حالی که ما از دولت بسته مالی کمک خواهد کرد که حمایت برخی از مترجمان آزاد و خود اشتغالی بسته فعلی را ترک کرده است بسیاری از ما مستقل و خود اشتغالی اعضا قادر به ادعا می کنند هر گونه حمایت مالی در همه. بیش از حد بسیاری از آنها را به سادگی سقوط از طریق ترک فعلی حمایت از طرح” گفت: تاکر.

همانطور که پیش از این دولت انگلیس است که رو به افزایش فشار از صنایع خلاق که برجسته کرده اند که اقدامات اقتصادی مجموعه ای از برای خود اشتغالی در هفته گذشته توسط صدراعظم از خزانه Rishi Sunak نه چندان دور به اندازه کافی برای محافظت از فرفره اقتصاد است.

در حالی که این اقدامات را پوشش بسیاری از صنایع خلاق کارگران نه همه آنها واجد شرایط برای مزایای. کسانی که بین ترک ها شامل کارگران که شروع به خود اشتغالی بعد از مارس 2019 اخیر فارغ التحصیلان و کسانی که در پرداخت سود سهام, کارگران موقت و کوتاه مدت پیمانکاران در پرداخت as-شما-درآمد طرح.

WFTV مانند بسیاری از گروه های صنعت و اتحادیه های کارگری در حال حاضر لابی دولت برای بیشتر پوشش.

سه حوزه از نگرانی شامل پشتیبانی برای مترجمان آزاد با کمتر از یک سال را به حساب به عنوان اقدامات نیاز خود اشتغالی به یک خود ارزیابی اظهارنامه مالیاتی برای سال 2019; کسانی که درآمد بیش از £50,000 ($61,000) یا بیشتر که در حال حاضر قادر به ادعا می کنند هر چیزی; و کسانی که کار را از طریق محدود شرکت برای آنها یک گزینه بهتر خواهد بود شناخت ترکیب حقوق و دستمزد و سود سهام به جای حقوق و دستمزد به تنهایی.

WFTV است که در حال حاضر در تعدادی از آنلاین مالی و رفاه آموزشی به پشتیبانی از عضویت در آن است.

تاکر افزود: “در حال حاضر این است که بسیار سریع در حال تغییر وضعیت با مشاوره مالی از دولت در حال به روز رسانی در تقریبا روزانه به طوری که ما در پاسخ به این بحران و در ادامه به شنیدن از اعضای ما وجود دارد ممکن است برای حمایت از گروه های دیگر که صدراعظم نیاز به نگاهی دوباره بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>