YouTuber جیک پل راه اندازی کارآفرین چگونه به پلت فرم مالی جنبش آزادی

YouTuber جیک پل می خواهد شما را به مالی رایگان برای 19.99 دلار در ماه است.

در تجمع روز شنبه خالق محتوا — همراه با دوستان تاثیر گذار و حدود 50 نوجوان و tween-سن طرفداران برخی از chaperoned توسط پدر و مادر — راه اندازی آزادی مالی جنبش (مرد) در همکاری با GenZ Holdings, Inc. در لس آنجلس بر اساس نام تجاری گروه توسعه هدفمند در Millennials و نسل Z مخاطبان است.

هالیوود ورزشی پارک — چند-استفاده از هوای آزاد, پینت بال نرم-گلوله و BMX محل در بللفلور کالیفرنیا. در جنوب شرقی L. A. شهرستان میزبان این رویداد, که, پل نوشته شده بود در مورد در توییتر خود و Instagram حساب روز قبل از نوشتن که “سیستم آموزش و پرورش بی ارزش است” و آن را “آموزش کودکان 0 واقعی مهارت های زندگی را برای آنها را به امن وجود دارد [sic] خود آینده است.”

راه اندازی شامل یک ملاقات و خوش آمد می گوید با پل و فرصت برای ثبت نام برای پلت فرم و همچنین خرید دو زن یک مرد کالا. پل و دوستان آن باران پول بر جمعیت با استفاده از پول نقد توپ به جریان تک اسکناس دلار از طبقه دوم VIP منطقه است.

این پلت فرم آنلاین که هزینه $19.99 ماهانه — قابلیت سرپرستی محتوا از اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی و کسب و کار کارآفرینان از جمله پل خود را. ظاهرا این یک چگونه به راهنمای در مورد چگونگی کسب درآمد آنلاین,, حضور, اگر چه پل گفت: انواع مختلفی از آن را برای هر کسی که می خواهد بینش در مورد نحوه پول درآوردن از//شور و شوق خود را. اشتراک نیز شامل ماهانه گروه تماس های تصویری با پل و مهمان کارشناسان.

در قسمت VIP که در آن پل و دوستان جمع آوری چندین نشانه های ساخته شده با Sharpie قلم و نئون-پوستر های رنگی با کاغذ های مختلف سکس-isms: “من آموخته جدول تناوبی, اما نه چگونه به مالیات است. نه عالی!” “Pi = 3.14 اما چگونه شروع کنم مستاجرها [sic] اجاره.” “مدرسه شروع یک کانال یوتیوب امروز.”

چادری در, ورساچه, کفش ورزشی, مد شلوار جین پاره و تاب یک الماس encrusted Audemars Piguet دیده بان (هدیه تولد به خود است که او گفت: او برای خریداری حدود $50,000) پل وارد تازه از سفر به میامی, جایی که او برنده یک مسابقه بوکس در برابر پرنیان AnEson Gib (علی Loui Al-فخری) در ماه گذشته. قبل از نشستن با انواعپل استقبال بگیرید و یاد دهید و برگزارکنندگان معمولی دو مشت طعم های مختلف از سفید پنجه شجاعانه یک دوست به chug یکی در دوربین.

او گفت: دو زن یک مرد بیرون آمد و از تجربه خود به عنوان یک سرخوردگی دانش آموز و پس از آن موفقیت به عنوان یک آنلاین شخصیت و تاثیر گذار.

“گفتم چرا ما نشستن در کلاس در حال حاضر یادگیری فرمول درجه دوم که ما باید یادگیری در مورد مالیات و بیمه?'” پل گفت: اگر چه او با اشاره به تمایل به یادگیری در مورد دومی دو نمی آمد تا پس از او شد تمام عیار یوتیوب مشهور است. او تقریبا 20 میلیون مشترک بر روی پلت فرم.

دو زن یک مرد است که با توجه به پل شانس خود را برای استفاده از موقعیت خود به عنوان یک تاثیر گذار برای خوب است. برای توانمند سازی نسل بعدی دیجیتال کارآفرینان که نمی خواهید لزوما به دنبال 9-به-5 روزانه grinds که پدر و مادر خود را و یا غرق در بدهی وام دانشجویی پس از کالج.

پل از مدرسه کاهش یافته است پس از کلاس 11th, تکمیل دیپلم خود را از طریق دوره های آنلاین.

“من فقط پاسخ از یک تقلب سایت و قرار دادن آن در و نمی باید برای انجام هر کار” به یاد می آورد Paul حرفه ای که شامل یک روی لئامت دادن در کانال دیزنی نمایش “Bizaardvark.” او مظنون دیگر تمایلی دانش آموزان در حال انجام همان.

هر دو پل و برادر بزرگتر خود Logan اهرمی خود موارد زیر در حال حاضر از بین رفته پلت فرم های ویدئویی تاک به ایجاد محتوا نیروگاهی به ویژه در یوتیوب.

حرفه خود را که شامل تعدادی از مجادلاتاز جمله لوگان ارسال یک گرافیک تصویری از یک خودکشی ظاهری در یک جنگل در سال 2017 و جیک گفته ارعاب همسایگان خود را با خشن و بی ادب در مهمانی ها و ساخته شده-برای-تصویری شوخی. در سال گذشته دو منتقل شدند, به بیمارستان جزئی با شرایط پزشکی زیر یک حزب گسترده پل انداخت برای رپ Desiigner در پل خانه در کالاباساس. و این پل را اولین تاخت و تاز کردن به ایجاد یک آموزشی پلت فرم: پلت فرم قبلی خود مدرسه Edfluence با هدف آموزش دانش آموزان چگونه به رشد قوی رسانه های اجتماعی موارد زیر. 2018 راه اندازی شد ملاقات با بررسی مخلوط.

آیا پل ضد استقرار و بلاغت به معنای اخلاق از آزادی مالی جنبش قاطعانه anti-آموزش و پرورش ؟ هیچ گفت: پل.

“من نه ‘ضد’ هر چیزی” او مقابله. “من فکر می کنم اگر کسی می خواهد به یک دکتر. من فکر می کنم اگر کسی می خواهد برای تبدیل شدن به یک دامپزشک و شما باید برای رفتن به یک مدرسه تجارت.”

او افزود که این برنامه می کند یک مجموعه درسی — کلمه خود را تداعی حس rigidness — اما افرادی که ثبت نام خواهد آموخت که چگونه به بازار خود استراتژی های پشت رفتن ویروسی و راهنمایی های عملی در مورد چگونگی رسیدگی به جلسات کسب و کار و حتی هم اتاقی. که ممکن است یک مجموعه “برنامه درسی” اما برای تلفن های موبایل حداقل مانند رسمی درسی.

وقتی پرسید که آیا او فکر می کند پدر و مادر که توجه مرد به عنوان ارسال یک پیام خطرناک به طرفداران پل متوقف شد.

“این یک سوال سختی است,” او گفت:. “من می گویند چرا شما همیشه متوقف بچه خود را از یادگیری هر چیزی که به او دقیق ؟ که برای تلفن های موبایل وحشتناک است. و آن را ندارد به مانند ” من با گذراندن این دوره و من انداختن.'”

همانطور که برای چه بودن “مالی رایگان” به معنی پل: او گفت: آن را ترکیبی از اینکه از نظر مالی مستقل و متکی به خود و خود ساخته. توانایی برای رفتن در دو ماه تعطیلات در قطره از کلاه و بله آزادی به پرتاب بیش از حد بالا ، که او هنوز هم قصد دارد به انجام است.

“آره برای مطمئن برای اطمینان حاصل کنید. من فکر می کنم آن را سرگرم کننده” پل گفت. “و در پایان روز آن نوع از روابط به اگر من می خواهم به پرتاب یک حزب, چرا که نه؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>