‘قلب خود را می تواند متوقف شود’: کاخ سفید فشار تست نشده coronavirus دارو درمان


واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او نگه داشته تا خود را به اندازه ارتقاء دوشنبه از یک ضد مالاریا مواد مخدر هنوز به صورت رسمی تایید شده برای مبارزه با کروناویروس جدید, حتی اگر دانشمندان می گویند آزمایش های بیشتری نیاز است قبل از آن ثابت بی خطر و موثر در برابر COVID-19.

Untested but Trump says: 'What have you got to lose?': Hydroxychloroquine pills.

تست نشده اما تهمت می گوید: ‘آنچه را که شما برای از دست دادن؟’: قرص هیدروکسی کلروکین.اعتبار:AP

مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور پیتر ناوارو دفاع و پشتیبانی هیدروکسی کلروکین در تلویزیون مصاحبه یک روز پس از رئیس جمهور عموم قرار دادن ایمان خود را در این دارو برای کاهش عوارض این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“آنچه من می دانم من یک پزشک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:. “اما من حس مشترک.” در ترویج مواد مخدر از امکانات رئيس جمهور است و اغلب اظهار داشت: “آنچه را که شما برای از دست دادن؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد وعده برای مواد مخدر به عنوان او محتضر راه هایی برای صدا امیدواریم در صورت نصب تلفات و با بدترین هفته هنوز به آمده است برای ما. این ویروس به کشته شدن بیش از 10 ، 000 در ایالات متحده و اقدامات به معنای شامل گسترش آن گرفته اند دردناک اقتصادی تلفات و تمام اما یخ زده زندگی در swathes از کشور است.

تبلیغات

اما مقامات پزشکی هشدار می دهند که این خطرناک به spruiking درمان اثبات نشده و حتی تهمت را کارشناسان باید در مقابل آن هشدار داد.

انجمن پزشکی آمریکا, رئیس جمهور دکتر پاتریس هریس گفت که او شخصا نه تجویز دارو برای coronavirus بیمار گفت: خطرات ناشی از عوارض جانبی شدید شد “بزرگ و بیش از حد قابل توجهی به تطهیر” بدون بزرگ مطالعات نشان میدهد این دارو بی خطر و موثر برای استفاده از چنین.

هریس با اشاره به این دارو خطر باعث مشکلات ریتم قلب.

“مردم سلامت خود را به از دست دادن” او گفت:. “قلب خود را می تواند متوقف شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه به مواد مخدر بود piqued است در قسمت توسط پوشش در رسانه های محافظه کار.

در مارس 16, فاکس نیوز, فرار یک بخش کوچک, فرانسوی, ترویج مطالعه اثر هیدروکسی کلروکین در درمان coronavirus. چند ساعت بعد دادستان گرگوری Rigano به نظر می رسد در یک زمان نخست نشان می دهد و گفت: شواهد نشان می داد خلاص شدن بدن “به طور کامل” از ویروس.

تقریبا بلافاصله فقط به عنوان بینی از ویروس’ تاثیر بر ملت رشد بیشتر وخیم دارو وعده منعکس در اطراف اتاق اکو از رسانه های محافظه کار. فقط سه روز بعد تهمت خود ساخته شده اولین اشاره از مواد مخدر است.

در میان بلندترین صدای رئیس جمهور را گوش شده است رودی جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل که صحبت کرده به ناروا در مورد مواد مخدر و حمایت از آن را در مصاحبه ها و پادکست. او تا به حال به عنوان مهمان چند از کارشناسان touting مواد مخدر و چند اواخر شب تماس های تلفنی به کاخ سفید اقامت.

“من در مورد آن با رئیس جمهور بعد از او در مورد آن صحبت کردیم” جولیانی گفت. “من به او گفتم آنچه من تا به حال در مواد مخدر. دیگران در اطراف او آن را باور بیش از حد.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

پسر رئيس جمهور, Donald Trump Jr., در روز جمعه توییتی یک لینک به یک مقاله در مورد مواد مخدر ممکن است موفقیت و افزود: “در حال انتظار برای دیگران به نوشتن این. دموکرات ها و رسانه ها باید واقعا ناراحت چرا که آنها تلاش برای از بین بردن realdonaldtrump برای اینکه امیدوار است که این مورد خواهد بود.”

در یک گرم وضعیت اتاق جلسه کاخ سفید را coronavirus نیروی کار در پنج شنبه, ناوارو به چالش کشیده بالا ما بیماری های عفونی, متخصص, دکتر, Anthony Fauci, بیش از نگرانی های خود را در مورد توصیه این دارو تنها بر اساس غیرعلمی شواهد.

ناوارو که هیچ رسمی آموزش پزشکی فوران در Fauci, بالا بردن صدای خود را و ادعا گزارش از مطالعات او تا به حال جمع آوری شده بودند به اندازه کافی توصیه می شود این دارو به طور گسترده ای با توجه به یک فرد آشنا با ارز سخن گفت که به شرط ناشناس ماندن به توصیف blow-up.

Fauci بارها گفت مطالعات فعلی ارائه تنها موردی یافته است که این دارو کار می کند. در پاسخ ناوارو با سی ان ان گفت روز دوشنبه “من می خواهم که دو کلمه برای شما: ‘نظر دوم.'”

هیدروکسی کلروکین به طور رسمی تایید شده برای درمان مالاریا آرتریت روماتوئید و لوپوس نه COVID-19. کوچک و مطالعات اولیه نشان داده اند آن را ممکن است کمک به جلوگیری از جدید کروناویروس از ورود به سلول و احتمالا کمک به بیماران مبتلا به حذف این ویروس هر چه زودتر. اما کسانی که نشان داده اند نتایج مخلوط.

پزشکان در حال حاضر تجویز مالاریا دارو به بیماران مبتلا به COVID-19 یک عمل شناخته شده به عنوان برچسب تجویز. مطالعات در حال حاضر شروع به تست اگر داروهای واقعا کمک COVID-19 بيمار و غذا و دارو اجازه داده است این دارو به ملی ذخایر به عنوان یک گزینه برای پزشکان در نظر بگیرید برای بیمارانی که نمی توانند به یکی از این مطالعات است.

اما این دارو دارای عمده عوارض جانبی بالقوه به خصوص برای قلب و Fauci گفته است آزمایش های بیشتری نیاز است قبل از اینکه آن را روشن است که مواد مخدر کار می کند در برابر ویروس و امن است برای استفاده از چنین.

ناوارو گفت: فاکس اخبار کانال “فاکس و دوستان” که پزشکان در نیویورک بیمارستان در حال حاضر توزیع مواد مخدر به COVID-19 بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال مصرف آن را در امیدوار بودن محافظت از عفونت است.

خواسته در مورد اعتبار خود را برای هل دادن دارو ناوارو اشاره کرد و دکترای خود را در علوم اجتماعی و گفت که “در مه از جنگ ما ممکن است ریسک بیشتری نسبت به ما در غیر این صورت خواهد بود.” او افزود: “من می خواهم شرط بندی بر روی رئیس جمهور تهمت شهود در این یکی.”

مقامات دولت می گویند تهمت را در آغوش, از مواد مخدر ناشی از تمایل خود را به ارائه “امید” برای مردم آمریکا به عنوان تلفات مانت و او به نظر می رسد برای جلوگیری از پیامدهای سیاسی از شیوع بیماری است.

برخی مطالعات محدود انجام شده در استفاده از هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین در کنسرت برای درمان COVID-19 اما آنها باید شامل کنترل بحرانی گروه که دانشمندان با استفاده از به اعتبار نتیجه گیری.

محققان در چین به عنوان مثال گزارش شده است که سرفه و ذات الریه و تب به نظر می رسید برای بهبود هر چه زودتر در میان 31 نفر داده هیدروکسی کلروکین در مقایسه با 31 نفر دیگر که نمی توانید به مواد مخدر, اما افراد کمتری در مقایسه با گروه تا به حال سرفه یا تب برای شروع با.

US President Donald Trump urges the use of a drug he has learned about through right-wing media.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار استفاده از مواد مخدر او آموخته است در مورد از طریق سیاسی و رسانه ای.اعتبار:بلومبرگ

بسیاری از سوالات مطرح شده در مورد مطالعه دیگری در فرانسه. برخی از 26 نفر داده هیدروکسی کلروکین که در آزمون شمارش شدند در نتایج نهایی از جمله سه نفر که بدتر شد و فرستاده شد به مراقبت های ویژه یکی که فوت یک روز بعد از بعد از تست منفی برای این ویروس و یک متوقف شده که درمان به دلیل حالت تهوع.

فرانسه مطالعه منتشر شده در یک جامعه بین المللی ضد میکروبی و شیمی درمانی مجله. جامعه را به رئیس جمهور نوشت و در آن وب سایت است که این گزارش “نمی دیدار با جامعه انتظار استاندارد است.”

حداقل یک رهبر دیگر جهان نیز ترویج مواد مخدر. رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro به تبلیغ مزایای هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین و گفت او را شنیده و گزارش از 100 درصد اثربخشی زمانی که اداره در دوز صحیح است.

در سراسر اروپا وجود دارد نیز اخیر افزایش تقاضا برای مواد مخدر حتی به عنوان تنظیم کننده احتیاط در مقابل خود را بدون مجوز استفاده کنید.

'Two words: second opinion': Peter Navarro, Trump's adviser.

‘دو کلمه: نظر دوم’: پیتر ناوارو, مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور.اعتبار:اندرو Harrer

هفته گذشته سازمان پزشکی اروپا هشدار داد که پزشکان از آنجا که هیچ مدرکی در عین حال از مواد مخدر اثربخشی آنها باید مورد استفاده قرار گیرد تنها در آزمایش های بالینی یا تحت شرایط اضطراری با استفاده از مقررات.

پرش در تقاضا برای مواد مخدر موجب شده است در برخی از موارد که بیمارانی که تکیه بر هیدروکسی کلروکین برای لوپوس و یا سایر شرایط در حال دیدن منابع خود منحرف برای COVID-19.

اگر هیدروکسی کلروکین ثابت شده است به کار به خوبی در برابر COVID-19 آن فروش خواهد پرش اما دارویی تحلیلگران می گویند آنها نمی دانند که هر شرکت یا فردی که می ایستد را به یک ثروت باد آورده. که به دلیل وجود رقابت بسیار زیاد و اکثریت قریب به اتفاق نسخه هائی هستند برای generics.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>