ماه تاریخ زنان: زن سردبیران تنظیم ریتم, سرعت, فیلم

ویرایش فیلم یک کار است که ممکن است متوجه شده توسط بی ادعا بیننده اگر به خوبی انجام می شود. اما اشتباه نکنید: ویرایشگر ایجاد ریتم و سرعت فیلم.

ویرایش نیز اتفاق می افتد به یک زن تحت سلطه field — یکی از چند در هالیوود است. سردبیران مانند Dede آلن (“بانی و کلاید” “The Breakfast Club”), ورنا زمینه (“فک” “American Graffiti”), سرود لیتلتون (“E. T. the Extra-Terrestrial”) و Maryann براندون (“جنگ ستارگان: قسمت نهم – ظهور اسکای واکر”) تنها برخی از زنان که ایجاد کرده اید مدت کار در این زمینه است.

زنان قادر به علامت خود را در ویرایش راه بازگشت در دوران سکوت در فیلم به عنوان نر مدیران اغلب دیدم نقش وصله فیلم به عنوان خسته کننده و نوکر. مارگارت غرفه مثلا مشغول به کار در بیش از 44 فیلم و دریافت یک نامزدی اسکار برای او کار بر روی “شورش در بونتی.” غرفه آغاز به کار در سال 1915 به صورت D. W. Griffith به عنوان یک برش منفی است. زمانی که گریفیث بسته خود را L. A. دفتر غرفه باقی مانده در لس آنجلس. او زخم تا کار برای لوئیس B. مایر از MGM و ایروینگ Thalberg رئیس MGM که سکه اصطلاح “ویرایشگر فیلم” هنگامی که آن را به توصیف غرفه کار.

زنان همچنان به تسلط بر فضا. آن Bauchens همکاری با Cecil B. DeMille برای بیش از 40 سال است. در 20th Century Fox, باربارا مک لین به دست آورده هفت نامزد اسکار از جمله یکی برای کار خود در “همه چیز درباره ایو.” او برنده خواهد بود برای “ویلسون.”

محبوب ترین ها در انواع

پرش به جلو 2019 و Thelma Schoonmaker تضمین مارتین اسکورسیزی “در ایرلندی” خود را حفظ رویکرد آرام و دریافت هشت جایزه اسکار نامزد برای او کار می کنند. او می ایستد در کنار مایکل کان دانیل pabst blue ribbon و رالف داوسون در برنده بیشترین جایزه اسکار بهترین ویرایش با سه.

Schoonmaker همکاری با اسکورسیزی برای بیش از 50 سال برگزاری آن Steadicam عکس در “رفقای خوب” “The Irishman” و “گرگ وال استریت.” کار خود را می سازد و ضرورت ایجاد یک حس از واقعیت و می افزاید: تنش به برخی از نمادین ترین عکس های اسکورسیزی در فیلم.

Thelma Schoonmaker

اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد از مارک Ohrem-LeClef

قبل از مرگ نابهنگام او در سال 2010 سالی Menke ویرایش کوئنتین تارانتینو در فیلم. Menke تحت تاثیر قرار بود توسط Schoonmaker و تارانتینو به نام “خود حقیقی همکار.” اما بر خلاف اسکورسیزی که شامل Schoonmaker در این روند از آغاز Menke و تارانتینو نمی خواهد صحبت می کنند تا زمانی که فیلمبرداری تا به حال پیچیده.

“این همه در مورد تنش بنابراین شما به دنبال عاطفی قوس از یک شخصیت از طریق یک صحنه حتی اگر به باز کردن از” حرامزادههای لعنتی,’ آنها فقط ریختن یک لیوان شیر یا چاشنی خود را لوله” Menke یک بار گفت. “ما بسیار افتخار از آن صحنه — آن را ممکن است بهترین چیزی که ما تا کنون انجام داده است.” او گفت: ویرایش شد “تمام عاطفی ضربه غریزی. فقط دنبال شخصیت و احساسات.”

آن V. Coates نیز در نظر گرفته ویرایش فیلم افسانه است. Coates ویرایش بیش از 55 فیلم شروع به عنوان یک ویرایشگر در سال 1947 “در پایان از رودخانه” و ویرایش اولین ویژگی در سال 1952 در “The Pickwick Papers.” Coates دریافت پنج جایزه اسکار نامزد و برنده برای ویرایش David Lean حماسه “لارنس عربستان.”

آن دومی که به ما یکی از بزرگترین تغییرات در تاریخ سینما — مسابقه صحنه که در آن T. E. Lawrence (Peter O’ Toole) دارای سوزاندن مطابقت نزدیک به چهره اش و فقط به عنوان آن می سوزد و او ضربات آن را با دوربین برش به سوزاننده قابل توجه طلوع آفتاب.

به او “سردبیر اولین مسئولیت است که قطعا به داستان نزدیک پس از مدیر است, اما نه در همه مخاطب. شما باید شجاعت از محکومیت خود را. مدیران گاهی آنقدر آنها را نمی بینم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>