سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر


ژنو: سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده است جهانی coronavirus بحران است و در حال حاضر یک بیماری همه گیر بیان زنگ هر دو در مورد نصب عفونت و آهسته پاسخ های دولت.

اما این سازمان گفت: آن را خیلی دیر نیست برای کشورها به عمل می کنند.

با معکوس کردن دوره و با استفاده از شارژ کلمه “همه گیر” که آن را قبلا خودداری از آژانس سلامت سازمان ملل متحد به نظر می رسد می خواهید به شوک بی حال کشور به بیرون کشیدن تمام متوقف می شود.

Tedros Adhanom Ghebreyesus has announced that the COVID-19 outbreak is a pandemic.

Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرده است که COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر.اعتبار:AP

“ما باید به نام هر روز برای کشور به اقدامات فوری و اقدام تهاجمی. ما باید پله به زنگ با صدای بلند و روشن” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus این که رئیس.

تبلیغات

“همه کشورها هنوز هم می تواند تغییر این دوره از این بیماری همه گیر اگر کشورهای تشخیص, تست, درمان, منزوی, ردیابی و بسیج خود را با مردم در پاسخ,” او گفت:.

“ما عمیقا نگران کننده سطوح گسترش و شدت و نگران کننده سطح انفعال.”

که اضافه شده است که ایران و ایتالیا شد, جدید خط مقدم نبرد در برابر ویروس آغاز شده است که در چین است.

“آنها رنج می برند اما من به شما تضمین کشورهای دیگر خواهد شد در این وضعیت به زودی گفت:” دکتر مایک رایان که شرایط اضطراری رئیس.

Coronavirus که ظهور در چین در ماه دسامبر به گسترش در سراسر جهان متوقف صنعت آوردن پروازها متوقف بسته شدن مدارس و مجبور به تعویق افتادن رویدادهای ورزشی و کنسرت. حتی توکیو بازی های المپیک تابستانی در سوال هستند.

یک بیماری همه گیر است که یک بیماری همه گیر در دور جغرافیایی بزرگتر از مقیاس است که بر تعداد بسیار زیادی از مردم است.

برای بسیاری از coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای چند, به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

بیش از 121,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 4300 فوت کرده اند اما اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به این که افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

قبل از این که نظرات روز چهارشنبه به وقت محلی انگلیس و ایتالیا اعلام کرد چند میلیارد دلاری جنگ سینه به مبارزه با این بیماری و ایالات متحده گفت که با توجه به مراحل جدید.

بانک مرکزی انگلیس پیوست و بسیاری از کشورهای دیگر در کاهش نرخ بهره توسط نیم درصد و اعلام کرد برای حمایت از وام دهی بانک.

در ایران تا کنون سخت ترین-آمار کشور در خاورمیانه گزارش آمده است که معاون ارشد رئیس جمهور و دو تن دیگر از وزرای کابینه تشخیص داده شده بود با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. ایران گزارش یکی دیگر از پرش در مرگ و میر توسط 62 به 354 – پس از چین و ایتالیا است.

ایتالیا وزن تحمیل حتی محدودیت های زندگی روزانه و اعلام کرد که میلیاردها دلار کمک مالی به کوسن شوک های اقتصادی از coronavirus آخرین تلاش برای تنظیم به سرعت در حال تحول سلامت بحران است.

برتر جوزپه کونته گفت که در نظر گرفتن درخواست از لومباردی ایتالیا سخت ترین ضربه منطقه به تشدید در حال حاضر فوق العاده anti-virus مستند که تمدید شد در سراسر کشور در روز سه شنبه. لومباردی می خواهد به تعطیل غیر ضروری کسب و کار و کاهش حمل و نقل عمومی.

این اقدامات اضافی خواهد بود در بالای سفر و اجتماعی محدودیت هایی که اعمال شده وهم آور hush در شهرستانها و شهرهای سراسر کشور از روز سه شنبه. پلیس اجرا قوانین است که مشتریان ماندن یک متر از هم جدا و تضمین که کسب و کار بسته 6pm.

ضمن آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: تا 70 درصد از جمعیت بود و به احتمال زیاد آلوده به این ویروس گسترش در سراسر جهان در صورت عدم درمان است.

“زمانی که ویروس در خارج وجود دارد, جمعیت مصونیت ندارد و هیچ درمانی وجود دارد, سپس 60 تا 70 درصد از جمعیت آلوده می شود,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در برلین.

AP, Reuters

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>