جهان coronavirus اعزام: استرالیا, انقباض, آلمانی رکود

در مجموع 17,742 موارد جدید آمد شبانه در آمریکا وادار کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشت به عقب بر موضع قبلی خود که همه چیز را به حالت عادی بازگشت با عید پاک. او گفت: “اجتماعی فاصله” را در محل باقی می ماند تا 30 آوریل که همه چیز ممکن است شروع به بهبود می یابند پس از ژوئن 1.

برخی می گویند ما این است که در نوک یک کوه یخ. مرگ و میر در کشور های آمریکای شمالی می تواند به افزایش 200,000, Anthony Fauci, مدیر امریکا موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی هشدار داد.

در همین حال دولت ها در سطح جهان ادامه با پولی بالشتک برای محدود کردن تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در فعالیت های اقتصادی است. استرالیا اعلام کرده است یک رکورد A$130 میلیارد دلار ($80 میلیارد) شغل-طرح نجات, متعهد به شروطي کارگران حقوق و دستمزد.

سنگاپور بانک مرکزی ثابت ارز نرخ ارز به محدوده بالاتر – حرکت بی سابقه ای را برای شرکت ها به نفع صادرات محور رشد.

چین متعهد شده است به افزایش کسری مالی و جذب سرمایه از طریق ویژه بدهی اوراق قرضه در حالی که در اروپا و فشار برای به اصطلاح “coronabonds’ به دست آوردن پشتیبانی در میان رهبران.

بیایید نگاهی به آمار جهانی:

تعداد موارد تایید شده: 732,153

تغییر بیش از روز قبل: 53,433

مجموع مرگ و میر: 34,686

مجموع بهبود: 154,673

سازمان ملل آمار با اکثر موارد: ما (143,055) ایتالیا (97,689) اسپانیا (85,195) چین (82,198) و آلمان (62,435).

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز تحقیقات

آلمان در رکود

دولت آلمان مشاوران اقتصادی پیش بینی می کنند که این بیماری همه گیر کوروناویروس را به ملت خود بدترین رکود اقتصادی پس از بحران مالی جهانی. خروجی مورد انتظار است به کوچک شدن با 2.8 درصد در سال جاری. اینجا بیشتر بخوانید.

استرالیا با تولید ناخالص داخلی انقباض

بلومبرگ اقتصاد تحقیقات نشان می دهد اقتصاد استرالیا آماده است برای آن عمیق ترین رکود اقتصادی در سال 90 با توجه به محدودیت های شرکت های بزرگ. تولید ناخالص داخلی این کشور ممکن است به کاهش 10 درصدی در سه ماهه اول سال 2020 قبل از بهبود تدریجی در فینال سه ماه. اینجا بیشتر بخوانید.

خودروساز ادامه مستند

سه تا از امریکا بزرگترین خودروسازان – فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر در حال گسترش تولید آتن به ماه آوریل است. این مستند که آغاز شده در مارس 18 بود که قبلا برنامه ریزی شده تا مارس 30. آن را در حال حاضر ممکن است تا اواخر ماه آوریل است. اینجا بیشتر بخوانید.

Foxconn سود پایین

اپل ارشد سخت افزار ساز Foxconn گزارش شده است 23.7 درصد کاهش سود در ماه های اکتبر تا دسامبر 2019 سه ماهه. این شرکت تایوانی در ماه فوریه شاهد آن شدیدترین فروش شیب در هفت سال و گفت: کسب و کار خود را می گیرند 15 درصد در ماه های ژانویه-مارس چهارم. اینجا بیشتر بخوانید.

همکاران ممکن است دریافت حقوق

“بزرگ چهار’ — KPMG, Deloitte PwC و ای – همراه با حقوق بالا شرکت و دیگر شرکت های حسابداری در انگلستان در حال آماده سازی برای خودداری از پرداخت به همکاران. “ما در حال حاضر در حال ضربه نقدی اقدامات حفاظت از مشتریان ما که برخی از آنها در حال گسترش خود را در زمان به پرداخت فاکتورها گفت:” یک فرد ارشد در ای. اینجا بیشتر بخوانید.

Meghan Markle, Prince Harry حرکت به لا

Meghan Markle و شاهزاده هری را از نقل مکان به لس آنجلس, بی سر و صدا پشت پرده آشکار بیماری همه گیر. این جفت ارز شده بود و زندگی در جزیره ونکوور پس از آنها decamped از انگلستان و در حال حاضر در مستند در هالیوود منطقه با 10 ماهه. اینجا بیشتر بخوانید.

توکیو المپیک موکول

توکیو المپیک موکول شده است برای شروع در جولای 23, 2021, پس از مذاکرات میان کمیته بین المللی المپیک توکیو 2020 کمیته بین المللی فدراسیون. ژاپن صرف بیش از $26 میلیارد به توکیو آماده برای بازی. اینجا بیشتر بخوانید.

وال استریت اجرایی می میرد با توجه به کروناویروس

56 سال CFO از Jefferies زیادی سرمایه گذاری بانک مرده است از Covid-19 در یکی از اولین گزارش مرگ و میر به دلیل بیماری در میان ارشد وال استریت آمار و ارقام. اینجا بیشتر بخوانید.

پناهگاه تقاضا افزایش می یابد

تقاضا برای پناهگاه است که در تمام زمان بالا به عنوان فوق العاده غنی از برنامه ریزی برای اطمینان از بقای خانواده خود باید همه گیر تبدیل به بین المللی فاجعه است. افزایش S پناهگاه تگزاس آمریکا-شرکت می گوید نمایش داده شد 2,000 درصد بالاتر است. “این بیماری است اما احتمال ناآرامی های مدنی.” بیشتر بخوانید اینجا

ضروری خواند

چگونه کره جنوبی موفق یک کاهش شدید در coronavirus موارد ؟

پشت موفقیت آن است گسترده ترین و به خوبی سازماندهی تست برنامه در جهان همراه با تلاش برای منزوی کردن افراد آلوده ردیابی و قرنطینه مخاطبین خود است. کره جنوبی یک کشور از 50 میلیون, تست شده بیش از 270000 نفر که به مقدار بیش از 5,200 آزمون در هر یک میلیون نفر — دوم تنها به بحرین. اینجا بیشتر بخوانید.

پنج روز از عبادت است که یک ویروس از زمان بمب گذاری در فرانسه

یک جلسه نماز در فوریه 18 در مسیحی باز کردن درب کلیسا در مولوز – در مرز فرانسه و آلمان و سوئیس – شناسایی شد به عنوان منبع سایت برای بیش از 2500 موارد است. بود که قبل از فرانسه مهر و موم شده هم مرز با آلمان; وجود دارد تنها 12 مورد تأیید در آن زمان است. اینجا بیشتر بخوانید.

افراد مسن می میرند بدون دیدن فرزندان خود

یکی از عمیقا نگران کننده نتیجه از coronavirus همه گیر است که با داشتن سالمندان بازنشسته از زندگی بدون داشتن فرصتی برای گفتن خداحافظی به خانواده به خصوص کودکان است. برای پدربزرگ و مادربزرگ در سراسر جهان در حال محافظت از این بیماری همه گیر به معنای سوراخ کردن بدن, فاصله از عزیزان خود. اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>