یوتیوب به طور موقت کشیده تبلیغات از شین داوسون کانال های آینده تنها چند روز پس از خالق عذرخواهی گذشته ویدئوها که در آن او به نظر می رسد در blackface و با استفاده از N-word و همچنین برای فیلم شوخی در مورد آزار جنسی کودکان.

با توجه به یوتیوب این ویدئو پلت فرم به حالت تعلیق کسب درآمد در شین داوسون سه کانال یوتیوب: ابتدایی خود را شین کانال; Shane Dawson تلویزیون; و زیبایی کانال شین Glossin’.

یوتیوب می گوید که حتی اگر یک خالق اخیر محتوا را نقض نمی کند, جامعه و یا دستورالعمل های تبلیغاتی که از آن آگاه می شود مسن و یا قبلا آپلود ناقض محتوای آن عمل می شود در برابر یک کانال. یوتیوب را بررسی داوسون کانال های تعیین شده که در کلیت و ماهیت قبلی خود را ویدئوها — و همچنین رفتار او خاموش-YouTube — موجه عمل است. روشن نیست چه مدت داوسون معلق خواهد شد از یوتیوب تبلیغات برنامه.

یوتیوب را demonetization از داوسون کانال برای اولین بار گزارش شده توسط Doubleclick.

در 20 دقیقه ارسال شده به یوتیوب کانال در شب جمعه با عنوان “در نظر گرفتن مسئوليت” داوسون عذرخواهی برای انجام blackface در نژادپرست ویدئوها طول اولیه اش یوتیوب حرفه ای.

“Blackface چیزی بود که من بسیاری… در کانال من. و هیچ بهانه ای برای آن است. وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ بهانه ای. من ساخته شده یک ویدیو از شش سال پیش در مورد آن صحبت و من به بهانه و این اشتباه بود… اما من نمی انجام کار” داوسون گفت. “من در واقع نگاه به تاریخ آن و به همین دلیل آن را بسیار اشتباه است و چرا مردم آنقدر ناراحت است.”

داوسون نیز خطاب جوک گذشته او در مورد آزار جنسی کودکان گفت که او “هرگز بحث در مورد یک کودک در راه است که نامناسب است و از او عذرخواهی کرد به آرایش YouTuber جیمز چارلز پس از تماس با او را در توییتر.

Jada Pinkett Smith and Jaden Smith هر دو به نام داوسون در توییتر پس از او نوشته شده عذرخواهی خود را. قبلی تصویری Dawson, وانمود کردن به یک پوستر از Willow Smith.

Ellise شفر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de