بله, بانک طرح بازسازی: The story so far

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز جمعه گفت که اتحادیه کابینه را تایید کرده است طرح بازسازی برای بله بانکی به عنوان پیشنهاد بانک مرکزی هند و توقف برداشته خواهد شد در ظرف سه روز پس از اعلان صادر شده است.

ساعت پس از کابینه تصویب تغییر ساختار طرح برای بله بانک وام دهندگان خصوصی ICICI بانک HDFC, Kotak Mahindra Bank و بانک محور به بسته های پول در بانک را نجات.

ICICI بانک گفت: هیئت مدیره خود را تایید کرده است سرمایه گذاری 1,000 تومان کرور روپیه در بله بانک. “این سرمایه گذاری است که به احتمال زیاد در نتیجه ICICI Bank Ltd برگزاری بیش از 5 درصد سهام در بله بانک” قرض دهنده گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده.

HDFC است به سرمایه گذاری تومان 1000 کرور.

بانک محور پور تومان 600 کرور به انتخاب کنید تا 60 کرور سهام بله بانک. محور بانک در آن نظارتی تشکیل پرونده گفت: “هیئت مدیره تایید کرده است که برای سرمایه گذاری در مجموع به 600 تومان کرور روپیه برای دستیابی به 60 کرور سهام عدالت تومان 2 هر یک از بله بانک محدود به صورت نقدی در حق بیمه تومان 8 در حقوق صاحبان سهام به اشتراک گذاری.”

و Kotak Mahindra Bank تزریق یک سرمایه سهام تومان 500 کرور روپیه تحت RBI را طرح نجات.


به عنوان بخشی از بله, بانک طرح تغییر ساختار زندگی شرکت بیمه هند (LIC) خواهد خرید حدود 1.35 میلیارد سهم در قیمت 10 تومان هر کدام با توجه به گزارش تلویزیون.

بانک دولتی هند روز گذشته گفت: آن را دم تومان 7,250 کرور به بیمار بله بانک را انتخاب کنید تا به 49 درصد سهام به عنوان بخشی از بانک مرکزی هند موظف به طرح نجات.

تحولات سرمایه گذاران دیگر آمد ساعت پس از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت که سرمایه گذاران دیگر نیز دعوت شده است.وجود خواهد داشت یک سال سه قفل در دوره, برای همه سرمایه گذاران Sitharaman گفت. این قفل در دوره SBI خواهد بود تنها 26 درصد از سهام.

مجاز سرمایه از قرض دهنده بوده است افزایش یافته و به 6,200 تومان کرور روپیه از 1,100 تومان کرور روپیه وزیر دارایی گفت:, و اضافه کرد که این طرح مورد تایید قرار گرفته است با هدف حفاظت از منافع سپرده گذاران و فراهم کردن ثبات بله بانک و همچنین به کل سیستم مالی.وزیر دارایی بیشتر افزود: “یک هیئت مدیره جدید تشکیل خواهد شد و مدیران دو از SBI ساخته خواهد شد و اعضای آن. هفت روز پس از اطلاع رسانی به توقف این مدیر را تخلیه دفتر خود.”

SBI نمی تواند کاهش برگزاری آن در زیر 26 درصد برای سه سال آینده. SBI سرمایه گذاری Rs 7,250 کرور بسیار بالاتر از 2,450 تومان کرور روپیه آن برنامه ریزی شده بود در ابتدا به صورت 49 درصد سهام در بخش خصوصی وام دهنده.

در مارس 5, RBI به حال تحمیل یک مهلت قانونی در این کشور پنجمین بخش خصوصی وام دهنده محدود کردن برداشت ها به تومان 50,000 هر پرداخت تا آوریل 3 زیر وخامت جدی در موقعیت های مالی بانک. بانک مرکزی نیز جایگزین هیئت مدیره قرار داده و آن را تحت یک مدیر Prashant کومار است که یک معاون سابق مدیر عامل و رئیس امور مالی از SBI.

بخش خصوصی وام دهنده است که به برنامه ریزی اعلام نتایج جستجو برای سومین سه ماهه منتهی به دسامبر 2019 (Q3FY20) در شنبه 14 مارس ،

بله بانک, بانکی بر سرمایه گذاری توسط SBI سریع قطعنامه با حمایت از RBI و SBI و برنامه های جمع آوری کمک های مردمی برای انداختنش اعتماد به نفس در میان مشتریان با توجه به مدیر. امروز سهام بله بانک بسته 2 درصد بالاتر در Rs 25.55 هر سهم برابر حدود 4 درصد افزایش در شاخص S&P BSE Sensex. سهام رسید ماموت 424 درصد از روز جمعه به پایین ترین Rs 5.65

به دانستن بیشتر در گوش دادن به این پادکست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>