جلیقه های زرد سرپیچی از coronavirus اقدامات برای تظاهرات در پاریس در آستانه انتخابات محلی

صادر شده در: بروز رسانی:

هزاران نفر از نیروهای امنیتی دامن زده سراسر مرکزی پاریس در روز شنبه به عنوان ضد دولتی زرد “جلیقه” معترضان به مبارزه طلبیده ممنوعیت تجمع جرم با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus.

تبلیغات

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت در روز پنج شنبه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام تعطیلی مدارس و خواست مردم برای جلوگیری از تماس نزدیک برای ترس از انتشار این ویروس است که به کشته شدن 79 نفر در فرانسه و آلوده بیش از 3,600.

وزیر کشور کریستف Castaner روز جمعه گفت: تمامی تجمعات با بیش از 100 نفر ممنوع شده است. پاریس پلیس در حال حاضر تبدیل, درخواست معترضان برای نشان دادن در سایت های حساس این شنبه از جمله شانزه لیزه که در درگیری با نیروهای امنیتی و معترضان تقریبا یک سال پیش به بعد.

“این شنبه تظاهرات روز. برخی از مردم فکر می کنم که coronavirus نمی خواهد آنها را لمس و حاضر به احترام مشاوره گفت:” یک افسر پلیس ضد شورش در مقابل به شدت مسلح نقلیه مسدود کردن جاده ها که منجر به کاخ ریاست جمهوری.

دولت منتشر شده یک حکم رسمی در روز شنبه منع همه غیر ضروری تجمعات اما صدها نفر از معترضان برخی از پوشیدن ماسک محافظ شروع برگزاری خارج از Montparnasse ایستگاه قطار, شعار ضد پاکسازی شعار.

این جلیقه های زرد به نام بعد از بالا دید کت می پوشند, شد, برگزاری 70 متوالی شنبه از عمل است. جنبش پدید آمده در اواخر سال 2018 باعث سوخت مالیاتی افزایش می یابد و دارای عقاید به یک شورش علیه پاکسازی دولت.

در حالی که تظاهرات در حال حاضر بسیار کوچکتر خشم در پاکسازی دولت باقی مانده است. روز شنبه تظاهرات در خدمت به عنوان یک یادآوری به رئیس جمهور یک روز قبل از رای دهندگان را در مجموعه ای به رفتن به پای صندوق های رای در انتخابات محلی است.

این انتخابات یک آزمون مهم برای سرمایه گذاری سابق بانک با مخالفان در حال حاضر به خصوص خشمگین برنامه های خود را برای اصلاح, فرانسوی, حقوق بازنشستگی سیستم. حزب او نیست و انتظار می رود به خوبی انجام دهد.

“ما تا به حال به آمده و علامت روز را بگویید پاکسازی است که ما هنوز در اینجا و ما قبول نمی کند حقوق بازنشستگی اصلاحات گفت:” یک بازنشسته.

رای دهندگان آغاز خواهد شد انتخاب شهرداران برای 35,000 سالن های شهر و تقریبا نیم میلیون نفر از نمایندگان در روز یکشنبه را تحت الشعاع قرار شیوع کروناویروس است که انتظار می رود به آمار مشارکت مردم در رای گیری که معمولا نسبتا بالا است.

پاکسازی تصمیم به رفتن پیش با انتخابات با وجود ویروس نگرانی است که باید به دولت منجر به تعطیل, مدارس و دانشگاه های تعلیق عمده, رویدادهای ورزشی, محدود کردن حمل و نقل عمومی و جاذبه های گردشگری. دیزنی لند پاریس شد آخرین تلفات در روز شنبه بسته شدن درهای خود را تا پایان ماه مارس.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>