زنان در مکزیک را به خیابان ها در اعتراض به کشور نرخ بالای کشتار جنسیتی

صادر شده در: Modified:

در مکزیک به طور متوسط ده زنان قربانیان کشتار جنسیتی در هر روز است. هزاران نفر از زنان را بسیج در تظاهرات خیابانی به موضع در برابر کشتار جنسیتی در یک کشور که در آن آنها می گویند حقوق زنان نادیده گرفته شده و در سراسر کشور زنان اعتصاب برنامه ریزی شده است برای دوشنبه. فرانسه 24 این گزارش های ویژه.

تبلیغات

دو قتل اخیر در خصوص شوکه ملت: Ingrid Escamilla بود چاقو و پوست توسط دوست پسر او را در ماه فوریه تصاویری از جسد او به طور گسترده ای منتشر شده توسط رسانه ها. فقط روز بعد 7 سال و فاطمه و همچنین نماد کشتار جنسیتی در این کشور پس از بدن او پیدا شد مثله.

“ما ترس برای فرزندان ما آن را ترسناک نمی دانم چه چیزی می تواند اتفاق می افتد به آنها” زن گفت: به فرانسه 24.

در واکنش به افزایش اخیر در کشتار جنسیتی موارد مکزیکی جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador وعده داده است برای انجام هر کاری لازم است برای اطمینان از زنان محافظت می شود. “من به هر چیزی که کمک می کند تا صلح و آرامش به این کشور است. ما ادامه خواهد داد به کار را بهتر,” او گفت:.

ماریانا لیما Buendía کشته شد در دست او پلیس در سال 2010. Irinea Buendía او باقی می ماند ديپلمات توسط رئیس جمهور وعده داده است.

“من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که رئیس جمهور Obrador است نه انجام وظیفه است و انجام هر کاری برای اطمینان از عدالت برای کشتار جنسیتی قربانیان. در عین حال آن را شغل خود را برای حفاظت از شهروندان” او گفت:.

با کلیک بر روی پلیر تصویری فوق برای تماشای این گزارش Yinka Oyetade.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>