یوتیوب تلویزیون نگه می دارد Fox ورزشی منطقه ای شبکه های هوایی به عنوان سینکلر ادامه

یوتیوب تلویزیون مشتریان در حال حاضر هنوز هم دسترسی به Fox Sports-مارک ورزشی منطقه ای شبکه و بله شبکه پس از گوگل به توافق موقت تمدید قرارداد با Sinclair Broadcast Group در حالی که دو طرف سعی کنید به چکش های جدید توزیع کرد.

یوتیوب تلویزیون کالسکه معامله برای روباه RSNs و بله تعیین شده بود به پایان رسید جمعه در نیمه شب و همکاران و یوتیوب قبلا گفت که رها کردن کانال های ورزشی در روز شنبه, فوریه. 29 پس از ناکامی در رسیدن به یک تجدید با سینکلر که به دست آورد 21 تورهای ورزشی و سهام در بله از شبکه دیزنی در سال گذشته است.

این TeamYouTube حساب کاربری در توییتر گفت: در چندین روز رسانی جمعه شب و شنبه صبح که این توافق برای تمدید موقت با سینکلر برای حفظ فاکس RSNs و بله موجود در طول معامله شد. “ما در حال انتظار برای به روز رسانی در قرارداد ما در حال کار بر روی با آنها” TeamYouTube گفت: در یک صدای جیر جیر.

یوتیوب که قبلا تایید کرد که آن را نمی خواهد کاهش قیمت از 50 دلار در هر ماه بسته TV در صورت روباه RSNs رفت و تیره. “ما اصلا برنامه ای برای کاهش هزینه در این زمان این تغییر بازتابی از افزایش هزینه های ورزشی, مطالب” گوگل متعلق به سرویس ویدئو گفت. یک سینکلر rep روز پنجشنبه گفت که پخش شده بود که یوتیوب تلویزیون “بهترین شرایط که تحت آن رقبای خود حمل ما منطقه ای شبکه های ورزشی.”

از جمله حمل و نقل دعوا شده اند بخشی از پرداخت-تلویزیون چشم انداز برای سال — و ورزش شبکه های خاص هستند priciest خواص در شماره گیری. YouTube-سینکلر عمومی تف می آید پس از دیش شبکه کاهش یافته و روباه RSNs از ماهواره و تلویزیون رسن ترکیب اولیه در ماه جولای سال 2019 و Fubo تلویزیون قطع آنها را از آن اشتراک-خدمات جریان در ماه ژانویه است.

یک سینکلر-میزبانی سایت keepmyhometeams.com فراهم می کند اطلاعات در مورد چگونه طرفداران ورزش می توانید ارائه دهندگان اگر خود را پرداخت خدمات تلویزیون کاهش یافته است روباه RSNs. بله شبکه که صاحبان شامل سینکلر نیویورک یانکیز و آمازون قرار داده تا صفحه خود را در مورد یوتیوب تلویزیون وضعیت در اینجا.

یوتیوب تلویزیون تا به حال بیش از 2 میلیون مشترک در پایان سال 2019 با توجه به گوگل. جریان خدمات شامل 70-به علاوه کانال های از جمله ABC, CBS, Fox و NBC (با هر چهار در 98 درصد از بازار آمریکا) به علاوه کابل شبکه از جمله ESPN, HGTV مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, AMC, مواد غذایی, شبکه سی ان ان و فاکس نیوز.

سینکلر به دست آورد 21 فاکس منطقه ای ورزشی از شبکه های دیزنی که لازم بود به سمت این RSNs به عنوان بخشی از تامین امنیت وزارت دادگستری تصویب آن deal for 21st Century Fox فیلم و تلویزیون کسب و کار. جداگانه پیمان با دیزنی سینکلر به دست آورد علاقه YES شبکه که حامل نیویورک یانکیز و بروکلین نتس در بازی.

در ضمن سینکلر نیز در حال حاضر در میان renegotiating یک RSN مقابله با Comcast. سینکلر در اوایل این ماه راه اندازی خیمه های جدید شبکه های ورزشی برای توله شیکاگو که در آن می گوید آن را حمل معاملات با بیش از 40 توزیع کنندگان از جمله DirecTV, منشور, Hulu و AT&T تلویزیون در حال حاضر.

سینکلر متعلق به Fox Sports شبکه های منطقه ای به عنوان تلویزیون خانه برای MLB 15, 17 تیم NBA و NHL 13 تیم است. 21 RSNs هستند: Fox Sports Arizona, Fox Sports Carolinas, Fox Sports Detroit, Fox Sports Florida, Fox Sports, ایندیانا, Fox Sports, کانزاس, شهرستان, Fox Sports Midwest, Fox Sports, New Orleans, Fox Sports, شمال, Fox Sports, اوهایو, Fox Sportstime اوهایو, Fox Sports, اوکلاهما, Fox Sports نخست بلیط (L. A.), Fox Sports San Diego, Fox Sports, جنوب, Fox Sports, جنوب, Fox Sports Southwest, Fox Sports, خورشید, Fox Sports, تنسی, Fox Sports غرب و Fox Sports, Wisconsin.

در اینجا یک نقشه از سینکلر نشان دادن تیم های وابسته به روباه RSNs:

Fox Sports RSN Map

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>