YouTuber لیلی سینگ ارتقاء به معاصر در دره سان فرناندو و مستغلات

پس از سال ها زندگی در شیک مرکزی L. A. محله, Hancock, پارک, ستاره یوتیوب لیلی سینگ در نهایت تصمیم به پیوستن به بسیاری از سازندگان محتوا در حومه سعادت — راه بیش از ان که در طرف دیگر ye olde هیل پس به صحبت می کنند. کانادا کمدین بسته بندی شده است همه چیز خود را و hightailed آن را به دره Fernando سان که او خریداری یک نام تجاری جدید $4.1 میلیون مسکونی عقب نشینی است.

خیابانهای بالای knoll در برگ استودیو شهر کوهپایه و منزوی در پایان آرام cul-de-sac, تقریبا از 6400 متر مربع. ft. سینگ عمارت است از هیچ سبک معماری خاص است اما شرح داده شده در لیست مواد به عنوان یک “گرم معاصر و مستغلات است.” همانطور که انتظار می رود کل نیم هکتار ملک جداره و دردار برای امنیت. از خیابان های طولانی جلوی خانه آگهی گذشته خانه به چهار خودرو متصل گاراژ که tucked دور در دور و عقب از ساختار.

فراتر از شیشه درب جلو باز طرح منطقه زندگی می کنند گسترش بیش از سطوح مختلف همه آنها برجسته با گندم-رنگ چوب جنگلی طبقه تمیز-صف خنثی در دکور و شیشه ای بزرگ لغزنده است که سیل فضاهای داخلی با نور طبیعی است.

حول یک شومینه است که یک خانواده در منطقه ای که باز می شود به طور مستقیم به آشپزخانه قرار دادی با آن سفارشی گردو cabinetry و آرایه ای قابل توجه از بالا پایان لوازم. آشپزخانه مرکز جزیره علاوه بر ویژگی های یک شال نوار صبحانه برای ناهار خوری گاه به گاه هر چند وجود دارد همچنین یک اتاق ناهارخوری خصوصی منطقه با پرندگان-چشم انداز بیش از دره سان Fernando حوضه.

در طبقه بالا وجود دارد اسراف کارشناسی ارشد مجموعه با سقف طاقی شکل و دیگری شومینه. آبگرم-سبک حمام های ورزشی یک شیشه و جداگانه خیساندن وان در حالی که در فضای باز خصوصی عرشه مشرف پوشیده از چمن حیاط خلوت. املاک و نیز مالامال از امکانات تفریحی از جمله آشپزخانه در فضای باز با ساخته شده است در BBQ پوشش سرپوشیده برای خارج از منزل ناهار خوری یک دادگاه ورزشی و یک استخر غوطه مجموعه به تراس دامنه کوه.

دیگر رفت و آمد مکرر-کیفیت امکانات شامل آسانسور تعمیر و نگهداری خانه سه طبقه سرپوشیده منطقه تفریحی با یک نوار مرطوب, اتاق بازی و سینمای خانگی به همراه چهار ensuite مهمان/خانواده اتاق خواب.

سینگ در حال حاضر 31 به آنلاین برجستگی کامل دهه پیش به عنوان “Superwoman,” نام او برای اولین بار از کانال یوتیوب که به دست آورده انبوهی از پیروان لطف سینگ کمدی skits و collabs — همه آنها آزادانه laced با علامت تجاری عجول و بی پروا و بی پرده شوخ طبعی است. به تاریخ سینگ متصلب است تا یک چشم ظاهر 17.8 میلیون مشترک در دو کانال یوتیوب و بیش از 3.7 میلیارد طول عمر views.

کسانی که مرتب از gangbusters اعداد نه تنها ساخته شده سینگ نام خانواده با نسل جوان آنها به اجرا درآمد و او را به موفقیت حرفه ای فراتر از صرف رسیدن به یوتیوب. در سال گذشته آشکارا دوجنسی, کمدین جایگزین کارسون دالی به عنوان میزبان NBC فوق العاده-دیر به دیر نشان می دهد در حال حاضر با عنوان “کمی دیر با لیلی سینگ.” این برنامه به طور موثر ویترین سینگ “توانایی سازگاری و کرک خود به خودی جوک” با توجه به تنوع.

در املاک و مستغلات مقابل این نیست سینگ اولین بازار مال فروشان. در پاییز سال 2016 به او پرداخت می شود کمتر از 1.5 میلیون دلار برای یک خانه شهری-سبک خانه شروع و در L. A. را Hancock پارک محله محل او همچنان به خود.

Jason اوپنهایم و نیکول جوان از اوپنهایم گروه برگزار مثال; شلی Aaronson از Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول repped سینگ.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>