نیویورک: در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus آمار 100,000 به عنوان مسیحیان در سراسر جهان مشخص شده یک جمعه خوب بر خلاف هر گونه دیگر در مقابل صفحه نمایش کامپیوتر به جای در کلیسا pews – و برخی از کشورهای tiptoed نسبت به بازگشایی بخش خود را کتک اقتصاد.

در سراسر جهان مقامات بهداشت عمومی و رهبران مذهبی به طور یکسان به مردم هشدار داد در برابر نقض مستندات و اجتماعی فاصله قوانین بیش عید پاک و اجازه می دهد این ویروس به آمدن طوفان بازگشت. مقامات با توسل به موانع و وسایل دیگر برای تضعیف سفر.

Workers in protective suits walk past sinks for hand washing at the Corabastos in Bogota, one of Latin America's largest food distribution centres.

کارگران در لباس محافظ راه رفتن گذشته سینک برای شستن دست در Corabastos در بوگوتا یکی از امریکا بزرگترین توزیع مواد غذایی و مراکز.اعتبار:AP

در ایتالیا مقامات شاغل هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و پا تا پلیس چک به مطمئن شوید که ساکنان نمی خارج از خانه های خود. در روز پنج شنبه به تنهایی پلیس متوقف و برخی از 300.000 نفر در سراسر ایتالیا برای بررسی اینکه آیا آنها تا به حال اجازه به سفر. حدود 10 ، 000 صادر شد احضار.

برخی از کلیساها برگزار می شود, خدمات آنلاین, در حالی که دیگران مرتب نماز در رانندگی-در تئاتر. آتش زخمی کلیسای جامع نوتردام برگشتم به زندگی به طور خلاصه در پاریس روز قبل از اولین سالگرد مارس 15 دوزخ که زده آن است. خدمات پخش شد از بسته به مکان کلیسای جامع.

تبلیغات

تعطیلات شهدای آمد به عنوان در سراسر جهان تعداد مرگ و میر ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز آمار تلخ نقطه عطف 100000 از اواخر دسامبر در هنگام وقوع ظهور در چین است. شماره تایید آلوده شد بیش از 1.6 میلیون نفر است.

از تعداد واقعی از زندگی را از دست داده است و بر این باور بود بسیار بالاتر به دلیل محدود تست قوانین مختلف برای شمارش مرده و پوشش یو پی اس توسط برخی از دولت ها است. برای مثال در جاهایی مثل نیویورک و ایتالیا و اسپانیا و بسیاری از قربانیان که فوت در خارج از بیمارستان می گویند در یک خانه یا یک خانه سالمندان – شده اند بخشی از این تعداد است.

در آمریکا, مرگ و میر, صعود گذشته 16,700 با نزدیک به نیم در ایالت نیویورک است. هنوز هم وجود دارد نشانه ای از امید است.

ایالت نیویورک گزارش 777 جدید مرگ و میر پایین کمی از روز قبل به صورت کلی تلفات بیش از 7800.

“من درک می کنم فکری و چرا از آن اتفاق می افتد” اندرو کومو فرماندار گفت. “”این نمی شود آن را آسان تر برای قبول است.”

اما مقامات وزارت امور خارجه گفت: تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه کاهش یافته و برای اولین بار از اواسط ماه مارس و hospitalisations می کند: 290 جدید بیماران در یک روز در مقایسه با روزانه را افزایش می دهد بیش از 1000 هفته گذشته است.

کومو گفت: اگر این روند دارای نیویورک ممکن است نیاز به سرریز بیمارستان درست است که مقامات شده اند تکاپوی ساخت.

“وجود دارد یک نور در انتهای تونل” گفت: Dr Jolion McGreevy مدیر پزشکی مونت سینای بیمارستان بخش اورژانس. “این بهتر, اما آن را مانند آن را فقط به رها کردن یک شبه. من فکر می کنم آن را به به آرامی کاهش بیش از هفته آینده و ماه.”

با همه گیر کوبیدن اقتصاد سر از صندوق بین المللی پول هشدار داده است که اقتصاد جهانی به رهبری برای بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود.

در اروپا از 19 کشور که با استفاده از ارز یورو غلبه هفته تلخ اختلافات به توافق در هزینه $US550 میلیارد دلار ($883 میلیارد دلار) برای کوسن رکود اقتصادی ناشی از ویروس است. ماریو Centeno که سران منطقه یورو وزرای مالی گروه به نام این بسته “کاملا بی سابقه است. … امشب اروپا نشان داده است می توانید آن ارائه خواهد شد وجود دارد.”

به عنوان هفته از مستندات تمدید شد در ملت پس از ملت و دولت بودند و فشرده برای سهولت محدودیت های کلیدی کسب و کار و صنایع.

پس از دو هفته توقف غیر ضروری در فعالیت های اقتصادی اسپانیا تصمیم گرفت که اجازه می دهد کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز به سر کار در روز دوشنبه در حالی که مدارس اکثر مغازه ها و دفاتر بسته باقی خواهد ماند. مقامات اسپانیایی گفت: آنها اعتماد که این حرکت نمی تواند باعث افزایش قابل توجه در عفونت.

“ما نمی خواهد آنها اتخاذ وگرنه” گفت: ماریا خوزه Sierra اسپانیا بهداشت اورژانس مرکز.

رئیس بهداشت جهانی سازمان Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که پیش از موعد لغو محدودیت می تواند “منجر به یک کشنده تجدید حیات.”

در ایتالیا صنعتی لابی در مناطق به نمایندگی از 45 درصد از اقتصاد کشور خروجی از دولت خواست به سهولت خود در دو هفته مستند در تمام غیر ضروری تولید گفت: “خطرات قطعی خاموش کردن خود موتور و هر روز که می گذرد خطر رشد می کند و نه قادر به راه اندازی مجدد آن است.”

ایتالیا گزارش 570 اضافی مرگ و میر به صورت یک کل در حال اجرا بیش از 18,800 — بالاترین در هر کشور – اما گفت: تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در حال سقوط است همراه با تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه.

مالزی نخست وزیر اعلام کرد در یک هفته دو فرمت به این کشور lockdown اما گفت: انتخاب بخش های اقتصادی می تواند بازگشایی در فازهای در حالی که زیر دقیق بهداشت قوانین.

در پایتخت کنیا نایروبی مردم از جان گذشته برای مواد غذایی stampeded هل دادن از طریق یک دروازه در یک منطقه در کیبرا زاغه. پلیس با شلیک گاز اشک آور مجروح شدن چند نفر.

Several people were injured during a stampede for food in Nairobi.

چندین نفر مجروح شدند در طول یک رم برای مواد غذایی در نایروبی.اعتبار:AP

در ژاپن و جهان است و سومین اقتصاد بسیاری از آنها انتقاد نخست وزیر شینزو آبه به عنوان بیش از حد آهسته به عمل در برابر این بیماری همه گیر. در نادر ملامت ژاپن استان آیچی به تویوتا ماشین شرکت خود را اعلام وضعیت اضطراری کرد و گفت آن را نمی توانید صبر کنید برای دولت است.

“وضعیت بحرانی” گفت: Aichi فرماندار Hideaki اومورا. “ما تصمیم به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از Aichi ساکنان زندگی و سلامت است.”

جهان قدیمی ترین جمعیت و COVID-19 می تواند به خصوص جدی برای افراد مسن.

در برخی از بدترین آمار در کشورهای ایتالیا و اسپانیا, عفونت های جدید hospitalisations و مرگ و میر شده است درست کردن. اما روزانه عوارض باقی می ماند و تکان دهنده است.

به 605 جدید مرگ و میر اعلام کرد در اسپانیا شد که کمترین میزان در بیش از دو هفته است. Coronavirus ادعا کرده بیش از 15,800 در زندگی وجود دارد هر چند نرخ سرایت و مرگ و میر در حال افت هستند.

بریتانیا ثبت 980 جدید, مرگ و میر, بالاترین مجموع روزانه برای نزدیک به 9000 در همه.

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد از مراقبت های ویژه در روز پنج شنبه پس از گذراندن سه شب وجود دارد که برای درمان ویروس. 55 سال باقی مانده بستری در لندن است. پدرش استنلی جانسون گفت: نخست وزیر باید به “استراحت” قبل از بازگشت به کار.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de