Woolworths پیاده سازی دقیقترین خرید محدودیت و در عین حال در اکثر موارد


سوپر مارکت غول Woolworths پرده برداری کرده است آن دقیقترین مجموعه از خرید محدودیت و در عین حال قرار دادن دو هر مشتری در هر معامله در حد تقریبا هر بسته بندی آیتم در فروشگاه به عنوان بقال به شدت تلاش می کند برای جلوگیری از بی سابقه تقاضا است.

خریداران در حال حاضر تنها قادر به خرید دو محصول در هر زمان از تقریبا تمام بسته بندی خوب دسته بندی ها صرف نظر از نام تجاری و یا انواع.

Woolworths has unveiled its strictest product limits yet.

Woolworths پرده برداری کرده است آن دقیقترین محصول محدود نشده است.اعتبار:نه

تنها استثنائات به قاعده هستند و میوه های تازه و سبزیجات و گوشت (به استثنای گوشت چرخ کرده), اغذیه فروشی, موارد, نانوایی آیتم ها, غذاهای دریایی, تازه, شیر, کنسرو, ماهی, نوشیدنی, ماست, مرطوب سگ و غذای گربه و شکلات عید پاک.

همه دسته بندی های دیگر محدود به دو بسته هر فرد یک سخنگوی درخواست خریداران لطفا به احترام محدودیت ها و خرید تنها چیزی که آنها نیاز دارند.

تبلیغات

“تیم ما همچنان به کار خستگی ناپذیر تحت شرایط دشوار پس از ما می پرسند که آنها تحت درمان با حسن نیت و احترام سزاوار آنها” سخنگوی گفت.

“ما از مشتریان خود را ادامه داد و صبر و پشتیبانی که ما با هم کار را از طریق این زمان به چالش کشیدن با هم.”

Coles همچنین معرفی محصول جدید محدودیت در چهارشنبه محدود کردن خرید شیر سرد به دو در هر فرد.

در نادر نشانه ای از وحدت و استرالیا چهار تا از بزرگترین سوپر مارکت شرکت – Coles, Woolworths, Aldi و IGA – گرفت کامل-صفحه: چاپ و تبلیغات در چهارشنبه روزنامه تشکر استرالیایی برای صبر و درخواست مشتریان به “ملاحظه شود”.

“در مجموع ما می خواهم به شما اطمینان که شما تندرستی و تیم ما همیشه اولویت ما” سوپر مارکت ها گفت.

“تامین کنندگان ما و تیم در حال انجام همه چیز ممکن است برای گرفتن به عنوان بسیاری از محصولات بر روی تمام قفسه های ما به آنها می تواند اغلب تحت شرایط بسیار دشوار است.”

“اگر شما خرید فقط آنچه شما نیاز دارید و چوب به محصول و محدودیت های آن کمک می کند تا همه به خصوص افراد مسن و افراد با ناتوانی است.”

این تکرار Aldi رئیس تام رام کردن ندارد را آرام در روز سه شنبه که در آن مدیر عامل ساخته نادر بیانیه عمومی درخواست خریداران به عمل با مدنیت به سوپر مارکت کارکنان.

“افزایش خشونت است که خرده فروشان را دیده اند بیش از چند هفته گذشته کاملا غیر قابل قبول است. ما می خواهیم هر کس به ملاحظه و دلسوز در راه آنها shop,” او گفت:.

“این به این معنی مدنی رفتار حسن نیت ارائه میدهد به کسانی که کمتر قادر و احترام به کارکنان رسانه های خرده فروشی. کاملا رک و پوست کنده ما را تحمل نخواهد کرد هر چیزی کمتر است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>