بزرگترین macadamia پردازنده rebrands به مهره کردن بازار جهانی


ترک خوردگی مهره از بازار جهانی ثابت کرده است یک چالش برای macadamia, تولید کنندگان, اما امیدوار است که جدید و کارآمد با نام تجاری می تواند راه حل است.

مارکی Macadamias تشکیل شده است از شرکت های مرتبط لیسمر را Macadamia شرکت پردازش و آن تماما متعلق به شرکت تابعه Bundaberg را در اقیانوس آرام طلا Macadamias و بازاریابی شرکت بریزبن Macadamia بازاریابی بین المللی.

Newly formed company Marquis Macadamias has become the biggest processor of the nut in the world.

به تازگی تشکیل شرکت مارکی Macadamias تبدیل به بزرگترین پردازنده مهره در جهان است.

نهاد جدیدی است که کاملا رشد متعلق به نشان دهنده 48 درصد از استرالیا macadamia تولید و مسئول خواهد بود 22 درصد از جهانی macadamia هسته فروش.

مارکی اجرایی لری McHugh گفت: این حس به ساده کردن تمام بخش های مختلف این شرکت تحت یک نام تجاری.

تبلیغات

“همه این نامها بودند گیج کننده مشتریان ما; ما را به رفتن در سراسر جهان و توضیح ما این شرکت بازاریابی ما این پردازش شرکت” آقای McHugh گفت.

“آن را فقط بیش از حد گیج کننده است بنابراین ما تصمیم به, نام تجاری جدید تعریف, بنابراین ما می تواند ارائه به مشتریان مانند یکی مستمر شرکت از رشد تمام راه را از طریق به خرده فروشی.”

در حالی که بسیار محبوب در استرالیا macadamias به خوبی شناخته شده است در بقیه جهان با مصرف محلی outstripping خارج از کشور macadamia بازار توسط یک عامل از 10.

آقای McHugh گفت: آنها امیدوار به تغییر که با گسترش به آفریقای جنوبی از طریق شرکت پردازش جهانی Macadamias است که در خط مقدم macadamia بوم خارج از استرالیا.

“ما باید تولید ramping تا در آفریقای جنوبی – آنها در واقع بزرگتر از استرالیا در حال حاضر – و چین نیز در, و همچنین بسیاری از دیگر کشورهای آفریقایی” او گفت:.

“ما انتظار داریم که جهان محصول به بیش از پنج سال آینده بنابراین ما در حال آماده سازی خودمان برای همه است که محصول آینده به بازار و گرفتن یک واحد بازاریابی شرکت, این بدان معناست که ما همه کشیدن در همان جهت است.”

رشد macadamias طول می کشد بیش از یک سرمایه گذاری طرز فکر نسبت به بسیاری از دیگر محصولات زراعی – درختان نمی خرس تجاری قابل دوام آجیل برای پنج سال, به معنی سرمایه گذاری در مزارع در معرض خطر است.

آقای McHugh گفت: به همین دلیل آن مهم تر برای اطمینان از تولید کنندگان شاهد بازگشت سرمایه گذاری در آن

“از آنجا که ما در حال رشد متعلق به همه سود را به تولید کنندگان برای حمایت از مزارع خود و سرمایه گذاری در رشد بیشتر macadamias,” او گفت:.

“این در مورد ایجاد یک کسب و کار پایدار برای تولید کنندگان با تحریک تقاضای جهانی برای macadamias.”

آجیل بومی استرالیا در حال رشد به طور طبیعی در کوئینزلند جنوبی و شمالی NSW.

تحقیقات توسط دانشگاه کوئینزلند در سال 2019 مشخص جهان قدیمی ترین زندگی کشت فندق و درخت کاشته شده در باغهای بوتانیک بریزبن در سال 1858 و هنوز هم وجود دارد امروز.

که درخت است که تصور می شود پدر از همه زمان تجاری macadamia محصولات کشاورزی در سراسر جهان است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر