بله بانک را به تاخیر اعلام آن در سه ماهه دسامبر (Q3) نتایج آن را به عنوان در مذاکرات با سرمایه گذاران بالقوه از جمله J. C. گل و نقره ای نقطه پایتخت برای افزایش سرمایه سهام.

در یک پرونده به BSE قرض دهنده در گفت و گو با دریافت غیر الزام آور ابراز علاقه (EoIs) از سرمایه گذاران متعددی از جمله J. C. گل & Co, بریتیش پارک مدیریت سرمایه احا (انگلستان) سهامی عام (بخشی از اووک هیل مشاوران) و نقره ای نقطه پایتخت.

بانک و مشاوران مالی در بحث و گفتگو با این سرمایه گذاران در شرایط تجاری. سرمایه گذاری از جمله قیمت گذاری و حجم از سهام به دست آورد که موضوع به تصویب قانونی.

سرمایه فعلی افزایش روند درگیر شدن این بانک توجه و از این رو آن را به انتشار نتايج حاصل از آن برای Q3 و نه ماه منتهی به 31 دسامبر یا قبل از مارس 14 سال 2020 است. بانک اضافه شده است که این بیش از 45 روز از پایان مربوط به سه ماهه اعلام نتایج مندرج بورس و اوراق بهادار مدیره از هند است. بله سهام بانک بسته 4.5 درصد کاهش در ~35.2 هر سهم در BSE. هند رتبه کاهش داد بله بانک بلند مدت صادر کننده امتیاز به ‘یک’ از ‘A’ در حساب از ادامه تاخیر و مجمل کوانتومی پیش بینی سهام تزریق. آن باقی مانده است در امتیاز منفی (RWN). این می تواند تاثیر منفی بانک حق رای دادن و به طور بالقوه ایجاد چالش در دارایی و مسئولیت کنار رتبه آژانس در بیانیه ای گفت.

این قابل توجهی ارز خارجی بدهی و نهادی سپرده است. مورد نیاز سرمایه تزریق بسیار مهم است برای ارائه کافی کوسن ممکن است اعتبار هزینه تاثیر با توجه به تاکید دارایی استخر تنظیم مقررات سرمایه مورد نیاز در کوتاه مدت و میان مدت. پایتخت نیز بسیار مهم است برای خدمت به مشتریان خود را به اندازه کافی گفت: هند رتبه بندی.

بله بانک موقعیت نقدینگی کافی به نظر می رسید که از سپتامبر سال 2019 (نقدینگی نسبت پوشش از 114 درصد).

اما در غیاب هر گونه swift افزایش سرمایه این بانک توانایی برای مدیریت دارایی و بدهی سررسید می تواند آزمایش بیشتر است. وام دهنده همچنان در بحث و گفتگو با سرمایه گذاران بالقوه. اما افزایش قابل ملاحظه سرمایه در کوتاه مدت می تواند چالش برانگیز است و می تواند نیاز به مصوبات مختلف.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im