نویسندگان صنفی لغو چهره به چهره اعضای جلسات با توجه به کروناویروس

از انجمن صنفی نویسندگان امریکا در غرب به نام خاموش عضویت در دیدار سه شنبه شب در هالیوود پالادیوم به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus.

WGA همچنین گفت: مذاکره کمیته نمی خواهد نگه دارید چهره به چهره جلسات با اعضای خواهد شد و به جای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد آینده مذاکرات از طریق ایمیل بیش از دو هفته آینده. انجمن صنفی ابلاغ آن از 10 ، 000 کاربران در مورد تصمیم گیری در روز سه شنبه.

WGA و اتحاد حرکت تصویر و تلویزیون تولید کنندگان در حال برنامه ریزی برای شروع چانه زنی در مارس 23. در حال حاضر سه سال قرارداد منقضی می شود در تاریخ 1 مه.

این حرکت در می آید یک روز پس از SAG-AFTRA به حالت تعلیق همه در شخص جلسات اتحادیه برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. نوازندگان اتحادیه اعلام کرد که این حرکت به عنوان بخشی از “اجتماعی-فاصله تاکتیک برای کمک به کاهش احتمال قرار گرفتن در معرض بالقوه یا انتقال از طریق سفر و حضور و غیاب در چهره به چهره نشست.”

در مارس 7, رهبران مدیره انجمن صنفی آمریکا تایید سه سال جانشین مقابله به DGA استاد قرارداد تحریک تصویب رای 18000 عضو دارد. این DGA نشان داد که این توافق شامل یک افزایش قابل توجهی در باقیمانده برای بودجه جریان محتوای حقوق بازنشستگی و دستمزد و تلویزیون خلاق حقوق.

این AMPTP به احتمال زیاد خواهد شد پیشنهاد می کنم که WGA و SAG-AFTRA قبول شرایط و ضوابط مشابه به کسانی که در DGA معامله است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>