جهان coronavirus اعزام: دوم ما محرک و غرب آسیا را دفن گلایه

چین روز سه شنبه گزارش جدید coronarivus مربوط به مرگ و میر در 24 ساعت و 32 جدید موارد گزارش شده بودند همه در افرادی که در بازگشت از خارج از کشور. این کشور که در آن از شیوع کروناویروس آغاز شده است که تا کنون ثبت شده 81,740 موارد و 3,331 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. تعداد آن به صورت روزانه جدید مرگ و میر شده است معلق در هوا در تک رقمی برای هفته ها در حال حاضر فقط یک روز بسیاری از.

بیایید نگاهی به آمار جهانی:

تعداد موارد تایید شده: 1,280,046

تغییر بیش از روز قبل: 79,352

مجموع مرگ و میر: 75,945

مجموع بهبود: 291,991

سازمان ملل آمار با اکثر موارد: ما (368,449) اسپانیا (140,510) ایتالیا (132,547) آلمان (103,375) و فرانسه (98,984).

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز تحقیقات

بوریس جانسون منتقل شد به بخش ICU: نخست وزیر بوریس جانسون گرفته شده به واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان لندن در روز دوشنبه به سلامت او رو به وخامت گذاشته. او پذیرفته شده بود روز گذشته پس از تلاش برای به لرزش کردن ویروس. وزیر امور خارجه Dominic Raab در حال حاضر deputising برای جانسون. بیشتر بخوانید اینجا

غرب کشورهای آسیایی نمی تواند دفن مرده: باستان کفن و دفن, آداب و رسوم رایج در غرب در کشورهای آسیایی مانند ایران و مصر در حال مختل به شیوع کروناویروس. این خدمات عبارتند از هنجار از بدن که رسما شسته شده با بستگان پیچیده شده در کفن و دفن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با جمعیت زیادی از عزاداران در آن حضور داشتند. بیشتر بخوانید اینجا

ما 3M معامله برای اطلاعات بیشتر ماسک: به ما زده است مقابله با 3M به واردات 166.5 میلیون N95 ماسک ماسک از خارج از کشور. مهمتر 3M خواهد بود و مجاز به ادامه فروش آن در آمریکا ساخته شده N95 ماسک به کانادا و امریکا تحت پردازد که تا به حال تهدید شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را سرکوب صادرات حفاظتی تجهیزات پزشکی. بیشتر بخوانید اینجا

دوم محرک بسته بندی شده در آمریکا: آمریکا در مذاکرات به آماده سازی یک دوم بسته محرک حداقل $1 تریلیون. پول خواهد بود اضافی برای پرداخت های مستقیم به افراد تمدید بیمه بیکاری, بیشتر منابع برای مواد غذایی و وام به کسب و کارهای کوچک. این خواهد شد بیش از و بالاتر از $2.2 تریلیون دلار بسته اعلام کرد در 27 مارس و در حال اجرا در حال حاضر. اینجا بیشتر بخوانید.

بازارهای جهانی به دنبال وال استریت رالی: روز دوشنبه آمریکا’ نزدک بسته 7 درصد بالاتر است و این تجمع بود آینه توسط شاخص های سهام در سراسر جهان است. اروپا و بازارهای آسیایی نیز برداشت بخار. بازارهای آتی پیشبینی میکردند قوی باز کردن. از آن شده است دو روز تجمع سوخت در بخش نشانه هایی از پیشرفت در اروپا و آمریکا است. اینجا بیشتر بخوانید.

هکرها’ هدف جدید — ویدئو کنفرانس تماس: هکرها به نظر می رسد که در بر داشت یک هدف جدید در ویدئو کنفرانس سیستم عامل مانند زوم که بسیار مهم است برای کسب و کار و مدارس و کلیساها و دیگران را به ماندن متصل در میان همه گیر. بد بازیگران اخلال در جلسات مجازی با نژادپرستانه ضد همجنس و پیام های ضد یهودی. اینجا بیشتر بخوانید.

ویژه

حرص و آز و ترس برخورد — وال استریت تماس معامله گران به دفتر: داخلی مکالمات نشان می دهد که مدیران در وال استریت شرکت خواسته معامله گران به گزارش دفتر با وجود coronavirus بدتر شدن وضعیت در کشور است. آنها شامل صدها نفر از کارکنان JP Morgan Chase & Co نیویورک و دیگر وال استریت شرکت. اینجا بیشتر بخوانید.

آنچه ما می دانیم در مورد ضد مالاریا مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن شده است صحبت کردن در مورد: پس از 1940s هیدروکسی کلروکین استفاده شده است برای جلوگیری و درمان مالاریا و ورم مفاصل است. آن است که به فروش می رسد در شکل عمومی و پزشکان نیز آن را تجویز “خاموش برچسب” برای مقاصد دیگر به عنوان بسیاری انجام می دهند در حال حاضر برای Covid-19. اینجا بیشتر بخوانید.

‘عدم قطعیت تنها یقین’ — چه مدل می گویند در مورد ما: آخرین مدل های آماری نشان می دهد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید, پیش بینی کمتر مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس قبل از ماه اوت است. اما عدم قطعیت در این مدل از آنجا که مقامات بهداشت هنوز در تلاش برای دریافت یک دسته در چگونه این ویروس عمل می کند. اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>