جهان در قلمرو ناشناخته’ به عنوان coronavirus تلفات افزایش می یابد

صادر شده در: Modified:

جهان وارد قلمرو ناشناخته در آن نبرد در برابر مرگبار coronavirus این آژانس سلامت سازمان ملل متحد هشدار داد که عفونت های جدید به طور چشمگیری کاهش یافته در چین در روز سه شنبه رسید اما در خارج از کشور با ما تلفات افزایش به شش.

تبلیغات

در سطح جهانی این ویروس به کشته شدن بیش از 3,100 مردم و آلوده بیش از 90,000 حتی به عنوان یک روشن تغییر در بحران ظهور با نه بار به عنوان بسیاری از موارد ثبت شده در خارج از چین به داخل با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

چین با اعمال سخت گیرانه قرنطينه و محدودیت های مسافرتی برای حفظ swathes بزرگی از جمعیت در داخل خانه برای هفته یک استراتژی است که به نظر می رسد به عنوان موارد جدید شده اند سقوط این ماه است.

در حالی که ایتالیا دارای قفل شده است و شهرهای دیگر کشور را متوقف کرده اند از تصویب توده قرنطينه و به جای دلسرد اجتماعات بزرگ, تاخیر, رویدادهای ورزشی و ممنوع از ورود ویروس-آمار سازمان ملل.

کره جنوبی و ایتالیا و ایران پدید آمده به عنوان عمده تخم ریزی زمینه را برای رمان coronavirus که اعتقاد بر این است که منشأ در بازار که به فروش حیوانات وحشی در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

“ما در قلمرو ناشناخته” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه گفت:.

“ما باید قبل از هرگز دیده می شود یک پاتوژن های تنفسی است که قادر به جامعه انتقال, اما آن نیز می تواند موجود با اقدامات است.”

جامعه انتقال به معنی عفونت در داخل یک جمعیت هستند وارداتی از یکی دیگر از ویروس-آمار منطقه است.

ایالات متحده در حال حاضر رو به یک پتانسیل اپیدمی با شش نفر مرگ در شمال غربی ایالت واشنگتن که در آن مقامات شهروندان هشدار داد جنگ علیه این بیماری شد تغییر از مهار به کاهش.

“خطر برای همه ما تبدیل شدن به آلوده خواهد شد افزایش” گفت: Jeff Duchin یک افسر بهداشت در شهرستان کینگ که در آن پنج نفر از مرگ و میر رخ داده است.

منطقه است خانه را به سیاتل یک شهرستان با جمعیت بیش از 700 ، 000 نفر است.

ما چشم درمان

کاخ سفید است که متهم به کم اهمیت جلوه دادن تهدید از این ویروس همچنان به اعتصاب صعودی تن.

معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که یک درمان “می تواند به معنای واقعی کلمه توسط این تابستان و یا اوایل پاییز است.”

او به احتمال زیاد اشاره به remdesivir یک داروی ضد ویروسی توسعه یافته توسط شرکت دارویی جلعاد که در حال حاضر برای درمان استفاده شده است یکی از ما بیمار شد و حرکت به سمت دو گسترده مرحله نهایی دادگاه در آسیا است.

پنس همچنین اعلام کرد آمریکا داروسازی بودند teaming تا در یک کنسرسیوم برای مبارزه با ویروس و گفت که کره جنوبی و ایتالیا دو تا از سخت ترین آمار سازمان ملل خواهد صفحه نمایش تمام مسافران خطوط هوایی محدود برای ما.

با وجود آن در سطح جهانی بيمارستان و برش لبه پژوهش ما این است که به عنوان آسیب پذیر به یک بیماری همه گیر به دلیل خودنمایی و نابرابری در آن سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله نزدیک به 28 میلیون نفر بدون پوشش.

چین موارد پایین

چین گزارش شده 125 موارد جدید در روز سه شنبه آن کمترین افزایش روزانه در شش هفته با تمام اما 11 عفونت در ووهان هوبئی مرکزی استان.

در سراسر کشور تلفات افزایش یافت به 2,943 با 31 مرگ و میر بیشتر در هوبئی.

مقامات چینی را تبلیغ پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر است که گرفته شده تلفات در دومین اقتصاد بزرگ جهان و تهدید به قطع به رشد جهانی.

بازارهای جهانی چهار هفته گذشته اما دوباره در روز دوشنبه پس از دولتها و بانکهای مرکزی گفت: آنها می مرحله در صورت نیاز برای نرم کردن ضربه.

وزیران دارایی و بانک مرکزی از روسای کشورهای G7 برگزار خواهد شد مذاکرات در شماره روز سه شنبه.

نقاط در جای دیگر

سازمان ملل متحد کارشناسان پزشکی وارد ایران روز دوشنبه برای کمک به مقابله با جهان دوم مرگبارترین شیوع با 66 مرگ و میر و بیش از 1500 عفونت.

چین فرستاده کارشناسان به ایران در روز شنبه در حالی که آلمان و فرانسه و بریتانیا متعهد اضطراری تجهیزات پزشکی از جمله تجهیزات تست و بدن و لباس و دستکش.

در ایتالیا توریستی hotpots از جمله Duomo در میلان دوباره به بازدید کنندگان اما دسترسی محدود بود برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروس.

ایتالیا و اروپا را بدترین آسیب دیده کشور با حدود 1,700 عفونت و گفت: آن مرگ و میر ناشی از این ویروس تا به حال شروع به پریدن کرد 18 تا 52.

کره جنوبی دارای بیشترین عفونت های خارج از چین با بیش از 4000 موارد و 26 مرگ و میر.

چه کسی می گوید این ویروس به نظر می رسد به خصوص آمار افراد بالای 60 سال و کسانی که در حال حاضر ضعیف شده بیماری های دیگر.

آن ميزان مرگ و مير بين دو تا پنج درصد — بالاتر از آنفولانزای فصلی.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>