WWE حرکت ‘SmackDown زندگی می کنند’ به اورلاندو عملکرد مرکز با هیچ زندگی می کنند مخاطبان با توجه به کروناویروس

WWE پنج شنبه اعلام کرد که این هفته قسمت از “SmackDown زندگی” برگزار خواهد شد در دیترویت به عنوان برنامه ریزی شده و نمی خواهد که مخاطبان زندگی می کنند.

“Friday Night SmackDown در مارس 13, در هوا زندگی می کنند که به طور منظم برنامه ریزی شده و نشأت گرفته از WWE های آموزشی مرکز در اورلاندو فلوریدا با تنها ضروری پرسنل در حضور و غیاب,” WWE در بیانیه ای گفت. “این رویداد در اصل برنامه ریزی شده در دیترویت میشیگان است.”

“ما در حال قرار دادن برنامه های احتمالی در محل در صورتی که آینده WWE نشان می دهد لغو توسط مقامات دولتی مقامات مدنی و/یا محلی در سالن” در این بیانیه ادامه داد. “ما وضعیت را از نزدیک و مثل همیشه ما اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از بهداشت و سلامتی ما, طرفداران هنرمندان و کارکنان است.”

هیچ کلمه ای هنوز در مورد اینکه آیا این قسمت از “دوشنبه شب Raw” برنامه ریزی شده برای مارس 16 منتقل خواهد شد به عنوان به خوبی. به همین ترتیب برای WrestleMania, WWE گل سرسبد pay-per-view است که با توجه به محل در تمپا, فلوریدا, در مارس 5. علاوه بر آن سه هفتگی تلویزیون را نشان می دهد — “SmackDown” “خام” و “NXT” — WWE اجرا می شود متعدد غیر زنده تلویزیونی حوادث در طول سال شناخته شده به عنوان خانه را نشان می دهد.

متعدد نشان می دهد با مخاطبان زنده اعلام کرده اند در چند روز گذشته که آنها را چشم پوشی فیلمبرداری با مخاطبان زنده به عنوان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد. اواخر شب نشان می دهد مانند “جیمی کیمل, زندگی می کنند,” “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” و “Late Show with Stephen Colbert” باید تمامی آنها را بدون مخاطبان برای آینده قابل پیش بینی.

بیشتر به آمده…

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>