زنان Twenty20 جام جهانی زنده: استرالیا v هند


غرور ملی

بازی به جریان در حدود هفت دقیقه است. بازیکنان گرفته اند به میدان خواهد شد و خط برای خود سرودهای ملی.

خواهد شد که بلندترین حمایت ؟

این Showgrounds محل دارای ظرفیت حدود 18,000. Lanning امید وجود دارد مقدار زیادی از پشتیبانی محلی اما درک وجود خواهد داشت بسیاری از هند طرفداران در دست است.

“این چیزی است که ما صحبت در مورد. این یک چیز بزرگ برای بازی است. ما در انتظار جمعیت بزرگ اما همچنین بسیاری از پشتیبانی از هند” Lanning گفت.

“این تنها چیزی است که ما باید برای رسیدن به, در پایان روز شما فقط کردم به تمرکز بر روی آنچه که شما در وسط.

هندی, کاپیتان Harmanpreet Kaur گفت که او نگاه به جلو به حمایت قوی.

“همه ما می دانیم که عشق طرفداران کریکت و هر جا که این اتفاق می افتد آنها را دوست دارم برای رفتن و تماشای,” او گفت:.

“این چیزی است که ما در انتظار در این بازی است. ما عاشق که هند طرفداران می آیند و از ما حمایت و این یک نشانه مثبت برای ما است.”

Meg Lanning takes on the Indian spinners during the tri-series match in Melbourne.

مگ Lanning در هند ریسندگی در طول سه سری بازی در ملبورن.اعتبار:گتی ایماژ

استرالیا تیم ملی: مگ Lanning (c), Rachael Haynes (vc), ارین, سوختگی, نیکولا کری, Ashleigh گاردنر الهام Healy (هفته), Jess Jonassen, Delissa Kimmince سوفی Molineux, بث Mooney, Ellyse پری مگان Schutt, Molly Strano, Annabel ساترلند گرجستان ورهم

استرالیا جام جهانی برنامه:

فوریه 21: استرالیا v هند سیدنی Showgrounds

فوریه 24: استرالیا, v, سریلانکا, WACA زمین

فوریه 27: استرالیا v بنگلادش Manuka بیضی

مارس 2: استرالیا v نیوزیلند اتصال بیضی

مارس 5: نیمه نهایی 1 و در مرحله نیمه نهایی 2, SCG

8 مارس: نهایی میکروگرم

تبلیغات

در یک چرخش

آن را عجیب و غریب حرکت می کند به برنامه این مسابقه در showgrounds در غرب سیدنی با توجه به این که هرگز به میزبانی بین المللی بازی – و تنها پنج WBBL بازی.

اگر آن را آهسته عرشه آن می تواند کمک به هند برای گردشگران باید قوی چرخش حمله به رهبری چپ و بازو جفت رادا Yadav و Rajeshwari Gayakwad. پا-عنکبوتی که تار میتند Poonam Yadav و خاموش-عنکبوتی که تار میتند Deepti شارما نیز نقش داشته باشد.

استرالیا حداقل باید یک عمل مسابقه در محل برگزاری برابر کریکت استرالیا یازدهم ماه گذشته. مگ Lanning و Ellyse پری batted هست.

“ما در اینجا یک زن و شوهر از هفته پیش است و واقعا خوب عرشه و خود,” Lanning گفت.

“ما انتظار دارند همان. من می دانم که آنها قرار داده اند بسیاری از کار سخت برای به دست آوردن زمین آماده … من مطمئن هستم از آن خواهد شد واقعا خوب چوگان یک خود که ایجاد یک خوب مسابقه.”

World Cup captains Sornnarin Tippoch of Thailand, Harmanpreet Kaur of India, Sophie Devine of New Zealand, Stafanie Taylor of West Indies, Meg Lanning of Australia, Chamari Atapattu of Sri Lanka, Dane van Niekerk of South Africa, Heather Knight of England, Salma Khatun of Bangladesh and Bismah Maroof of Pakistan.

جام جهانی کاپیتان Sornnarin Tippoch تایلند Harmanpreet Kaur, هند, سوفی ساله از نیوزیلند Stafanie تیلور از غرب هند مگ Lanning استرالیا Chamari Atapattu از سری لانکا, Dane van Niekerk آفریقای جنوبی, هدر شوالیه انگلستان سلما خاتون از بنگلادش و Bismah Maroof از پاکستان است.اعتبار:AP

اجازه دهید حزب شروع

سلام و خوش آمدید به بازی یکی از زنان جام جهانی – استرالیا v هند از سیدنی Showgrounds.

این باید سرگرم کننده برخورد و احتمالا می تواند یک پیش نمایش نهایی در 8 مارس که آن امیدوار بیش از 90,000 فشار به MCG.

وجود دارد بسیاری باید انجام شود قبل از آن. استرالیا (مدافع عنوان قهرمانی و چهار بار جام جهانی Twenty20 برندگان هستند و مورد علاقه را به نفع خود در خاک خانه اما هند انگلستان و نیوزیلند زیادی را برای گفتن در مورد آن.

Australia captain Meg Lanning and India captain Harmanpreet Kaur.

استرالیا کاپیتان مگ Lanning و هند کاپیتان Harmanpreet Kaur.اعتبار:AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>