بزرگسالان جوانتر هستند و درصد زیادی از coronavirus hospitalisations در آمریکا و اروپا نشان داده


مرگبار coronavirus شده است ملاقات با یک بیت از یک شانه را بالا انداختن میان برخی در زیر 50 مجموعه در ایالات متحده است.

حتی به مقامات بهداشت عمومی بارها و بارها خواست اجتماعی فاصله جوان و هیپ ریخته از میله در خیابان بوربن در نیواورلئان. آنها gleefully پریدند در پروازهای, به tweeting در مورد سنگ پایین airfares. جمع آوری و آنها را در بسته در سواحل.

Beachgoers enjoy a sunny day in Florida this week.

Beachgoers لذت بردن از یک روز آفتابی در فلوریدا این هفته است.اعتبار:AP

نگرش آنها بودند بر اساس آمار اولیه از چین که پیشنهاد COVID-19 ممکن است به طور جدی به سلامت و یا کشتن افراد مسن – اما یدکی جوان است.

استارک داده های جدید از سوی ایالات متحده و اروپا نشان می دهد در غیر این صورت.

تبلیغات

یک مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تحلیل ما موارد از تاریخ 12 فوریه تا مارس 16 بود که در هفته جاری منتشر شد نشان می دهد که 38 درصد از کسانی که بیمار به اندازه کافی برای بستری بودند جوانتر از 55 سال.

در اوایل این هفته, فرانسوی, وزارت بهداشت رسمی ژروم Salomon گفت: نیمی از 300 به 400 coronavirus بيمار در Icu در پاریس بودند جوانتر از 65 سال و با توجه به اعداد ارائه شده در سمینار مراقبت های ویژه متخصصان نیمی از بيماران بستری در هلند زیر سن 50.

در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز چهارشنبه دبورا Birx پاسخ هماهنگ کننده ملت coronavirus نیروی کار هشدار داد در مورد در مورد گزارش ها از فرانسه و ایتالیا بیش از حد – در مورد “جوان مردم به طور جدی بیمار است و بسیار به طور جدی بیمار در بخش مراقبت های ويژه.”

او به نام نسل جوان به طور خاص برای گرفتن این ویروس به طور جدی و هشدار داد “disproportional تعدادی از عفونت در میان آن گروه است.”

Dr Deborah Birx, centre, has called out some younger people for not taking the coronavirus pandemic seriously enough.

دکتر دبورا Birx, centre است به نام برخی از افراد جوان برای گرفتن این بیماری همه گیر کوروناویروس به طور جدی به اندازه کافی.اعتبار:AP

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تقویت اخطار او گفت: “ما نمی خواهیم آنها را جمع آوری و من آنها را جمع آوری و از جمله در سواحل و در رستوران ها ، آنها نمی دانند و آنها احساس شکست ناپذیر است.”

CDC گزارش نگاه یک در مجموع 4,226 COVID-19 موارد با مقدار زیادی از داده ها که از شیوع بیماری در میان افراد مسن در زندگی کمک. به عنوان در چین بالاترین درصد شديد نتایج در میان افراد مسن است. حدود 80 درصد از افرادی که فوت شده 65 سال و بالاتر.

اما درصد بیشتری متوسط یا شدید بیماری نیاز به بستری شدن در بیمارستان است که به طور مساوی توزیع شده در بین پیر و جوان با 53 درصد از کسانی که در Icu و 45 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری 65 سال و بالاتر.

“این داده های اولیه نیز نشان می دهد که بیماری شدید که منجر به بستری شدن در بیمارستان از جمله بستری و مرگ رخ می دهد در بزرگسالان در هر سنی با COVID-19,” محققان نوشت.

وجود دارد بیشتر تشویق اخبار در مورد کودکان در ایالات متحده است. کسانی که 19 سال و جوانتر که مورد آزمایش قرار گرفتند به نظر می رسد که خفیف تر بیماری تقریبا با هیچ hospitalisations. یک نمونه بسیار بزرگتر از کودکان در چین به طور مفصل در مجله Pediatrics این هفته نشان داد که اکثر کودکان خفيف تا متوسط بیماری است.

CDC گزارش مشخص نیست اگر جوانتر مبتلا به بیماری های زمینه ای که ممکن است آنها را بیشتر آسیب پذیر اما Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اظهار نظر در سی ان ان نشان می دهد در شب چهارشنبه که برخی انجام داد.

یک جوان بالغ, یک دانشگاه یوتا محقق ژنتیک و بردبار چو شده است به tweeting در مورد تجارب خود را. “نکته مهم: ما واقعا نمی دانید که بسیار در مورد ویروس. من جوان و در معرض خطر و در عین حال من در ICU با یک مورد شدید,” او نوشت. او گفت که او در مواجهه با نارسایی تنفسی و قرار دادن بر روی اکسیژن است.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این مشکل برای مقایسه coronavirus اعداد با سن سراسر کشور در این مرحله با توجه به تعداد محدود آزمایش و تفاوت ممکن است با توجه به محیط زیست, شیوه زندگی, جمعیت یا چیزی در مورد ویروس خود را.

ممکن است درصد بالایی از جوانان سیگاری در برخی از مناطق فرانسه ، و یا “بالا نسبت بدحال افراد جوان در هلند ممکن است منعکس کننده نسبتا جوان جمعیت” هلندی سرویس خبری NRC, گمان.

شاید برخی از افراد جوان که مورد آزمایش قرار گرفتند اتفاق می افتد به در شهرستانها یا مناطق صنعتی با بسیاری از آلودگی هایی که ممکن است تاثیر حساسیت خود را به جدی بیماری تنفسی. یا نوار برای ورود به بیمارستان و با کیفیت از درمان ممکن است به اندازه کافی توسط کشور که اثرات این دوره از بیماری است.

آدولفو گارسیا-سستر مدیر بهداشت جهانی و ظهور پاتوژنهای موسسه در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک گفت: اعداد دشوار به تفسیر دارد تا چند نفر که تست شده اند. او گفت: برخی از جمعیت ممکن است بیش از نمایندگی با توجه به مقامات بهداشت عمومی با تمرکز بر تست خوشه از افرادی که با هم زندگی می کنند و ممکن است از سنین مشابه.

با این حال گارسیا-سستر گفت: این اعداد نشان می دهد روشن است “همه در خطر است. حتی در افراد جوان وجود دارد این است که یک درصد است که عفونت جدی.”

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>