وونگ کار وای بلوک 2 به فروش Giuseppe Tornatore را ‘Ennio: استاد’

بلوک 2 و توزیع و فروش بازوی وونگ کار وای جت فیلم تن رسیدگی به حقوق بین المللی را به “Ennio: استاد.” این فیلم آینده فیلم مستند در مورد فیلم افسانه ای نوازنده Ennio Morricone نوشته و کارگردانی شده توسط Giuseppe Tornatore.

موریکونه که 91 بیش از 500 فیلم اعتبار به این نام از جمله نمرات برای سرجیو لئون به اصطلاح “دلار سه گانه” – “یک مشت دلار” “برای چند دلار بیشتر” و “خوب, بد و زشت است.”

Tornatore و Morricone کار کرده اند با هم در 13 فیلم های خود را به بهترین و شناخته شده تلاش “سینما پارادیزو” در سال 1988 که ادعا بهترین فیلم خارجی زبان اسکار. این مستند شامل ترکیبی از مصاحبه با فیلم سازی همکاران از جمله وانگ, کوئنتین تارانتینو, Bernardo Bertolucci Clint Eastwood و بروس اسپرینگستین – که intercut با قطعاتی از موریکونه را زندگی خصوصی ضبط شده از Morricone جهان کنسرت تور, کلیپ از فیلم های کلاسیک به ثمر رساند Morricone و قبلا دیده آرشیوی فیلم از صحنه های که ساخته شده اند تا Morricone زندگی.

این فیلم شده است در این خط لوله برای چندین سال بود و یک بار با عنوان “یک نگاه از موسیقی است.” در سال 2016 مشخص شد که تولید کنندگان شامل ایتالیا پیانو b produzioni و رومانی فیلم Mandragora و سرمایه داران شامل کالاهای لوکس شرکت بولگاری.

محبوب ترین ها در انواع

“استاد” است به جای قرار دادن با هم پیانو B produzioni با همکاری شرکت های تولید: Potemkino, Terras دل شکسته & شکوفه های جزیره عکس. تولید کننده و مجری تولید کنندگان جیانی Russo, گابریل کاستاریکا. تولید کنندگان پیتر د Maegd سن فو Maltha و وانگ. دل شکسته تام Yoda و Potemkino تام Hameeuw تعیین شده به عنوان شرکت کنندگان.

این فیلم در پست-تولید و آماده خواهد شد برای یک سال 2020 انتشار. بلوک 2 توزیع حمل در سراسر جهان به فروش خارج از چندین سرزمین بودند که قبل از به فروش می رسد و یا مجموعه ای به عنوان تولید مشترک سرزمین. بلوک 2 نمایندگان Mireille ون راس و آنتونیو Salas خواهد شد انجام کسب و کار در خارج از هتل رجنت در طول جشنواره بین المللی فیلم برلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>