بله بانک به نظر می رسد به بهبود تومان 8,500 cr از defaulters وام در بعد مالی

بله بانک امیدوار است برای بازیابی مورد 8,500 تومان کرور روپیه از آن defaulters وام عمدتا اشخاص شرکت ها در سال مالی آینده (که آغاز می شود در تاریخ 1 آوریل) گفت: این بانک مدیر در روز سه شنبه.

در دسامبر-نتایج سه ماهه که بانک اعلام کرد در هفته گذشته ناخالص آن دارایی های غیر نمایشی (NPAs) بیش از دو برابر به تومان 40,709 کرور از Rs 17,134 کرور روپیه در ماه سپتامبر.

پرداختن رسانه ها یک روز قبل از بلند کردن اجسام از مهلت قانونی YES عملیات بانک, مدیر, Prashant کومار گفت: این بانک تا به حال ساخته شده کافی آماده برای هر گونه افزایش در برداشت از سپرده.

“همه ما از دستگاههای خودپرداز و شاخه ها به اندازه کافی پر است و نمی خواهد نیاز به هر گونه خارجی حمایت از نقدینگی. اما در صورت نیاز می آید ما باید خطوط موجود,” او گفت:.

همچنین بخوانید: بله بانک ممکن است در صورت خروج عجله پس از مهلت حذف: گزارش

او اضافه کرد که تنها یک سوم از مشتریان خارج مبلغ کل تومان 50,000 مجاز در مهلت قانونی. “ما تا به حال بالاتر جریان از outflows در چند روز گذشته” کومار گفت.

او مطمئن است که تکمیل عادی خواهد بود دوباره بازسازی شد. RBI فرماندار Shaktikanta داس بود روز دوشنبه مطمئن باشید حمایت از نقدینگی اگر نیاز به وجود آمد. رفتن به جلو بانک کار خواهد کرد به حرکت به دور از وابستگی به فله سپرده است.

YES bank

در دسامبر-نتایج سه ماهه که بانک اعلام کرد در هفته گذشته ناخالص آن دارایی های غیر نمایشی (NPAs) بیش از دو برابر به تومان 40,709 کرور.

“اولویت اول ما خواهد بود برای ساخت یک دانه پایگاه سپرده و پس از آن ما خواهد نگاه به ما وام کتاب 60 درصد خرده فروشی (افراد و وام گیرندگان کوچک) و 40 درصد شرکت های بزرگ. در حال حاضر آن است که 60 درصد شرکت های بزرگ و 40 درصد خرده فروشی” گفت کومار.

SBI که منجر به بسته نجات ادامه خواهد داد برای برگزاری حدود 49 درصد در بیمار دهنده برای مدت سه سال. با توجه به طرح بازسازی سابق نیز محدود توسط سه سال قفل-در بند که آن را نمی تواند فروش بله, به اشتراک گذاری. “در سه سال انتظار داریم که مناسب و معقول بازگشت سرمایه گذاری. باید آن را دیده است که هیچ کس مجاز به انجام احتکار” گفت: SBI رئیس Rajnish کومار.

بله سهام بانک بسیج 58 درصد در روز سه شنبه به Rs 58.65 در BSE. Rajnish کومار گفت: “اجازه دهید ما صبر کنید و ببینید که چگونه این قیمت معلوم می شود و ما نباید جزئیات بیش از حد به قیمت امروز.”

SBI نیز توصیه می شود Partha Pratim Sengupta و Swaminathan Janakiraman به هیئت بله بانک. SBI می توانید با معرفی دو عضو جدید هیئت مدیره از وام دهنده خصوصی. بله بانک نیز نوشته شده است تمام برجسته اضافی ردیف 1 اوراق قرضه تومان 10,800 کرور و بسیاری از سرمایه گذاران باید شکایت کرد بانک خواستار آن است که بخشی از اوراق قرضه قابل تبدیل به سهام. “موضوع این است که زیر judice” گفت: Prashant کومار.

Graph

سهام زوم 58%

در سرمایه اولیه بالا بردن برنامه SBI رئیس گفت: پول به اندازه کافی در دسترس بود اما تصمیم گرفته شد که اولین مرحله از کمک های مالی خواهد بود با کمک بانک های داخلی. “در داخل قاب زمان کوتاه بسیاری از سرمایه گذاران بین المللی نشان داده بود علاقه (در سهام) اما آن را به معنای ما نگه داشتن این بانک در مهلت قانونی برای یک دوره طولانی تر از زمان. ما می خواستیم به توقف آسانسور در اسرع وقت و عادی سازی وضعیت,” او گفت:.

“به جای بالا بردن کل سرمایه در یک آن می توان دو مرحله روند و این افزایش از 10 ، 000 تومان کرور روپیه باعث می شود مطمئن شوید که این بانک در حال ملاقات تمام کفایت سرمایه نسبت,” او اضافه شده است.

سرمایه فعلی افزایش خواهد شد مراقبت از الزامات قانونی از حداقل سرمایه. Rajnish کومار گفت: این بانک در حال کار بر روی یک طرح دیگری برای افزایش 10 ، 000 تومان کرور روپیه در tranche دوم در Q1. مدیر گفت: “هشتاد درصد از سرمایه مطرح شده در tranche دوم استفاده خواهد شد برای رشد است.” در بررسی مجدد از تاکید وام حساب Prashant کومار گفت: کاملا وجود دارد هیچ نیازی نیست برای هر حسابرسی قانونی. بانک گفت: در حال حاضر انجام یک تجزیه و تحلیل گسترده ای از هر یک از این وام.

بله بانک قصد دارد به لغزش نسبت (استاندارد پیشرفت تبدیل شدن به NPAs) به 5 درصد در 2020-21 از 11.98 درصد در سه ماهه دسامبر. “پنج درصد لغزش نسبت بسیار محافظه کار است. این معنی در مورد 8,500 تومان کرور روپیه slippages اما انتظار ما این است که بازیابی ما در طول سال مالی به طور کامل مراقبت از این” Prashant کومار گفت.

با تأمین وام های بد در دسامبر چهارم را از دست دادن تومان 18,564 کرور.

کوتاه مدت اولویت

*خرده فروشی سپرده بسیج

*تمرکز بر وام های خرده فروشی از جمله MSME

*حل و فصل سریع دارایی تاکید کرد

*بهینه سازی هزینه

*حفظ دیجیتال بانکی رهبری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>