هشدار بانک جهانی نسبت به شیوع کروناویروس در نظر گرفتن تلفات عظیم در اقتصاد چین

صادر شده در:

Coronavirus همه گیر اقتصادی ذرات می تواند باعث رشد اقتصادی چین به وقفه در حالی که رانندگی 11 میلیون نفر بیشتر در شرق آسیا به فقر بانک جهانی روز دوشنبه هشدار داد.

تبلیغات

این بیماری همه گیر است و باعث “بی سابقه جهانی شوک که می تواند رشد را متوقف کند و می تواند به افزایش فقر در سراسر منطقه” گفت: Aaditya Mattoo بانک جهانی اقتصاددان ارشد برای شرق آسیا و اقیانوس آرام.

حتی در بهترین سناریو این منطقه را ببینید افت شدید رشد اقتصادی با چین را گسترش کاهش به 2.3 درصد از 6.1 درصد در سال 2019 با توجه به گزارش در این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر منطقه است.

با دو پنجم از جمعیت جهان را تحت نوعی از مستند که باعث سازندگان: کسب و کار و کاهش سرعت در حمل و نقل به تلاش برای مهار این ویروس در این کشور که در آن شیوع سرچشمه مارس فرار از رکود اقتصادی خواهد شد اما با این وجود دچار یک رکود شدید.

فقط دو ماه پیش بانک جهانی اقتصاددانان هوا چین خواهد رشد 5.9 درصد در این سال که می شده اند آن بدترین عملکرد از سال 1990 است.

در حال حاضر جهان را که دومین اقتصاد چهره تر وخیم چشم انداز منعکس در پرونده انقباض در فعالیت های تولیدی در ماه های فوریه و تولید صنعتی سقوط کرد که برای اولین بار در 30 سال.

شرق آسیا و منطقه اقیانوس آرام به استثنای چین می تواند رشد کند به 1.3 درصد در پایه یا قرارداد 2.8 درصد در سناریوی بدبینانه نسبت به 5.8 درصد در سال گذشته این گزارش گفت:.

“این بیماری همه گیر است که عمیقا بر منطقه, اقتصاد, اما عمق و مدت زمان شوک غیر منتظره ای نامشخص” این گزارش گفت: با توجه به منطقه در حال حاضر بی قراری تجارت درگیری با ایالات متحده است.

“مهار این بیماری همه گیر اجازه می دهد بازیابی, اما این خطر با دوام استرس های مالی بالا است و حتی فراتر از سال 2020” بانک جهانی هشدار داد. “بیشتر آسیب پذیر هستند و کشورهایی که به شدت متکی به تجارت گردشگری و کالاها; که به شدت مدیون است و تکیه بر فرار مالی جریان.”

بدتر شدن فقر

حتی در بهترین حالت مشخص شده توسط یک رکود شدید به دنبال قوی بازیابی 24 میلیون مردم کمتر در منطقه خواهد فرار از فقر در این گزارش گفت:.

اما اضافی 11 میلیون نفر می تواند فرود به فقر در زیر بیشتر به چشم انداز منفی است که در آن یک انقباض شدید اقتصادی و به دنبال آن بازیابی کند.

Mattoo گفت: 17 کشور در منطقه کلید به زنجیره ارزش جهانی و حسابداری برای 70 درصد از تجارت جهانی “باید همه تحت تاثیر قرار شده است” و در حال حاضر برخی از جهان بالاترین تعداد COVID-19 موارد است.

“در این جهان به هم وابسته که در آن ما اقتصادی, سرنوشت در هم تنیده وجود دارد رفتن به طور متقابل تقویت به دلیل شوک است که به طور همزمان تحت تاثیر همه این مهم کشورهای,” او گفت.

“که باعث می شود آن را به خصوص پرهزینه در شرایط اقتصادی است.”

بانک جهانی به نام برای قوی عمل با اولویت اول در مهار بلکه در اقدامات برای کوسن شوک به خانواده ها از حقوق از دست رفته.

Mattoo گفت: آن را خیلی دیر شده است که به دنبال کره مثال به سطح شیب دار تا تست و مهار به طوری که اقتصاد می تواند شروع به بازگشت به حالت عادی با سرعت بیشتری.

“این علم موشک نیست. با کمک حتی کشورهای فقیر می تواند آن را انجام دهد.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>