Zerodha به نظر می رسد برای ورود تومان 27-تریلیون MF صنعت امر برای مجوز

این کشور بزرگترین broking خانه — Zerodha — این است که به دنبال ورود به Rs 27 تریلیون دلار صندوق (MF) صنعت شرکت با قرار دادن در کاربرد MF مجوز با بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi).

“ما می خواهیم برای ایجاد یک پلت فرم است که ارائه می دهند متفاوت محصولات. ما به احتمال زیاد به منفعل صندوق متمرکز asset manager. در passives ما می خواهیم برای ساخت یک مجموعه از محصولات نوآورانه در ذهن نگه داشتن منافع سرمایه گذاران گفت:” Nithin Kamath, بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی در Zerodha. “این محصولات حتی می تواند به شکل quant-بر اساس بودجه” Kamath اضافه شده است.

Zerodha در حال حاضر اجرا می شود یک MF توزیع پلت فرم — سکه — که ارائه می دهد مستقیم برنامه به کاربران است.

Kamath می گوید که در حال اجرا سکه کمک کرده است تا تیم خود را درک سرمایه گذار رفتار و نوع محصولات است که مناسب برای سرمایه گذاران است.

منفعل بودجه شده اند به دست آوردن سرمایه گذار کشش در ماه های اخیر با فعال-مدیریت وجوه در مواجهه با چالش ها در outperforming معیار.

در سال 2019 نصف فعالانه مدیریت سهام طرح تا به حال underperformed بازده تحویل داده شده توسط خود را معیار.

به طور کلی دارایی های تحت مدیریت صندوق های اول نیز شاهد یک رشد ثابت در سال مالی جاری. از Rs 5,286 کرور از دارایی های موفق آغاز سال مالی دارایی پایه گسترش یافته 50 درصد; نزدیک به تومان 8,000 هسته ای در ماه ژانویه سال 2020 است.

بیشتر شرکت کنندگان در بازار می گویند که Sebi حرکت می کند به فعال کردن نظارتی sandbox می تواند به جذب بیشتر fintech شرکت به دنبال ساخت یک تمایز محصول سبد خرید.

“در حالی که ما نیاز به دیدن جزئیات نهایی چگونه گودال ماسهبازی چارچوب کار خواهد کرد اما ما می تواند به آن ضربه بزنید اگر آن را اجازه می دهد تا برای سریع راه اندازی محصولات جدید” Kamath گفت.

Zerodha کاربردی برای MF مجوز در فوریه 5 سال 2020 است. بازیکنان دیگر — که برنامه هنوز تحت فرایند — شامل Srei زیرساخت های سرمایه گذاری و خط مقدم سرمایه خدمات.

اخیرا Sebi در داد-اصل تصویب MF مجوز به broking بازیکن Samco اوراق بهادار و نیوجرسی هند است. دومی کشور بزرگترین MF توزیع کننده نظر کمیسیون دریافت کرده است.

با فعال مشتریان از بیش از 900,000, Zerodha بزرگترین broking خانه در کشور است.

بازار تنظیم شده است در گذشته برای سرمایهگذاری تشویق رقابت در 44-بازیکن MF صنعت.

در حال حاضر MF صنعت توسط top-سه مدیران صندوق — HDFC MF, ICICI MF و SBI MF-که حساب برای 40 درصد از دارایی های صنعت.

در همین حال کارشناسان صنعت می گویند که با توجه به سطح بالای زیر نفوذ وجود دارد یک دامنه بزرگ برای رشد در MF صنعت.

هند MF نفوذ به طور قابل توجهی پایین تر به طور متوسط از 55 درصد است. برای هند دارایی های تحت مدیریت به تولید ناخالص داخلی می ایستد در 11 درصد است.

صنعت بدن ارتباط متقابل وجوه در هند در آن چشم انداز سند می گوید که هند MF صنعت دارای پتانسیل برای رسیدن به 100 تومان تریلیون دلار از دارایی های در ده سال آینده است. این امر مستلزم بیش از سه برابر پرش از زمان صنعت اندازه.

بیشتر فعالان صنعت می گویند ورود MF کسب و کار می تواند کمک به یک broking بازیکن می تواند تنوع در مدل کسب و کار خود به کاهش cyclicality از broking درآمد که مربوط به بازار احساسات.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>