زنان در خط مقدم (1/3): پرستاران بيماران آخرین تماس قبل از درگذشت

صادر شده در: بروز رسانی:

هر شب از بالکن و پنجره های فرانسوی علنا تحسین بهداشت و درمان کارگران و کارکنان پرستاری در خط مقدم در مبارزه با Covid-19. در فرانسه حدود 90 درصد از پرستاران زن هستند. پس چگونه این زنان در مقابله با این بحران بی سابقه? فرانسه 24 به صحبت کرد چهار نفر از آنها.

تبلیغات

“برای این لحظه ما مهم ترین ماموریت است که برای کمک به بیماران اما اگر این کار ادامه آنها را مجبور به پیدا کردن گوشت دم توپ در جای دیگر گفت:” لسلی یک پرستار مراقبت تسکینی در مارسی کار 12 ساعت در روز برای مراقبت از مردم در پایان زندگی خود را.

مثل همه بیمارستان ها و کلینیک ها در, فرانسه, وزارت او به طور مداوم دریافت بحرانی Covid-19 موارد: “ما به شدت کاهش می یابد بازدیدکننده داشته است بنابراین تصور کنید گفتن به خانواده هایی که عزیزان خود هستند که در پایان زندگی خود را که آنها حق را به آنها را ببینید. این فوق العاده دشوار است برای ما. ما خود را فقط با ما تماس بگیرید قبل از آنها می میرند.”

در بخش وجود دارد این است که تنها یک مرد کارمند از 18 پرستاران. تخمین زده می شود که 88 درصد از پرستاران زن هستند با توجه به SNPI فرانسه اتحادیه برای پرستاران.

“من به خودم گفتم: اگر آن را مثبت که آن را من به پایان رسید’

31-سال-پرستار گفت: درمانگاه اخیرا دیدم یک بیمار در مرحله نهایی سرطان نشان داد که علائم نشان می دهد coronavirus. “او تا به حال تب و نارسایی تنفسی. او وارد گروه ما در صبح اما دکتر تصمیم به آزمایش او را در 2pm. در عین حال در طول روز صبح من در تماس نزدیک با او بدون حفاظت.”

در نتیجه نمی آیند تا روز بعد ایجاد enormous اضطراب برای لسلی. “به خودم گفتم: اگر آن را مثبت که آن را من به پایان رسید.”

معلوم شد که او منفی بود اما لسلی هنوز هم خشمگین در عدم پاسخگویی از او مافوق بود که مورد از این بیماری همه گیر را شکست در فرانسه. همان درست است برای کایتان*. 50 ساله, پرستار شده است, تمرین برای 20 سال و در حال حاضر با این نسخهها کار برای یک تلفن همراه اضطراری و احیا خدمات در شمال فرانسه. به عنوان به زودی به عنوان او شنیده ام از این بیماری همه گیر در چین, او شروع به مطالعه ویروس.

“هنگامی که من تو را دیدم چه اتفاقی می افتد وجود دارد به خودم گفتم ما تا به حال برای آماده سازی. ما در حال حاضر متوجه چقدر جدی وضعیت است; ما باید بهتر آماده” سیلوی گفت.

یک روز صبح او به دنبال پس از 22 سال-پیر زن بیمار که تا به حال 40°C درجه حرارت در حالی که تلاش برای اکسیژن: “او مانند یک سگ بعد از یک مسابقه بسیار کوتاه از نفس است. ما انتقال او به بخش مراقبت های به عنوان به زودی به عنوان او وارد شده است.”

مانند بسیاری از, سیلوی فکر نمی کنم که افراد جوان می تواند به طور جدی در خطر است. “و در اینجا یک مثال از یک 22 ساله مبتلا به عوارض جدی. او یک فرصت خوب برای مقابله اما مورد بسیار نگران کننده” او گفت:.

او نگران است که اطلاعات بود که به خط مقدم کارگران است. “ما در حال گفت که فولاد ماسک کافی است اما ما آن را باور نمی. پزشکان خود را حتی آگاه باشید از تمام اقدامات را در صورت وجود شک و تردید در مورد یک بیمار است.”

“ما به پایان رسید تا با پوشیدن یک ماسک یک روز در زمانی که ما باید آن را هر سه تا چهار ساعت’

پائولین* * * * یک دستیار پرستاری در بوردو. در گروه قلب به عنوان با تمام امکانات پزشکی در فرانسه, غیر-عملیات اضطراری شده اند به تعویق افتاد و پس از اواسط ماه مارس در درخواست دولت.

احاطه شده توسط یک اکثریت زنان در محل کار (39 از 40 پرستاران) او تایید شده بود وجود کمبود تجهیزات و مشکلات توزیع است.

“به عنوان آنها ترس از دزدی آنها ذخیره می شود همه چیز را در قفل شده است و مدیریت دفاتر. هر زمان که ما نیاز به یک ماسک جدید ما به درخواست اجازه برای دسترسی به دفاتر خود را. بنابراین ما به پایان رسید تا با پوشیدن یک ماسک یک روز در زمانی که ما باید آن را هر سه تا چهار ساعت” پائولین گفت: فرانسه 24.

بسیاری از فرانسوی ها بهداشت و درمان کارگران شده اند آشکارا انتقادی در مورد عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“ما فقط نمی دانم چگونه این طوفان’

در واحد Virginie* دارای حداقل 10 بيمار مبتلا به Covid-19. شب در Pitié-Salpêtrière بیمارستان در پاریس نمی کند شکایت دارند اما به راحتی اذعان می کند این کار بی امان است.

“این بیماران آلوده به اینجا می آیند. ما باید به تصمیم می گیرید که در آن به جای آنها: ارسال آنها را به خانه اگر آن را بیش از حد جدی و یا ارسال آنها را به یک واحد مراقبت های ویژه هنگامی که وضعیت آنها رو به وخامت است. ما همچنین برای ضد عفونی کردن اتاق; آن را متوقف نمی. آن را ساخت ما سوال همه ما دانش پزشکی” او گفت: فرانسه 24 گفت: در حالی که او تا به حال هرگز تجربه یک وضعیت مانند این که او شروع به کار در سال 1996.

Virginie افزود که او “کمی مضطرب اما نمی ترسم”.

در بخش ساخته شده عمدتا از زنان دو تا همکاران گرفتار coronavirus. “نکته اصلی این است که برای انتقال ما نگرانی برای بیماران, اما ما باید به صداقت ما فقط نمی دانم چگونه این طوفان است.”

*نام تغییر کرده است

این مقاله ترجمه شده از نسخه اصلی در فرانسه توسط آنت جوان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>