YouTuber اما چمبرلین خرید بسیار جالب خانه مدرن

در سال گذشته شاهدانه شخص مهم در میان یکدسته اندرو Modlin — co-founder از ماری جوانا نیروی عظیم منهدم کننده MedMen — پرداخت 11 میلیون دلار برای یک نام تجاری جدید عمارت در L. A. پرنده خیابان های محله بالا و در تپه مشرف به غرب هالیوود. و با دیگر هیچ نیاز خود را به “استارت” خانه را در نخست WeHo او به زودی لیست واحد معاصر ساختار و به تازگی تخلیه آن را برای $3.9 میلیون دلار به همان قیمت به او می پرداخت در سال 2016.

قابل توجه خانه به مالک جدید است که منطقه خلیج بومی اما چمبرلین 18 ساله یوتیوب wunderkind که افزایش یافته است از ابهام برای تبدیل شدن به — در کمتر از سه سال — یکی از جهان بالا اثرگذارندهها نسبتا جدید با نام تجاری از Gen Z رو مشهور است که گاهی اوقات اخراج توسط نسل های قدیمی تر به عنوان داشتن کمتر از “مشروع” شهرت.

اما وجود دارد هیچ انکار و طرفداران وجود دارد. با وجود جوانان خود را چمبرلین به خوبی می توانیم یک خانه از این قد و قامت. او حساب YouTube خود می بالد نزدیک به 9 میلیون مشترک و بیش از یک میلیارد طول عمر تصویری نمایش. او همچنین سودآور حمایت مالی معاملات با Louis Vuitton, Calvin Klein, و بیشتر. و او را مدیر عامل چمبرلین قهوه تا حدودی بحث برانگیز شرکت واسطه غرق قهوه کیسه در قیمت حق بیمه.

چمبرلین بود و همچنین عضو سابق “خواهر تیم ملی” کوچک اچ باند مگا محبوب YouTubers که شامل جیمز چارلز و دولان ، اما پس رفته kaput از دست رفته به بی ثبات شنهای زمان و رسانه های اجتماعی دوران اخلاق مصرف دوستی.

چمبرلین را حدود 4 میلیون خانه جدید ساخته شده بود در سال 2016 و نشسته در یک .15 هکتار بسیاری است که به طور کامل دیواری دردار و حلقه دار توسط فوق العاده قد بلند پرچین برای حفظ حریم خصوصی. نیز وجود دارد یک state-of-the-آیا سیستم های امنیتی با کشت از دوربین های دیجیتال است که می تواند کنترل از راه دور از راحت لمسی از اپل است.

جلوی حیاط, حیاط به سادگی در خط با خانه یکپارچه معماری و شامل یک سنگریزه باغ اجرا می شود که در گذشته دو ماشین گاراژ. سفارشی درب باز می شود به یک دراماتیک باز-مفهوم منطقه زندگی می کنند با یک “شناور” راه پله و طبقه بتنی. تاپیک رسمی غذاخوری, براق, مدرن آشپزخانه با طراح لوازم خانگی و زندگی در منطقه اطراف یک شومینه بزرگ. فراتر از آن است که مسحور دیوار شیشه ای که باز می شود و از بین می رود به طور موثر مات داخل سالن/فضای زندگی خط.

وجود دارد چهار اتاق خواب در خانه یکی از آنها در طبقه پایین و در حال حاضر انجام می شود تا به عنوان یک کتابخانه با ساخته شده است در قفسه های چوبی. طبقه بالا یک راهرو طولانی نادیده گرفته شده توسط نورگیرهای منجر به دو اتاق خواب مهمان هر دو آنها را کامل با حمام ensuite. نیز وجود دارد که مجموعه کارشناسی ارشد, که مشرف به حیاط خلوت و بسته در یک منطقه نشسته یک پیاده روی در گنجه بزرگ با سفارشی ساخته شده است-فهم و آبگرم-سبک حمام با دو ظواهر و خیساندن وان.

از پشت وجود دارد یک حیاط خصوصی با اندکی پچ چمن ساخته شده و در کوره BBQ و شیرجه رفتن در استخر با الحاق آبگرم. فراتر از آن در حد عقب از اموال نهفته است درشت بتن خانه کوچک با یک شومینه در فضای باز و منزوی مساحت سالن برای خارج از منزل ناهار خوری و یا لحظات آرام انعکاس.

لیندسی Guttman آژانس برگزار مثال; Andrew سانچز از اوج املاک و مستغلات repped چمبرلین.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>