صادر شده در: اصلاح:

ووهان مرطوب و بازارها بسته برای ماه طول coronavirus مستند در حال حاضر دوباره باز کرد. اما به عنوان مظنون منبع Covid-19 coronavirus همه گیر بازار تبدیل شده اند و این موضوع موشکافی بین المللی با برخی از تماس با آنها را ممنوع و معامله گران می گویند مشتریان به ماندن به عنوان یک نتیجه.

تبلیغات

مرطوب بازار که برخی از فروش زندگی حیوانات عجیب و غریب در کنار سبزیجات تازه و غذاهای دریایی و گوشت رایج در سراسر چین است.

اما پس از بازگشایی بعد از ماهها تحت مستند بازار در ووهان شده اند غیر منتظره ای آرام.

“کسب و کار بد است. ما در مورد آن را ببندید. این واقعا بد” یک معامله گر بازار به رویترز گفت.

پس از شیوع بیماری در چین ممنوع اعلام کرده است فروش حیات وحش در, خیس, بازار, در حالی که Huanan غذاهای دریایی در بازار که در آن ویروس است که فکر سرچشمه گرفته باقی می ماند بسته شده است.

اما خواستار ممنوعیت کامل از بازار باقی بماند.

“من فکر می کنم ما باید تعطیل کسانی که همه چیز درست میشه” دکتر Anthony Fauci, مدیر ما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: Fox News Channel در اوایل این ماه.

“آن boggles ذهن من چگونه زمانی که ما بسیاری از بیماری هایی که بیرون آمدن از آن غیر معمول انسان-حیوان رابط است که ما فقط آن را تعطیل کند.”

برای بازارهای غرفه دارندگان آن را ناعادلانه ننگ و یکی که تهدید معیشت خود را.

“این یک دروغ است. آن را نمی تواند درست باشد. این است که یک فرد به فرد ویروس بدون توجه به جایی که شما هستند. آیا شما فکر می کنم پس ؟ حتی در سوپر مارکت آن را پر از مردم” صاحب مغازه جین و گفتگو کرد.

با این وجود خارج از ووهان آن است که کسب و کار به عنوان معمول برای بسیاری از چین مرطوب بازار که در آن خریداران به نظر می رسد unperturbed توسط بهداشت و درمان ترس است.

“هنگامی که آن را (اپیدمی) شروع شد و من نگران مادر من از رفتن به بازار با غذاهای دریایی و گوشت. اما من فکر می کنم آن را خوب است در حال حاضر پس از طولانی” یی یک معلم در پکن گفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im