جهانی coronavirus مرگ و میر در صدر 100,000 به عنوان آخر هفته عید پاک جشن در سراسر جهان لگد کردن در نزدیکی خالی کلیساها با میلیاردها نفر از مردم گیر در داخل خانه برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

تبلیغات

اقدامات فوق العاده از نیویورک به ناپل به دهلی نو دیده می شود کسب و کار و مدارس بسته در یک پیشنهاد از جان گذشته برای توقف این ویروس را گسترش و صندوق بین المللی پول هشدار داده است که جهان در حال حاضر چهره بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

بیش از 102,000 که مردم از COVID-19 با 1.7 میلیون عفونت های شناسایی شده در سطح جهانی با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, ردیاب, با نزدیک به 70 درصد از مرگ و میر در اروپا است.

ایالات متحده در حال حاضر این بیماری همه گیر را epicentre شد برای اولین بار در کشور به رکورد بیش از 2000 ویروس مرگ و میر در یک روز و بسته شدن در ایتالیا 18,849 مرگ و میر — در حال حاضر بالاترین ملی شکل است.

با بیش از نیم میلیون نفر گزارش شده عفونت های ایالات متحده در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از هر جای دیگری در جهان است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما گفت که با ما عفونت مسیر “در نزدیکی قله” و اجتماعی فاصله خوب کار او بود با توجه به راه برای دوباره باز به بزرگترین اقتصاد جهان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

او اذعان خطر بالاتر مرگ و میر عوارض اگر کسب و کار راه اندازی مجدد بیش از حد به زودی.

“اما شما می دانید چه ؟ ماندن در خانه منجر به مرگ نیز” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: با اشاره به عظیم اقتصادی رنج می برند برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

معلوم نیست زمانی که خواهد شد که ممکن است با فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: میلیون ها نفر در دولت — سخت ترین ضربه در کشور — را به آزمایش می شود قبل از آن می تواند بازگشایی شده است.

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که قبل از موعد مقرر لغو مستند محدودیت — موثر بر بیش از نیمی از جمعیت کره زمین است — می تواند جرقه خطرناک تجدید حیات این بیماری است.

وهم آور پوچی در عید پاک

جشن عید پاک است که به طور معمول دیدن کلیساها بسته بندی شده با محله های کشیش نشین جایگزین شد وهم آور پوچی در روز جمعه.

حتی مقدس سنت شده اند نونما — فرانسیس خواهد livestream پیام عید پاک خود را از انزوا خود را از کتابخانه خصوصی.

“ما باید برای پاسخ دادن به ما حبس با همه ما خلاقیت” پاپ گفت. “ما می توانیم هر دو افسرده و بیگانه… و یا ما می توانیم خلاق است.”

نمازگزاران در آلمان در آغوش اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات برای جشن گرفتن روز جمعه در یک درایو در خدمات در دوسلدورف.

“این یک احساس غم انگیز در” کشیش کاتولیک فرانک heidkamp را به خبرگزاری فرانسه گفت که صدها نفر جمع شده بودند در یک پارکینگ.

در اکثریت مسلمان پاکستان مسیحی طبقه روبرو است و نرخ بیکاری به دلیل همه گیر این عید پاک و بسیاری از تعجب که چگونه آنها زنده خواهد ماند.

“بچه ها من از من خواست برای عید لباس و کفش اما من به آنها گفتم ما در حال رفتن به عید پاک در سال جاری گفت: Aamir Gill یک پاک کننده که اخراج شد و بدون قطع روز پس از ویروس بحران در زمان برگزاری در پاکستان است.

مرگبار تجدید حیات’

بیش از چهار میلیارد نفر در حال محدود به خانه های خود را به عنوان دولت ها در سراسر جهان تحمیل کرده اند هرگز قبل دیده می شود اقدامات لازم برای توقف این ویروس که اولین ظهور در اواخر سال گذشته در مرکز چین است.

مانند تهمت دولتها در اروپا تحت فشار هستند به اعتصاب تعادل بین نگه داشتن مردم در امن و نگه داشتن در حال حاضر ضرب و شتم اقتصاد پایدار است.

“رفع محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus روز جمعه گفت.

برخی از کشورها به خصوص در آسیا نگران موج دوم ممکن است از عفونت های وارداتی از مسافران به عنوان زندگی سرخی به حالت عادی بازگشت.

و در حالی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث و بررسی سریع بازگشت به ثبات اقتصادی دولت ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی Anthony Fauci گفت که با وجود نشانه هایی از پیشرفت “این بار… به عقب در همه” اجتماعی فاصله تلاش.

برق امید

برق امید ممکن است در حال ظهور در برخی از کشورها.

اسپانیا سوم-سخت ترین-آمار کشور شاهد آن کمترین 24 ساعته تلفات در 17 روز پس از نخست وزیر پدرو سانچز گفت: “آتش آغاز شده توسط همه گیر شروع به آمده و تحت کنترل”.

و روزانه افزایش می یابد در عفونت های جدید در سخت ترین-آمار ایتالیا کاهش یافته است.

هنوز دولت ایتالیا گفت: این امر گسترش مستند سفارشات تا زمانی که ممکن است 3.

در بریتانیا-که در آن دولت در برابر تماس به سهولت مستند اقدامات — ارواح برداشته شد در روز جمعه هنگامی که ویروس زده نخست وزیر بوریس جانسون نشان داد نشانه هایی از بهبود پس از سه روز در بخش مراقبت های ویژه.

“نخست وزیر شده است, قادر به انجام پیاده روی های کوتاه, میان دوره استراحت” یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت.

ترس از فاجعه

این بیماری همه گیر است متزلزل اقتصاد جهانی و صندوق بین المللی پول — است که $1 تریلیون دلار در ظرفیت اعطای وام — گفت که در پاسخ به تماس از 90 کشور برای تامین مالی اضطراری.

G20 وزیران انرژی و در عین حال متعهد به همکاری با یکدیگر برای اطمینان از نفت ثبات بازار پس از تولید کنندگان عمده نفت مورد توافق برای کاهش تولید.

چشمگیر رکود در تقاضای نفت بدتر توسط عربستان سعودی-روسیه قیمت, جنگ فرستاده است قیمت توفنده نزدیک به دو دهه اخیر در هفته های اخیر.

در بسیاری از کشورهای در حال توسعه وجود دارد ترس بدترین هنوز به آمده است.

جنگ زده یمن در حال حاضر مبتلا به یکی از بیماریهای حاد انسانی بحران, گزارش اولین مورد است.

در برزیل, مقامات تایید اول مرگ و میر در ریو دو ژانیرو از محله های فقیرنشین که در آن ازدحام و بهداشت ضعیف را مطرح ترس از یک فاجعه است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im