کارگردان: Woody Harrelson, جایگزین جیسون استاتهام در سونی ‘از تورنتو’

وودی هارلسون است به جای جیسون استاتهام در سونی “مرد از تورنتو” پیوستن کوین هارت در اکشن-کمدی منابع تایید به انواع.

استاتهام در مذاکرات به ستاره مقابل هارت اما ناگهان حمایت از یک هفته پیش بیش از تفاوت های خلاق و سونی درهم برای پیدا کردن یک بازیگر جدید. سونی جفت شدن با Harrelson حس می کند با توجه به این بازیگر رابطه بلند مدت با استودیو. Harrelson است که نه تنها ستاره از سونی “Zombieland” سری عاقبت رکوع اکتبر گذشته اما همچنین به تازگی پیچیده نقش خود را به عنوان تبه کار قتل عام در “زهر 2” مخالف تام هاردی.

این فیلم حول محور یک مورد هویت اشتباه پس از, جهان مرگبارترین قاتل شناخته شده به عنوان “مرد از تورنتو” و یک غریبه, بازی های برگزار شده توسط هارت اجرا به هر یک از دیگر در یک Airbnb. هرج و مرج به زودی زیر را به عنوان قاتل به دنیا می آید توفنده در هارت.

پاتریک هیوز که به کارگردانی 2017 رایان رینولدز-Samuel L. Jackson اکشن-کمدی “هیتمن محافظ” است که در هیئت مدیره به راس. رابی فاکس اسکریپت نوشت از داستان روباه و جیسون Blumenthal. Blumenthal تولید همراه با تاد سیاه و استیو تیش خود همکاران در فرار از هنرمندان است.

این فیلم قرار است به تعظیم در Nov. 20.

Harrelson در حال آمدن است خاموش مشغول 2019 که نه تنها برجسته “Zombieland 2” اما همچنین Roland Emmerich جنگ جهانی دوم عکس “میدوی” را به عنوان به خوبی به عنوان Netflix فیلم “راهزنان.” او در سال 2020 به نظر می رسد فقط به عنوان بسته بندی شده با Sony “زهر” عاقبت رکوع در ماه اکتبر Netflix فیلم اکشن “کیت” و روبن Ostlund را “مثلث از غم و اندوه است.” او repped توسط کا.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>