صادر شده در: بروز رسانی:

در سراسر کشور مرگ و میر در چین شیوع کروناویروس افزایش یافته است به 213 با نزدیک به 2000 مورد جدید تایید ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز جمعه.

تبلیغات

در آن به روز رسانی روزانه این کمیسیون گفت: 43 جدید مرگ و میر رخ داده بود به عنوان یک نتیجه از این ویروس همه به جز یکی از آنها در سخت ترین ضربه هوبئی استان که در آن ویروس پدید آمده است.

آخرین اعداد نشان می دهد که روزانه تعداد مرگ و کلی گسترش این ویروس در چین شد و در ادامه به رشد به طور پیوسته با وجود بی سابقه قرنطینه اقدامات اعمال شده در هوبئی یک هفته پیش و دیگر گام های پیشگیرانه در سراسر کشور.

در روز پنج شنبه, چینی, مقامات بهداشتی گزارش شده بود در سراسر کشور در مجموع از 38 جدید مرگ و میر در همه آنها به جز یکی از آنها در هوبئی.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: وجود 1,982 جدید مورد تأیید آوردن مجموع به کمتر از 10 ، 000.

یکی دیگر از 102,000 نفر تحت آزمایشات پزشکی با علائم ممکن است از بیماری تنفسی.

این بود که در ابتدا به عنوان تهدید مطرح شده توسط این بیماری اما آن تجدید نظر ارزیابی ریسک پس از مذاکرات روز پنج شنبه.

“ما باید همه با هم عمل می کنند در حال حاضر برای محدود کردن گسترش بیشتر… ما فقط می تواند آن را متوقف کند با هم” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

Tedros با این وجود گفت: سفر و محدودیت های تجاری با چین بودند غیر ضروری برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که در حال حاضر تایید شده است در بیش از 15 کشور دیگر در سراسر جهان است.

بسیاری از کشورها در حال حاضر به خواست شهروندان خود را به بازدید از چین در حالی که برخی ممنوع, ورود برای مسافران از مرکزی چین در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار ظاهر.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de