بله بانک AT1 پیوند نوشتن به پایین نشان دهنده متمایز درمان برای بانک های خصوصی

رتبه آژانس استاندارد و پور روز دوشنبه گفت: تصمیم به نوشتن به پایین بله بانک اضافی ردیف 1 (AT1) اوراق قرضه برجسته تمایز در هند در درمان از اسناد صادر شده توسط بخش دولتی بانک ها و کسانی که از بانک های خصوصی است.

این امر ایجاد ضرر و زیان برای مدیران سرمایه و افزایش هزینه های سرمایه ای برای صادر کنندگان. کامل نوشتن به پایین احتمال افزایش حق بیمه خطر است که سرمایه گذاران قیمت به هندی دورگه گفت: – S&P رتبه جهانی تحلیلگر اعتباری Deepali Chhabria.

نجات طرح نیاز به بله بانک به نوشتن در مورد 8,700 تومان کرور روپیه ($1.2 میلیارد دلار) از برجسته AT1s.

AT1 سرمایه گذاران باید ثبت یک دادخواست در دادگاه در برابر RBI بله بانک و دولت است. گزارش های رسانه ها نشان می دهد که احزاب در حال بررسی خارج از دادگاه حل و فصل با AT1 سرمایه گذاران تقاضاهای مصرانه برای تبدیل AT1s به حقوق صاحبان سهام.

تحت بازل III چارچوب AT1 ابزار طراحی شده برای از دست دادن جذب ابزار. دارندگان بدهی ممکن است دریافت بازپرداخت در صورت های مالی استرس است. هندی مقررات دولت است که چنین ابزار باید جذب ضرر و زیان در حالی که بانک ها همچنان یک نگرانی رفتن.

همچنین بخوانید: بله در بانک کاهش یافته و از Nifty 50 و جذاب شاخص از مارس 19

RBI تصمیم به طور دائم نوشتن بله بانک AT1s بود در خط با آژانس مشاهده است که این ابزار را جذب ضرر و زیان در بخش خصوصی و بانک ها و نه بخش عمومی بانک رتبه آژانس گفت.

هندی, بانک AT1s قاطعانه فراهم می کند که هر سرمایه تزریق توسط دولت هند به صادر کننده به عنوان پروموتر در دوره عادی از کسب و کار ممکن است تعبیر به عنوان یک نقطه غیر زنده ماندن ماشه. فکر می رود که از دولت صاحب بانک حق دارد برای تزریق سرمایه به قرض دهنده.

دولت واقع شده است تزریق منظم سرمایه به بانک های دولتی برای کمک به آنها را به دیدار با الزامات قانونی خود است. یک زن و شوهر از سال پیش و بیشتر از بخش عمومی به بانک ها نیز مجاز به ورزش در اوایل گزینه های تماس خود را برای AT1 ابزار تحت چه تلقی شد ‘نظارتی رویداد.

S&P گفت: آن همواره حفظ شده است که هند در تنظیم این احتمال که گسترش چنین انعطاف پذیری به بخش خصوصی بانک ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>