جهان coronavirus اعزام: مستندات رفتن به ماه ژوئن; ما توقف مهاجرت

به نظر می رسد مانند مستندات در برخی از کشور خواهد رفت تا دیگر از آنها به فکر. دولت شهر سنگاپور دیده می شود سنبله در موارد گذشته دو روز تمدید آن مستند تا ژوئن 1. این اولین بار است که هر کشور رسما تمدید آن مستند به ماه ژوئن است. سنگاپور را مستند قرار بود برای پایان دادن به در مارس 3.

حتی به عنوان کشورهای در شرق هستند که بیشتر محتاط برخی دیگر به خصوص در اروپا فکر می کنم بدترین گذشت برای آنها و به دنبال سهولت محدودیت. برخی از آنها حتی خود را برداشته مستندات تا حدی. اینجا بیشتر بخوانید.

بیایید نگاهی به آمار جهانی:

تعداد موارد تایید شده: 2,531,804

تغییر بیش از روز قبل: 73,928

مجموع مرگ و میر: 174,336

مجموع بهبود: 665,458

سازمان ملل آمار با اکثر موارد: ما (804,194) اسپانیا (204,178) ایتالیا (183,957) فرانسه (156,495) و آلمان (148,007).

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز تحقیقات

دولت نذر به نگه داشتن مواد غذایی زنجیره تامین در حال اجرا: یک گروه نزدیک به 50 دولتها از جمله کسانی که در اتحادیه اروپا و کانادا و ژاپن و برزیل در حال آماده سازی برای امضای تعهد برای اطمینان از عرضه مواد غذایی زنجیره ای باقی می ماند منظم و مقامات ورزش داری با هر گونه محدودیت های تجاری. اینجا بیشتر بخوانید.

در زمان پاندمی چین, تست ارز دیجیتال: بانک مرکزی چین روز سه شنبه تایید کرد که آن را به حال شروع به آزمایش یک ارز دیجیتال در چهار شهرستانها. نقدی است که در حال حاضر یک چشم نادر در چین به دلیل خدمات محبوب مانند Alipay و WeChat پرداخت. بدون نام رسمی جدید ارز با اشاره به داخلی به عنوان “DC/EP” یا “ارز دیجیتال/پرداخت الکترونیکی” و چین می گوید باید آن را آماده برای استفاده توسط پکن بازی های المپیک زمستانی 2022. اینجا بیشتر بخوانید.

ما ممکن است متوقف مهاجران: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه توییتی که او را به امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده است. او از ارائه جزئیات. از ماه گذشته ما به طور موقت به حالت تعلیق در روال خدمات ویزا در سفارتخانه ها و کنسولگری. اما خدمات اضطراری ارائه شد و حتی در طول این دوره است. اینجا بیشتر بخوانید.

عاری از دود آسمان اجازه می دهد آلمان برای شکستن رکورد انرژی خورشیدی: شرایط آفتابی بدان معنی است که انرژی خورشیدی تاسیسات تولید شده تا آنجا که 40 درصد از قدرت آلمان در روز دوشنبه در مقایسه با 22 درصد برای ذغال سنگ و انرژی هسته ای. در مجموع انرژی خورشیدی, باد و دیگر منابع تجدید پذیر اختصاص 78 درصد از آلمان برق خروجی. در حالی که آسمان روشن است فصلی کمتر هوا جمعیت به عنوان کارخانه های در حال تعطیل با توجه به coronavirus نیز یک عامل است. اینجا بیشتر بخوانید.

دانمارک بازگشت به حالت عادی: به عنوان کشور شروع می شود به سهولت مستند محدودیت کودکان در حال رفتن به مدرسه و مردم در حال گرفتن موهای خود را قطع و حرفه ای. روز دوشنبه این کشور گفت این امر اجازه می دهد تجمعات تا 500 نفر از مارس 10 و همچنین دقت تست هر کسی که می آید به جلو با علائم کروناویروس. اینجا بیشتر بخوانید.

ما رستوران ها ممکن است از دست دادن $240 میلیارد تا پایان سال: انجمن ملی رستوران گفت: آخرین نظرسنجی نشان می دهد دو سوم از کارگران خود را – بیش از 8 میلیون نفر – گذاشته شده است خاموش و یا furloughed به عنوان چهار در 10 رستوران در آمریکا بسته شده است. در مجموع برآورد خسارت خواهد بود به لحن $240 میلیارد دلار در این سال است. اینجا بیشتر بخوانید.

ویژه

Coronavirus اخبار خستگی است که رسما تنظیم: در حال حاضر که جهان وارد هفته چهارم از انزوا آمار و ارقام جدید نشان می دهد که علاقه مردم در coronavirus مطالب پایانی. تحقیقات توسط NiemanLab در دانشگاه هاروارد نشان می دهد که در مارس 9, یکی در هر چهار صفحه نمایش در آمریکا سایت های خبری در یک coronavirus داستان. ترافیک به اوج خود رسید و در مارس 12 و 13 و پایان ماه مارس توجه زوال یافت. اینجا بیشتر بخوانید.

چرا موارد در سنگاپور مشخصی: سنگاپور گزارش داد 1,111 جدید کروناویروس موارد در جمعه آوردن آن در مجموع عفونت به 9,125 پس از یک رکورد روزانه پرش از 1,426 در روز دوشنبه. کارشناسان می گویند افزایش است که عمدتا به مقامات محلی کم بها دادن به آسیب پذیری شهر را کارگران مهاجر زندگی می کنند که در تنگ خوابگاه با 20 نفر در یک اتاق. اینجا بیشتر بخوانید.

چگونه برای مدیریت سلامت روانی خود را در انزوا: باید یک رژیم غذایی سالم و حفظ یک حس روال تعامل با طبیعت ندارد-صفحه نمایش زمان صحبت کردن با دوستان در تماس های محدود اخبار مصرف… خواندن تمام نکات در اینجا.

چگونه به حفظ روابط سالم در طول self-انزوا: اگر شما در حال منزوی و دور از شریک زندگی خود را خوب قدیمی از مد افتاده دست نوشته, نامه, همراه با تماس های تصویری است که یک راه خوب برای شریک زندگی خود را احساس می کنید در حال حاضر. هنگامی که شما دوباره با شریک زندگی خود را هنگامی که مستند است و بیش از آن مهم است به رسمیت شناختن و اذعان تغییر دهید. اگر شما در حال منزوی با شریک زندگی خود را به فضا به یکدیگر و مهمتر از همه حفظ منافع فردی. اینجا بیشتر بخوانید.

بلند می خواند

کروناویروس و تغییر آب و هوا: مطمئن انتشار گازهای گلخانه ای کاهش یافته است. اما نگاهی دقیقتر چگونه بحران جهانی است مؤثر بر محیط زیست نشان می دهد برخی تعجب آور پویایی است. خواندن برای درک کامل تصویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>