جهان coronavirus اعزام: عجیب ترین عید پاک و کنگره آمریکا مرگ و میر

Coronavirus بست پایین خدمات در سراسر جهان: اجتماعی-فاصله مورد نیاز در روز یکشنبه مجبور کلیساها در سراسر جهان برای برگزاری عید پاک خدمات در کلیساهای خالی به عنوان مقامات بهداشتی در برخی از کشورها هشدار داد که کاهش در جدید کروناویروس عفونت شد و به احتمال زیاد با توجه به کاهش در تست ها در تعطیلات آخر هفته. اینجا بیشتر بخوانید.

در ضمن ما پیشی ایتالیا در coronavirus مربوط به مرگ و میر و ژاپن با هدف کاهش فاصله اجتماعی 80 درصد است. خواندن این و بیشتر از سراسر جهان است.

بیایید نگاهی به آمار جهانی:

تعداد موارد تایید شده: 1,787,766

تغییر بیش از روز قبل: 75,092

مجموع مرگ و میر: 109,312

مجموع بهبود: 405,972

سازمان ملل آمار با اکثر موارد: ما (530,006) اسپانیا (163,027) ایتالیا (152,271) فرانسه (130,730) و آلمان (125,452).

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز تحقیقات

ما مرگ و میر سبقت ایتالیا را به عنوان میانه پرانتز: Coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده تحت الشعاع آن در ایتالیا است که بيشترين مرگ و میر تا به تازگی و با پیشی گرفتن از 20,000 علامت گذاری به عنوان شیکاگو و دیگر شهرهای غرب میانۀ ایالات متحده آماده برای یک پتانسیل افزایش قربانیان و نقل مکان به مردن smouldering نقاط سرایت قبل از آنها خواهد فوران. با منطقه نیویورک هنوز هم در بحران و ترس و نصب بیش از گسترش این معضل به این کشور انجامید. اینجا بیشتر بخوانید.

مرکل بحران محرک است که در حال حاضر تراوش به اقتصاد آلمان: آلمان سویفت چرخش هجوم شهرت خود را برای نوار قرمز بر دست در رویکرد مقامات مصرف برای محافظت از رشد به عنوان ویروس کرکره مغازه ها و کارخانه ها در سطح جهان است. آنگلا مرکل صدر اعظم دولت متعهد شده است کمک به ارزش بیش از 1 تریلیون یورو ($1.1 تریلیون دلار) در دولت تضمین وام و هدایت سرمایه به شرکت ها و نیز کاسته دسترسی به دستمزد دولت برای حمایت از کارگران است. اینجا بیشتر بخوانید.

پرواز روسیه تا به حال نیمی از عفونت های موجود در چین در روز شنبه: بیش از نیمی از coronavirus عفونت گزارش شده توسط چین در یکشنبه ناشی از یک پرواز به شانگهای روز قبل از, تاکید ممکن است شدت شیوع این بیماری در روسیه است. شانگهای شهری کمیسیون بهداشت گفت: 51 52 وارداتی موارد در روز شنبه بودند از اتباع چینی که مبتلا به Covid-19 بعد از آنها فرود آمد در شهر است. اینجا بیشتر بخوانید.

ژاپن با هدف کاهش تماس های اجتماعی 80 درصد در اینجا به همین دلیل: ساکنان توکیو اوزاکا و پنج دیگر استان خواسته شده است به خودداری از بیرون رفتن. این درخواست پس از دولت مرکزی در روز چهارشنبه تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به تهاجمی تر در مبارزه با رمان coronavirus و اعلام وضعیت اضطراری است. اینجا بیشتر بخوانید.

سوئد چالش تهمت و علمی جریان اصلی با امتناع از قفل کردن: بسیاری از اروپا است که هنوز هم تحت coronavirus مستند با محدودیت های شدید در جنبش و مجازاتهایی را برای کسانی که تجاوز. اما نه سوئد. رستوران ها و کافه ها در شمال کشور باز هستند و بنابراین زمین های بازی و مدارس و دولت است که با تکیه بر داوطلبانه اقدام به جلوگیری از گسترش Covid-19. اینجا بیشتر بخوانید.

ویژه

بحران در بهداشت عمومی: بسیاری از پایین و متوسط درآمد خانواده ها شده است در مبارزه با متوسط یا ناکافی بودن برنامه های بهداشتی و شهرها و شهرستانها گذاشته شده است وضعیتی وخیم از کاهش بودجه در بیمارستان ها و کلینیک. خواندن مجموعه ای از قطعات مورد بحران عمومی در مراقبت های بهداشتی در آمریکا سرپرستی نیویورکر.

کشورهای فقیر نیاز به فکر می کنم دو بار در مورد اجتماعی فاصله: coronavirus همه گیر نشان دهنده یک تهدید جدی برای کل جهان اما این تهدید در شکل های مختلف در هر کشور است. بعلاوه ظرفیت جوامع برای پاسخ و تحمل اختلال و هزینه های اجتماعی فاصله تا حد زیادی متفاوت است. مزایای هر یک از سیاست باید به دقت وزن در برابر هزینه های اقتصادی و ریسک های تحمیل شده بر یک جامعه خاص. خوانده شده در اینجا در مورد اینکه چرا سیاستگذاران باید با دقت فکر می کنم در مورد این تفاوت ها. آنها همچنین باید سرعت عمل به هر دو بیماری و اقدامات اعمال شده به آن را شامل در حال حاضر باعث درد و رنج در سراسر جهان است.

کروناویروس و زبان جنگ: وجود شباهت بین بیماری های همه گیر و جنگ به خصوص اگر یک دیدگاه واقع بینانه از جنگ مدرن است که به تصویب رسید و نه این مدل که ما به طور غریزی کشیده تایتانیک مرگ و زندگی مبارزه است که در آن برنده طول می کشد. تمام جنگ های محل خواسته های بزرگ در کشورهای درگیر با درد و رنج و اغلب بدون بازده روشن نتایج. خواندن این قطعه توسط لارنس فریدمن چرا مشروع وجود دارد مقایسه بین یک جنگ و یک بیماری همه گیر است که فراتر از لفاظی دستگاه به خار ملی تلاش کنند.

مصاحبه

بیل گیتس در نبرد جهانی با کروناویروس: تماشای این مصاحبه بیل گیتس با ونسا Kortekaas در مورد چگونه کشورها باید برای مقابله با این ویروس که چرا کشورهای در حال توسعه خواهد بود بدتر آسیب دیده و چگونه برای جلوگیری از گرفتار کردن گارد توسط یکی دیگر از بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر