‘جوان دانشگاه علوم پزشکی مشهد احساس جدا شده این است که مجازی آغوش’


از همه پدر و مادر طلیعه تحول در توسط COVID-19 آن فرزند ورود به مجله آورده است که وسط پارک مادر کریستی Hopwood جدا.

مانند بسیاری از ویکتوریا پدر و مادر در تلاش برای نگه داشتن همه چیز خوش بین با نرمال رفته او شده است و تاکید بر مثبت بودن همه با هم – “پدر می تواند کار در خانه بیشتر” — به او چهار فرزند جوان و پیشنهاد هشت ساله امیدوارم که نگه داشتن یک مجله.

Christy Hopwood is helping connect pregnant women and young mothers into 'virtual mother's groups' on Zoom (with her children L-R Hunter, 2, Harvey 6, Hudson, 4 and Hope, 8).

کریستی Hopwood کمک به اتصال زنان باردار و مادران جوان به ‘مجازی گروه های مادر’ در زوم (با کودکان, L-R شکارچی 2 هاروی 6 هادسون, 4, و, امید, 8).اعتبار:Jason جنوبی

“او نوشت: کمی ورود و آخرین جمله بود:” مامان فکر می کند بسیاری از چیزهای خوب می تواند بیرون آمدن از این اما من فکر نمی کنم بنابراین ” می گوید:” Hopwood تئاتر نگار و در حال حاضر از بنیانگذاران مادری آموزش و پرورش, کسب و کار, Mama شما این رو. “این فقط شکست قلب من که این است که چگونه او احساس است.”

در همان زمان Hopwood و او را شریک کسب و کار از سه Freya اوون بودند با دیدن اضطراب در میان زنان باردار و مادران از نوزادان در شبکه خود را تبدیل شدن به “بزرگ به ویژه از کودکان بسیار جوان و بچه ها نام برده شده در بالا گروه در معرض خطر”.

تبلیغات

“به خصوص زنان باردار و آنهایی که آنهایی که با نوزادان واقعا احساس تنهایی; تبدیل شدن به یک مادر است که یکی از بزرگترین تحولات شما می توانید از طریق آن زمانی که شما نیاز به پشتیبانی بزرگترین, اما آنها نمی توانند به دیدن پدر و مادر خود را که آنها می توانید ببینید افراد دیگر می گوید:” اوون.

پس از یک شب اواخر صرف خواندن پست های مضطرب مادران در رسانه های اجتماعی به خصوص ناراحت سلب لوازم کودک در وحشت خرید این جفت ارز تصمیم “ما باید برای انجام کاری”.

چند تماس تلفنی با اوون به سازندگان آلی محصولات کودک بعد و جفت خود را به حال بچه ها کمک ذهن وان پر از سادگی بسته پوشک دستمال مرطوب و مواد غذایی – سمت چپ خیابان در “اجتماعی distancable” فواصل.

شاید حتی بیشتر قابل توجه است تلاش خود را برای حمایت از تعداد زیادی از زنان باردار و مادران جدید و مادران از کودکان نو پا از دست رفته خود را در تاسیسات نظیر پشتیبانی به صورت رایگان. آنها در حال ایجاد مجازی مادران گروه و ارائه Instagram live-جریانهای Q & A را با کارشناسان در زمینه هایی مانند بارداری و COVID-19 و مادر و کودک بهداشت روان.

اول خود را زندگی می کنند جریان این هفته با فرانسیس پری خانه متخصص جذب 200 نفر از مادران باردار با ده ها تن از سوالات در مورد آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای حفظ خود و نوزادان بی خطر است.

این جفت ارز نیز ارتباط مادران با 10 زن دیگر در منطقه خود را که در حال انتظار یا بچه ها یا کودکان هم سن و ایجاد مجازی محلات در کنفرانس پلت فرم زوم. آنها را تنظیم صندلی جلسات به عنوان داوطلب.

من نشسته در خارج از خط تلفن و غرق شد تعداد تماس های تلفنی را از طریق آمدن, آن را واقعا یک چیز غم انگیز.

پاندا مدیر عامل جولی Borninkhof

“جوان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال احساس جدا شده این است که مجازی آغوش گرفتن و ما امیدواریم که همه این است که بیش از آنها می توانند با هم و در آغوش گرفتن در دنیای واقعی می گوید:” خانم Hopwood.

جولی Borninkhof مدیر عامل شرکت پری ناتال اضطراب و افسردگی استرالیا (پاندا) گفت: در روز جمعه 20 مارس خدمات را تلفنی دریافت چنین یک افزایش تند در تماس سازمان خواسته متحده و سرزمین های برای کمک به راه اندازی یک ملی ثبت نام ورود به سیستم آنلاین گروه اتصال پدر و مادر است.

“تلفن ما فقط نمی خواهد متوقف کردن زنگ” گفت: Ms Borninkhof. “من نشسته در خارج از خط تلفن و غرق شد تعداد تماس های تلفنی را از طریق آمدن, آن را واقعا یک چیز غم انگیز.

“افرادی که ممکن است از یک سفر خوب به عنوان جدید و یا در انتظار پدر و مادر و کسی که نمی خواهد نیاز به خدمات ما در گذشته در حال حاضر تماس با ما. آنها در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر تاکید کرد.”

اگر ما می تواند استفاده از فن آوری برای پیدا کردن راه های دیگر برای اتصال دانشگاه علوم پزشکی مشهد که در حال رفتن را از طریق چیزهای مشابه که کاملا عالی.

مادر دو استفانی وات

او گفت: بسیاری از حومه مجازی گروه بودند springing تا برای مقابله با حس از دست دادن ناشی از موقت برای پایان دادن به دسترسی به فرد خدمات و جامعه تماس بگیرید.

“بسیاری از محلات در حال انجام آن خود را به ما هیجان زده برای دیدن بسیاری از روش های نوآورانه جوامع در حال فعال خود را به حمایت از هر یک از دیگر,” او گفت:. “این یکی از نکات مثبت برای بیرون آمدن از این وضعیت وحشتناک.”

استفانی وات سر منابع انسانی در DuluxGroup (در مرخصی زایمان است که اعمال می شود برای پیوستن به یکی از Mama شما این رو مجازی گروه های مادر برای پیدا کردن زنان و کودکانی که در مرحله مشابهی.

“قطع شده است بسیار منزوی با دو تا پسر دو سال و 8 هفته … حتی ملاقات در یک زمین بازی و چیزهایی شبیه آن ما تا به حال برای گفتن ندارد و شما نمی توانید به دیگر است که بسیار سخت برای دو سال به درک” او گفت:.

“اگر ما می تواند استفاده از فن آوری برای پیدا کردن راه های دیگر برای اتصال دانشگاه علوم پزشکی مشهد که در حال رفتن را از طریق چیزهای مشابه که کاملا عالی است.”

برای پاندا تلفنی تماس 1300 726 306

بارداری و COVID-19 سوالات پاسخ داده شده توسط استاد خوانده شده را علامت Umstad مدیر خدمات زایمان سلطنتی بیمارستان زنان

Should زنان باردار اقدامات احتیاطی اضافی?

وجود دارد هیچ اضافی آنهایی که واقعا فقط به دنبال دستورالعمل از شستن دست و اجتماعی فاصله; ما در حال ارائه یک برنامه تغییر مراقبت های پیش از زایمان در تلاش برای اجتناب از زنان نیاز به بیمارستان یا پزشک مراجعه کنید برای چه چیزی می تواند غیر ضروری بازدیدکننده داشته است برخی از بازدید خواهد شد از طریق تلفن.

است بیمارستان هنوز هم “امن”?

بله اقدامات صورت گرفته در بیمارستان های فوق العاده ای هستند. آن را به خوبی ممکن است یکی از امن ترین مکان ها در اطراف. به عنوان شما راه رفتن به بیمارستان وجود دارد یک مرکز غربالگری بسیار دقیق اجتماعی فاصله در بیمارستان دست sanitisers دستکش و وسایل حفاظتی استفاده می شود زمانی که مورد نیاز است. تمام اتاق ها مناسب آماده شده و کارکنان به اندازه کافی آموزش دیده است.

است تغذیه با شیر مادر OK ؟

بله وجود دارد محدود است و اطلاعات بر روی آن در لحظه ای اما اطلاعات موجود نشان می دهد این ویروس منتقل نمی شود با شیر مادر به طور بالقوه با پوشیدن یک ماسک و با استفاده از دست و بهداشت مناسب در این مرحله است. ما به شدت مشاوره مزایای تغذیه با شیر مادر به طور قابل توجهی بیشتر از پتانسیل و یا نظری در معرض خطر عفونت است.

پدربزرگ و مادربزرگ می توانید نگه دارید عزیزم ؟

ما توصیه نمی در حال حاضر در درجه اول به دلیل پدربزرگ و مادربزرگ تقریبا همیشه سقوط به رده پرخطر و مرگ و مير (در آن گروه در معرض خطر) بسیار بالا است. شواهد کنونی است که نوزادان تازه متولد شده تقریبا بدون علامت حتی در صورتی که این ویروس: آنها به نظر نمی رسد به آن را دارند.

آنچه شناخته شده است در مورد اینکه چگونه این ویروس در زنان باردار تاثیر می گذارد?

ما رو تنها محدود داده ها; مقاله منتشر شد از ووهان چند روز پیش و در روز های اولیه به نظر می رسد زنان باردار نداشت بیشتر مستعد از دیگر زنان هم سن و سال. ما باید به یاد داشته باشید که زنان باردار به طور بالقوه می تواند بیشتر تنفسی سازش اما ما نمی دانیم اکثر زنان باردار که COVID-19 را خفیف آنفولانزا مانند بیماری است.

می شود آنها را آزمایش قبل از تولد?

ما به دنبال دستورالعمل های جاری اگر آنها احساس ناخوشی شده اند و یا در خارج از کشور و یا شک و یا می دانم که آنها باید COVID-19 آنها باید به اطلاع خدمات زایمان قبل از آنها می رسند بنابراین در اینجا ما می توانید تمام اقدامات احتیاطی مناسب در محل.

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام برای صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>