بله بانک کلاهبرداری: CBI می شود حضانت از Kapil و Dheeraj Wadhawan تا مارس 29

ویژه بمبئی دادگاه در روز دوشنبه remanded DHFL پروموتر Kapil Wadhawan و RKW توسعه دهندگان پروموتر Dheeraj Wadhawan به CBI بازداشت تا مارس 29 در ارتباط با بله بانک, کلاهبرداری, مقامات گفت.

مردان دستگیر شده بودند روز یکشنبه از یک Mahabaleshwar مبتنی بر قرنطینه مرکز نزدیک به 50 روز پس از آنها رزرو شده در این مورد نیز مربوط به YES بانک مدیر عامل رعنا کاپور.

این Wadhawans تولید شد قبل از اینکه یک دادگاه ویژه در بمبئی که remanded آنها را به اداره مرکزی تحقیقات (CBI) بازداشت تا چهار شنبه, آوریل 29 مقامات گفت.

با توجه به CBI, کاپور, 62 وارد یک توطئه جنایی با Kapil Wadhawan برای تمدید کمک مالی به DHFL بله از طریق بانک در ازای بی مزایای قابل توجهی برای خود و اعضای خانواده خود را از طریق شرکت های برگزار شده توسط آنها.

بله بانک کلاهبرداری: CBI طول می کشد DHFL مروج Wadhawan برادران به زندان

ابتکارات گرفته DHFL پروموتر Kapil Wadhawan و RKW توسعه دهندگان پروموتر Dheeraj Wadhawan به زندان از یک Mahabaleshwar مبتنی بر قرنطینه مرکز در ارتباط با یک پرونده رشوه خواری در برابر سابق بله بانک مدیر عامل رعنا کاپور, مقامات گفت.

روند اجرای غیر bailable حکم در برابر هر دو جریان است, یک نوبت به مقام گفت.

این Wadhawan برادران به نام به عنوان متهم در این نوبت به شاه مربوط به swindling پول توسط کاپور و دیگران, مقامات گفت.

دو تن از آنان absconding پس از مورد ثبت شده بود در برابر آنها در مارس 7, آژانس ادعا کرده بود. آنها برگزار شد توسط سترا پلیس در اوایل این ماه در حالی که اتهام نقض prohibitory سفارشات مربوط به مستند زمانی که واقعا لذت بردن از حمل Wadhawan اعضای خانواده متوقف شد در Panchgani در ماهاراشترا. آنها نگه داشته و در قرنطینه تسهیلات در Mahabaleshwar توسط دولت های منطقه گفتند. خوانده شده در…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>