جهانی دو و میدانی رئیس calls برای سال 2020 توکیو المپیک به تعویق افتاد بیش از coronavirus نگرانی

صادر شده در: اصلاح:

جهانی دو و میدانی رئیس سباستین کو به نام برای سال 2020 توکیو المپیک به تعویق افتاد گفت: “نه امکان پذیر است و نه مطلوب” برای برگزاری این بازی ها در حالی که جهان مبارزه مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

کو این اظهارات را در نامه ای به کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس جمهور توماس باخ جلوتر از کمیته بین المللی المپیک در نشست روز یکشنبه. در جلسه کمیته بین المللی المپیک گفت: آن را نگه دارید بحث که شامل یک گزینه قرار دادن پشت جولای 24 تاریخ شروع و یا حتی در حال حرکت در این بازی با یک سال یا بیشتر. تصمیم گیری در بازی های آینده خواهد بود ساخته شده در چهار هفته بعدی آن گفت.

خواستار به تعویق انداختن بازی به شدت افزایش یافته و در چند روز گذشته به عنوان کشنده coronavirus همچنان به گسترش به کشور پس از کشور است. کانادا روز یکشنبه اعلام کرد که نمی خواهد ارسال تیم در این تابستان و استرالیا گفت: ورزشکاران خود را به جای آماده سازی برای بازی های المپیک را در سال 2021.

روز دوشنبه نخست وزیر ژاپن شینزو آبه – که برای هفته اصرار دارد که خود را کشور میزبان بازی های المپیک 2020 در ماه جولای – اذعان کرد که به تعویق انداختن این رویداد ممکن است تبدیل به “اجتناب ناپذیر”.

‘تصمیم گیری day-by-day’

برخی از ورزشکاران احساس می کنم که کمیته بین المللی المپیک نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم گیری که آیا این بازی ها باید در این سال یا نه. آرژانتین ملوان سانتیاگو Lange که مناقصه برای یک هفتم المپیک ظاهر رویترز گفت: “این یک لحظه با هم باشیم و من فکر می کنم تنها راه حل این است که برای گرفتن تصمیم روز به روز و به لغو بازی ما هنوز هم.”

“من کاملا مطمئن شوید که کمیته بین المللی المپیک دولت ژاپن و یا سازمان در ژاپن [TOCOG] به علاوه بین المللی انجمن سلامت [که] نمی خواهد اجازه دهید به بازی های المپیک اتفاق می افتد اگر وجود دارد هر گونه خطر توسط هر یک از شرکت کنندگان,” او گفت:.

بیش از 14,600 اند در سطح جهانی از شیوع کروناویروس در چین آغاز شد. آن کانون است که در حال حاضر در اروپا است.

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>